Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

Kazkaip lininiu netraukia manes pirkti ax.gif Noreciau kaip saket tortiniu biggrin.gif Tik vat i Kauna nevaziuojam doh.gif O Vilniuj kas gal zinot? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(|kyo @ 2010 01 16, 23:43)
Kazkaip lininiu netraukia manes pirkti  ax.gif  Noreciau kaip saket tortiniu  biggrin.gif  Tik vat i Kauna nevaziuojam  doh.gif  O Vilniuj kas gal zinot?  rolleyes.gif

Tai Gariunuose paziurekit Tas pat kaip Kauno bazese biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gosas @ 2010 01 17, 10:46)
Tai Gariunuose paziurekit Tas pat kaip Kauno bazese biggrin.gif

Tikrai Gariūnuose bus, arba čia SM yra skiltis, kur mamytės parduoda krikštynų rūbelius, yra ir naujų, ir dėvėtų smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, planuotojos.
Pas mane tai galva pilna organizacinių minčių doh.gif
Tik per tuos darbus niekaip nespėju apskambinti kam reikia. Kol grįžtų iš darbo, kol atsilaisvinu jau ir vėlu kam skambinti.
Na bet rytoj planuoju būtinai pasiskambinti fotografams ir tikiuos jų galutinės sąlygos man tiks ir susitarsime dėl datos. Tada būtų vienu rūpesčiu mažiau rolleyes.gif Nors krikštynos ir ne didelės 10-12 žmonių, bet fotosesijos pas profesionalus mūsų silpnybė (labiau mano blush2.gif, o jau šeimyna prie manes taikosi). Noriu, kad fotografuotų bažnyčioje, prie bažnyčios ir kad eitumem pasivaikščiuoti pasifotagrafuotumem aplinkui. Na aš manau užtrūktų max. 2val.
Klausymas jums, planuotojos, kiek skyriate fotografams ir kokia kaina yra normalu? Kiek studijoje žinau, bet kiek išvykai?
O kas liečia rūbų sau, ar nuomavotes ar pirkote? Nesugalvoju ką su savimi daryti, galėčiau pirkti, bet kad tokiu vienkartinių suknelių jau neviena spyntoje, o nuomotis brangios irgi nesinori. Vat ir dilema. O kadangi ne tik mažiaus krikštynos, bet ir šliubas, tai išviso neįsivaizduoju. doh.gif
Beliks iki pilnos laimės užsisakyti vietą ir viskas, toliau jau ramiai galima bus ruoštis.
Vis bijau, kad vestuvininkai išgraibstys anksčiau laiko visas geras vietas biggrin.gif


P. S. o didžiausias darbas, bent jau man, tai man pačiai dar reikia spėti pasikrikštyti iki vasaros doh.gif Su kariuomienės kapelionu jau viską sutariau, belieka pasiruošti. Ir kuo tik nepadarysi vardan šeimos blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leogirl: 18 sausio 2010 - 20:37
QUOTE(leogirl @ 2010 01 18, 22:32)
Klausymas jums, planuotojos, kiek skyriate fotografams ir kokia kaina yra normalu? Kiek studijoje žinau, bet kiek išvykai?
O kas liečia rūbų sau, ar nuomavotes ar pirkote? Nesugalvoju ką su savimi daryti, galėčiau pirkti, bet kad tokiu vienkartinių suknelių jau neviena spyntoje, o nuomotis brangios irgi nesinori. Vat ir dilema. O kadangi ne tik mažiaus krikštynos, bet ir šliubas, tai išviso neįsivaizduoju.  doh.gif

Labukas,
Kas dėl fotografo,tai mums pasisekė, fotografavo giminaitis, nuotraukos buvo jo dovana smile.gif
Rūbai man asmeniškai gražiausia tokiai progai balti, o dar jei šliūbas, tai aš pirkčiau baltą kostiumėlį, nelabai prabangų, kad galima būtų nešioti jei ne kasdien, tai bent jau į spektaklius ar į baliukus būtų pasipuošti smile.gif
Atsakyti
Mes fotografuosimės fotoateljė mum tai atsieis apie 200lt ax.gif tai nėra daug, bet ir nemažai.
Man iškilo klausimas blush2.gif kviečiu visus savo svečius į bažnyčia, o paskui tik krikšto tėvai ir seneliai su mumis vyks fotografuoti, kaip pasielgt su svečiais kur jiems ta valandike pasidėt? kadangi vaišės vyks kavinėje ax.gif O negaliu visų kviestis fotografuotis nes mūsų nemažai bus ax.gif bijau kad kils nepatogumų blush2.gif
Atsakyti
Labuka,
Mes jau po sventes
Kol dukriukas miega,skubu kazka parasyt

Visu pirma didelis dekui redux2,kuri mums padare visa atributika:krikstuka,stalo korteles,krikstynu lauktuviu korteles,pasizadejimus kuminams,seneliams ir ttuser posted image

Visiems sveciams lb patiko pasizadejimai,taip pat sekama pasaka apie Raudonkepuraite Vien zo,sveciai lb norejo taip pat dalyvauti,prisideti prie sventes,prisiminimu,o ne vien stebet spektakliuka ka daro tevai,kumai

Kuma dovanojo butelaiti rozini,ten sudejom visu linkejimus ir busimas,spejamas Gustes profesijas smile.gif

Maksimos tortu truputi nusivyliau,skonis geras,bet per brangus manau,100lt us 2,5kg.
http://www.part.lt/p...6474fc31495.jpg

Ant drabuziuku buvo kazkaip gaila det daug pinigiuku..Tai buvau pradzioj pasiskolinus,bet paskui isvakarese teta padovanojo kostiumeli,ta isr vilkom smile.gif

Ka cia dar..
Idedu akimirkas kelias rolleyes.gif

Ruosiasi kuminai rengt savo kriksto dukryte smile.gif
http://www.part.lt/i...6b9d51fe766.jpg
http://www.part.lt/i...e9347e24697.jpg

Pasipuosem smile.gif
http://www.part.lt/i...ff00eeca625.jpg

Prie baznycios
http://www.part.lt/i...2d8a7014588.jpg
http://www.part.lt/i...a55ac948250.jpg

Klausom pamokslu..
http://www.part.lt/i...ea0dc055604.jpg

Gustyte skelbia sventes pradzia
http://s18.rimg.info...53b848bf8f6.gif
http://www.part.lt/i...82ae50de994.jpg
Papildyta:
Oj kiek daug gavos blush2.gif

Kas del fotografu,tai mes fotoatelje atsisakem..Visad ten kai fotkinomes,tai pvz uz 6 pozas-apie 150lt atseidavo unsure.gif

O pasisamdem fotografe,tai ji nuo pat apsirengimo iki sveciu taures pakelimo,paeme tiek pat..Nuotrauku begales virs 100.. ax.gif

Jos darbai,kontaktai cia ax.gif
http://photodaivakiele.blogspot.com

Vaziuoja po visa LT manau.. ax.gif Tikrai pigiau nei ka kiti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(redux2 @ 2010 01 20, 13:36)
Mes fotografuosimės fotoateljė mum tai atsieis apie 200lt  ax.gif  tai nėra daug, bet ir nemažai.
Man iškilo klausimas  blush2.gif  kviečiu visus savo svečius į bažnyčia, o paskui tik krikšto tėvai ir seneliai su mumis vyks fotografuoti, kaip pasielgt su svečiais kur jiems ta valandike pasidėt? kadangi vaišės vyks kavinėje  ax.gif  O negaliu visų kviestis fotografuotis nes mūsų nemažai bus  ax.gif  bijau kad kils nepatogumų  blush2.gif

o nenorit vieno kadro padaryt kartu su visais sveciais? smile.gif Vistiek pasaliniu nekvietet,visi artimi,brangus.. ax.gif Atsimenu per puskes vaiko kriksta,visi fotoatelje viena kadra padarem-grazu visai buvo,mini giminuku susitikimas itrauktas,iamzintas smile.gif O uz nuotrauka kiekvienas pats gi susimokes.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 09 vasario 2010 - 00:35
QUOTE(redux2 @ 2010 01 21, 14:02)
Kokia graži šventė atrodo, o nuotraukos nuostabios  ax.gif  Smagu kad ir jūs nepabijojot žiema krikštyt. O dėl bendros nuotraukos reiks pamastyt, ten tokia mažytė fotoateljė, o mūsų bus apie 20 suaugusiųjų ir keli vaikai  rolleyes.gif Nepamasčiau apie kainas jei visi fotografuosis  ax.gif  paprasčiausiai mąsčiau ar bus patogu fotografei  blush2.gif  doh.gif O gal tikrai reikia fotografo pasižvalgyt  g.gif  unsure.gif  nes dar mėnuo liko

mes irgi samdėm fotografą, esu labai patenkinta tai tikrai investicija į prisiminimą wub.gif , nu mano manymu geriau pigesnį tortą, ar kepsnį pigesnį, mažiau saldainių, nei ant foto taupyti blush2.gif , kaina panaši kaip ir atelje tik foto visai kas kita , tai nebus keli statiški kadrai , bus įamžinta visa šventė blush2.gif

labai graži šventė "Tarp Kitko" , labai šilta atmosfera ir tikrai super šventė wub.gif
Atsakyti
Mes krikštyjom draugės dukrą rudenį, tai darėm su kriksto tėvo žmona pampersų tortą dovanu, labai patiko mergaitės tevams, parodau smile.gif Realiai daug ruzavesnis jis, cia nuotrauka sendinta truputi biggrin.gif Ideja paskolinau is sio forumo, aciu mergaites thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lika: 22 sausio 2010 - 00:29
QUOTE(leogirl @ 2010 01 18, 22:32)
Noriu, kad fotografuotų bažnyčioje, prie bažnyčios ir kad eitumem pasivaikščiuoti pasifotagrafuotumem aplinkui. Na aš manau užtrūktų max. 2val.
Klausymas jums, planuotojos, kiek skyriate fotografams ir kokia kaina yra normalu? Kiek studijoje žinau, bet kiek išvykai?
O kas liečia rūbų sau, ar nuomavotes ar pirkote? Nesugalvoju ką su savimi daryti, galėčiau pirkti, bet kad tokiu vienkartinių suknelių jau neviena spyntoje, o nuomotis brangios irgi nesinori. Vat ir dilema. O kadangi ne tik mažiaus krikštynos, bet ir šliubas, tai išviso neįsivaizduoju. 

Mums fotografe kainavo 200 4u.gif 4u.gif Tiek ir buvau paskyrus,negaila visiskai ax.gif Pradejo nuo apsirengimo iki sveciu taures pakelimo smile.gif
Giredejau,kad didmiesciuose kainos eina apie 500 uz 2h,ir virs val dar po 100 doh.gif Profai, senieji tie,lb jau kainas uzsilupe..Musiske saves profesionalu nesivadina,megeja atseit..Nu bet man jos darbai lb prie dusios.. wub.gif
Rubiukus kaip sakiau-padovanojo..Ziemiskus,veltines medziagytes berods..Ten priede kepuryte ir kelnytes buvo.Kaina 100lt jauciu nesiekia smile.gif
Mums dar dickes gimtadienis buvo,tai dziaugiaus vienu suviu-du zuikius nusovus biggrin.gif

QUOTE(redux2 @ 2010 01 21, 16:02)
Kokia graži šventė atrodo, o nuotraukos nuostabios    Smagu kad ir jūs nepabijojot žiema krikštyt. O dėl bendros nuotraukos reiks pamastyt, ten tokia mažytė fotoateljė, o mūsų bus apie 20 suaugusiųjų ir keli vaikai   Nepamasčiau apie kainas jei visi fotografuosis    paprasčiausiai mąsčiau ar bus patogu fotografei O gal tikrai reikia fotografo pasižvalgyt     nes dar mėnuo liko


Mes kaip tik dziaugiames,kad ziema..Nes katedroje,pagrindineje baznycioje Siauliu,pacius vienus,garbingai krikstyjo biggrin.gif Rugpjuti dicke krikstyjom,tai 9 stovejom biggrin.gif
Jei fotoatelje,tai sutarkit is anksto su fotografe,skirs daugiau laiko paprasciausiai jums.O jai tai i nauda,kad tiek zmoniu..gi kiekvienas nores foto atsiminimui..Geri pinigai tipo.. cool.gif
Palandziok po fotografu skyreli SM,atsilieps patys iskart per az biggrin.gif
QUOTE(|kyo @ 2010 01 21, 19:32)
Greiciausiai nukelsim i geguzes pradzia krikstynas, nes "krize"  o sventes norisi,kad liktu prisiminimai 

Zinok per krize svest lb liux thumbup.gif Visi nuolaidas dideles skiria biggrin.gif Pvz kavinej..Nebereikia is ju imt stipriuju gerimu,paties galima nestis..Uzdaro kavine nors ir ant keliu zmoniu..Mes zmogui uz maista tik 40lt skyrem cool.gif Namo neparsinesem nieko,bet tikrai visi sotus liko biggrin.gif Ir seip,savininkas daug privilegiju skyre..Sako pamirskit salygas butas pries krize thumbup.gif

ACIU MAMUKAI UZ PAGYRAS MANO KRYKSTUKEI 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo "Tarp Kitko": 22 sausio 2010 - 12:06
QUOTE("Tarp Kitko" @ 2010 01 22, 12:04)


ACIU MAMUKAI UZ PAGYRAS MANO KRYKSTUKEI 4u.gif

kadangi mes krikštijom rumšiškėse tai atvykt fotografui reikėjo, tai trupinėlį daugiau nei 200lt ir dar tuomet jokia krize nekvepėjo lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba, merginos.
O aš kam rašau iš fotografų, tai visi kurie man patinka užimti. O kurių darbai ma nelabai, tu ir nenoriu.
Šiaip vieną variantą kaip ir radau, bet laukiu dar iš vieno atsakymo.
Bet jaučiu, kuo toliau, tuo labiau visi bus užimti.
Taip kad tikiuos, kad šį savaitgalį išeis suderinti.
Vienus lyg ir buvau susiradus ir kainą priimtina, bet ju labai jau ekstravagantiškas stilius, man jis nelabai. Norėčiau krikštynų švelnesnių. rolleyes.gif
O šiaip dėl vienos fotografes, kuri man labiausiai patiko ir kol kas yra laisva, jos kaina 280Lt. Ir čia 2 val. Manau su ja išeis susitarti, jeigu vėl kas nors nepasikeis.
Kitą dėja, paprašė už tas pačias valandas 350Lt (nors foto taip pata labai gražios).

O gal yra ir klapėdėčių mamų, kurioju vietoje planuojate švesti?
Atsakyti