Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

Sveikos mamytes

Kazkurioje krikstynu temoje buvau atradusi labai idomu uzrasa kuris rasosi pakvietimuose, ir dabar niekaip nerandu gal kuri nors rasete ar pamenate g.gif reiktu uzraso, nu kad nerasyt tiesiogiai "dovanokit pinigus" bet toks buvo labai idomus g.gif
Busiu labai dekinga aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(kaaatute @ 2009 08 18, 15:15)
gal galite apibūdinti tą juodasis alksnis?



Zinok, nepapasakosiu, valgiau senokai, isliko tik prisiminimas, kad patiko biggrin.gif O siaip tai, teisingai parase flaxi, skonis labai savotiskas dalykas, kas vienam skanu, kitam gali but atvirksciai biggrin.gif
Atsakyti
Kažkam įsakymų seneliams reikėjo, tai aš turiu tokius (aišku juos galite pasikoreguoti pagal save)

1. Mylėkite, gerbkite ir lepinkite mane.
2. Kartą per mėnesį nueikite su manimi į vaikų teatrą.
3. Nepykite už iškrėstas jums išdaigas.
4. Padėkite mano tėveliams mane dorai užauginti.
5. Kartą per mėnesį pasiimkite mane pas save, kad mano tėveliai galėtų pabūti dviese.
6. Nepamirškite man duoti pinigėlių smulkioms mano išlaidoms.
7. Kartu praleiskime laiką linksmai, smagiai ir naudingai.
8. Paskaitykite man pasakėlių prieš miegelį.
9. Visada laukite manęs pas jus atvykstant, nes atvykusi padovanosiu jums savo šypsenėlę.
10. Per mano gimimo dienas ir kitas man svarbias šventes nustebinkite mane smagiomis dovanėlėmis.
Atsakyti
Turiu tuki klausima:seneliams dovana dovanoti turi tevai ar krikstateviai? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sindija: 19 rugpjūčio 2009 - 00:14
QUOTE(sindija @ 2009 08 19, 01:14)
Turiu tuki klausima:seneliams dovana dovanoti turi tevai ar krikstateviai? ax.gif

Manau tėvai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vestya @ 2009 08 18, 19:15)
Sveikos mamytes

Kazkurioje krikstynu temoje buvau atradusi labai idomu uzrasa kuris rasosi pakvietimuose, ir dabar niekaip nerandu gal kuri nors rasete ar pamenate g.gif reiktu uzraso, nu kad nerasyt tiesiogiai "dovanokit pinigus" bet toks buvo labai idomus g.gif
Busiu labai dekinga aciuks.gif

Radau tokius mirksiukas.gif
"....butume dekingi uz dovanas, kurios neduzta, nesiglamzo, neluzta ir laisvai konvertuojamos Europos salyse "arba
"...Butume labai dekingi jeigu jusu dovana tilptu vokelyje.."
Atsakyti
QUOTE(sindija @ 2009 08 19, 01:14)
Turiu tuki klausima:seneliams dovana dovanoti turi tevai ar krikstateviai? ax.gif

Tevai smile.gif
Atsakyti
As mociutems ir promociutei dariau padekas, gal kam pravers zodziai ax.gif

… už bemieges nakteles,kai supa ne lopšelis, ne mėnulio laivelis, o Tavo šiltas glėbys,
Prašau Tau dangiškos palaimos ir ramybės suteikiančios laimę…
… už rūpestėlių naštą prie sergančių lovelės, kai gydo ne vaistai, o Tavo geras žodis,
Prašau Tau dangiškos sveikatos ir tvirtumo ilgaamžiškumo kelyje…
… už atsidavimo kibirkštį, kuri yra kaitresnė už didžiausią laužą,
Prašau Tau artimųjų meilės ir globos, kuri lietųsi tarsi dangiški lietūs…
Apkabinu ir džiaugiuosi, kad Tave turiu, Močiute.

Žilaplauke mano Promočiute,
Apkabinki dažniau maldomis.
Tavo meile švelnia apsisupęs,
Aš jaučiuosi geru žmogumi.
Žilaplauke likimo globėja,
Augini mane ant rankų dosnių,
Tu žinok, kad esi man lyg fėja,
Laimę teikianti vien iš maldų.
Ačiū Tau, kad esi.

… už kiekvieną švelnų, gerą žodį, kurį ištars ne draugai, ne mokytojai, ne pažįstami ir net ne tėveliai,o Tu vienintelė,
Prašau Tau dangiškų maldų galios…
…už kiekvieną pasaką ir eilėraštį, kurį supynė ne rašytojai ar poetai, o Tavo nuostabios mintys,
Prašau Tau ilgų metų po dangiška saule…
… prašau, meldžiu, linkiu visko,kas yra geriausio žemėje, Tau mano Močiute…


Atsakyti
Laba diena 4u.gif
Gal kuri mamytė galėtų parašyti nuorodėlę, kur būtų galima rasti pasižadėjimų paveiksliukų blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vestya @ 2009 08 18, 19:15)
Sveikos mamytes

Kazkurioje krikstynu temoje buvau atradusi labai idomu uzrasa kuris rasosi pakvietimuose, ir dabar niekaip nerandu gal kuri nors rasete ar pamenate g.gif reiktu uzraso, nu kad nerasyt tiesiogiai "dovanokit pinigus" bet toks buvo labai idomus g.gif
Busiu labai dekinga aciuks.gif

na mes savo pakvietimuose raseme sunaus vardu atrode taip buciau dekingas uz dovaneles kurios neduzta nesiglamzo ir lengvai telpa vokelyje biggrin.gif
p.s visiem sveciam patiko toks issireiskimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(j_m @ 2009 08 19, 12:47)
Laba diena 4u.gif
Gal kuri mamytė galėtų parašyti nuorodėlę, kur būtų galima rasti pasižadėjimų paveiksliukų blush2.gif  ax.gif

Kaip suprasti pasižadėjimų paveiksliukų? Kokie jie turi būti? Taigi kokius norit, tokius dedat g.gif 4u.gif
Atsakyti
Kur rasti vaikisku paveiksliuku ? Ta prasme vaukutis piestinis pavaizduotas kaip nors idomiai? g.gif
Atsakyti