Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

Sveikutes.
Mes pagaliau užsisakėm fotografė thumbup.gif
Kitą savaitę bandysiu dėl vietos skambinėti. Žiūrėsiu kokios sąlygos. Mūsų nors ir nedaug bus (10-12 žmonių), bet norime nuomoti pirtelę su salyte ir nakvyne.O maistą reikės paklausti kiek kainuos, jeigu vietoje užsakyti, nes kitu atveju ieškosime, kad šeimyninkutė pagamintų.
Atrodo iki krikštynų dat toli (liepos 24d.), bet kur bepaskambintum visur užimta jau doh.gif
QUOTE(redux2 @ 2010 01 24, 15:05)
Aš jau įsisukau į krikštynų planavimo verpetą  rolleyes.gif  nes liko tik 3 sav iki šventės  unsure.gif  jau ir kavinė suderinta, ir su fotografe suderėta  thumbup.gif  tik kavinėje meniu dar derinu, kadangi pradžioj norėjau furšeto su užkandžiais, o dabar mąstom apie karštus  g.gif  nors šventė vyks vos 2-3 valandas.

Ir mano mamike daug metu bare dirbo, tai jau visų balių menių derina tiktais jinai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(*Radvileee @ 2010 01 24, 16:31)
Sveikos, mamytės. Mes irgi norime jungtis į jūsų būrį. Planuojame sūnelį krikštyti birželio mėnesį. Pirmiausiai norėčiau susirasti rimtą fotografą, noriu gražių nuotraukų wub.gif Dukros krikštynas fotografavome patys, nes fotografas su kuriuo susitarėme, viską suderinome, taip ir neatvyko.
Gal kas galite rekomenduoti gerą fotografą Alytuje?

Sveikute, junkis junkis mirksiukas.gif , as taip pat krikstinsiu birzelio men, 26d. suneli. Man patinkas is JOKI Algis Janonis, siaip ir vestuves fotkino, ir seses mergytes krikstynas, tai visai nieko foto. Bet as gal noreciau kita koki pabandyti paivaitinimui, tik nzn kur toki gera suradus, kad netektu nusivilti. g.gif
Atsakyti
Savo vaikiuka planavom krikstyti sausio gale, bet persigalvojom ir nusprendem per jo pirmaji gimtadieni pakrikstyti smile.gif balandzio gale. Mes taip pat ieskom fotografo Alytuje. Noretume ir baznycia Alytuje issirinkti, tik nezinom, kurioje butu geriau, koks kunigelis graziau ir tikriau, nuosirdziau atlieka apeigas... Gal kas galite ka patarti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzele885 @ 2010 01 26, 13:19)
Savo vaikiuka planavom krikstyti sausio gale, bet persigalvojom ir nusprendem per jo pirmaji gimtadieni pakrikstyti  smile.gif balandzio gale. Mes taip pat ieskom fotografo Alytuje. Noretume ir baznycia Alytuje issirinkti, tik nezinom, kurioje butu geriau, koks kunigelis graziau ir tikriau, nuosirdziau atlieka apeigas... Gal kas galite ka patarti?  ax.gif

Mes tai krikstinsim vidzgirio baznycioje, ten ir vestuves buvo musu ir visom progom ten einam. Kunigai irgi normalus, nesikabineja prie nieko, pasako kada ka sakyti.
Atsakyti
Sveikos, planuotojos.
Aš po truputi irgi žiūrinėju vietą. Vieną kaip ir nusižiūrėjau. MB dabar Klaipėdoje, tai gal nuvažiuos su mano mama iki vietos pasižiūrėti.
Man tik ieškant problema tame, kad mūsų ne daug, tai jeigu nuomosime sodyboje pirtį su salyte ir miegamaisiais, tai kažkam kitam gali išnuomoti didelę salę. Tai teks, jeigu ne vienam pastate, tai vienoje teritorijoje būti. O toks variantas man nelabai priimtinas. Tai ieškau, kad būtų visas namukas tik mums už prieinamą kainą. Vieną kuri nusižiūrėjau, tai 450Lt parai. Tai visai kaip ir tiktų, skambinausi vakar. Na žiūrėsiu ieškosiu dar.
Kas liečia žaidimų ir įvairių smulkmenų krikštynoms, tai dar nieko net neieškojau, tik maždaug įsivaizduoju kuo norėčiau. Po darbo nelabai lieko laiko doh.gif Na bet reikės susimti ir kokį savaitgalį tam paskyrti.
QUOTE(Vasaraitė @ 2010 01 24, 18:51)
blink.gif  blink.gif  blink.gif  nieko sau doh.gif  Mes irgi planuojam liepos 24 krikstyti. Tai su vieta priblema bus g.gif leogirl, jei ne paslaptis kokia fotografe pasiemet? Ir kainyte idomu blush2.gif

Mus fotografuos Lina. Jos psl. tiksliai nepasakysiu, nes prie darbinio kompo esu. Bet šiaip labai smagi fotografė. patarė kaip ir ką geriau padaryti, kad gražiau foto gautusi. Kokių detalių dadėti. Busiu Klaipėdoje, tai dar susimatysime, aptarsime detales. O kainytė bus 280Lt. Čia fotografuos ceremoniją bažnyčioje ir dar visur kitur... Na manau rezultatu nenusivilsiu... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(irmuciukas5 @ 2010 01 26, 19:28)
o kur planuojat mamytes svest?


Mes planuojame namučiuose švesti biggrin.gif .Taip pigiau, nei kavinėje ax.gif Kol kas dar nieko nesuplanavusi...tad dabar skaitinėju ir pradedu idėjas rinkti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(wavin @ 2010 01 27, 19:05)
Mes planuojame namučiuose švesti biggrin.gif .Taip pigiau, nei kavinėje  ax.gif Kol kas dar nieko nesuplanavusi...tad dabar skaitinėju ir pradedu idėjas rinkti blush2.gif

Na mes irgi galvojome namuose pas mama kaime svesti, bet veliau apie kavine pagalvojome, tai dabar dar net nezinau kur, nes norisi kad aplinka butu grazi ir butu galima stebet vaikiukus lauke lakstant g.gif
Atsakyti
Mes svesim namuose. Grazi gamta, ezeriukas pro langa matosi ax.gif pavasari ypac grazu pas mus mirksiukas.gif ir vaikiukams bus kur pabegioti, ir suaugusiems lengviau atsipusti nuo gatves surmulio 4u.gif
Atsakyti
Po dviejų namuose ruoštų krikštynų niekam iš klausiančių mano patarimo nesiūlau. Nes po to kelių dienų maisto ruošimo per šventę norėjau tik eiti ilsėtis, o ne švęsti laugh.gif laugh.gif laugh.gif Nors gal tik man taip buvo g.gif
Atsakyti
jungiuosi ir as i jusu buri. Na mes dar NIEKO nesuplanave ir absoliuciai nezinau nei kur, nei kaip svesti, bet galvojam sia vasara reiktu pakrikstyti. Cia galvos skausma, sakes doh.gif Pinigai is dangaus nekrenta, norisi kazkaip ekonomiskai, bet tuo paciu, kad ir smagu butu.... nors baisiai kazkokio baliaus itariu nedarysim... nebent sugalvotume kartu dar ir "sliuba" paimti, nes mes kolkas susitiuoke tik santuokos rumuose. ax.gif blush2.gif
klausimas ne i tema, o gal i tema... apie kaunieciu krikstynas yra tema gal? gal as tik nesustebejau... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akva0004: 01 vasario 2010 - 12:45
QUOTE(irmuciukas5 @ 2010 02 01, 13:54)
Cia kazkur temoje buvo idetas maketukas kaip paciai pasidaryti tik nepamenu kurioje  g.gif

pagooglinus tikrai galima rasti kaip pasigaminti dėžutes. Dar maximoje, manau, galima rasti tinkamų, tiesiog papildomai iškirpus angeliuką priklijuoti galima būtų, kad visiškai į temą pataikyti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(gabiska @ 2010 02 01, 13:32)
Po dviejų namuose ruoštų krikštynų niekam iš klausiančių mano patarimo nesiūlau. Nes po to kelių dienų maisto ruošimo per šventę norėjau tik eiti ilsėtis, o ne švęsti laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif  Nors gal tik man taip buvo g.gif

Va butent del sios priezasties namuose ir nesinori schmoll.gif , tik nzn kur rasti toki varianta kad butu ir vaikiukams kur palakstyti ir aptarnauti butume g.gif
Atsakyti