Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

QUOTE(irmuciukas5 @ 2009 11 26, 11:35)
Gal koks buratinas arba batuotas katinas  biggrin.gif


na o man atrodo, kad ir raudonkepuraite tiktu, nes vistiek ta pasakele seka teveliai 4u.gif
Atsakyti
sveikutes mirksiukas.gif

mes krikstynas planuojam vasara, bet jau dabar pradedu ieskotis info, nes norisi padaryti isimintina svente, nes ir seneliai is uzsienio atvaziuos wub.gif tai dabar reikia viska ruost dviem kalbom, kad visi suprastu biggrin.gif

beje, noriu pasidalint dovaneliu sveciams ideja. pas mus Belgijoje yra organizuojamos palankynos, kad sveciai po gimdymo neitu sniurais. tai mes sveciams dovanojom stai ka

user posted image

cia truputi is arciau

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astulia: 30 lapkričio 2009 - 15:55
QUOTE(redux2 @ 2009 12 02, 14:27)
Sveikos  ax.gif  aš savo kūdikėlio krikštynas planuoju vasrio 14 d. Nežinau ka tokio sumąstyti, kadangi po bažnyčios planuojame visus tik 3 valandom pakviesti į kavine krikštynų torto ir arbatos, kadangi neturim salygų daryt didelės šventės, tai dabar ieškau įdėjų ir trumpaus scenarijaus. Tiek visko įdomaus yra, bet pas mane giminėja labai mažai sentimentalių, tai viska turiu ruošti, taip kad pastangos būtų įvertintos  blush2.gif

Tai vat,daugeli LT finansai spaudzia..Reikia apgalvot kiekviena centa rolleyes.gif Man taip nuo dusios atrodo palinkejimai maziukei..Kazka is artimuju kai palinki..Pasiprasysiu,kad namie pasigalvotu,ko mazajai linketu..Ir nzn,i ora sita isleist.. g.gif kaip daugelis su balionais paleidzia..Gal geriau i knygute uzrasyta,isaugota g.gif O knyga turim ta kur maziuku duomenis,pirmieji pasiekimai ir ttTai ten skiltis yra,palinkejimai..Tai apsiribosim ja,kam ten lycna.. rolleyes.gif
Laikrastukas manau saunu ax.gif Kuminams ir sau.. Nu jei nebrangu,atsviest galima ir daugiau smile.gif
As tai didziausias pastangas rubeliui noriu det..ir issaugot..Kazka nunerto,kuklaus smile.gif Krikstateviams isipareigojimus stendinius dar noriu biggrin.gif Zaidimuku cia dar visokiu geru yra.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksantipe @ 2009 12 22, 14:40)
sveikos,
jungiuosi prie jūsų, planuojame krikštyti dukryte pavasarį. Šiuo metu renkuosi informaciją apie papročius, žaidimus, ieškom fotografo ir t.t. Šventę planuojame daryti nedidelę, bet įsimintiną  wub.gif

gal galėtumėte ir man atsiųsti prisijungimo duomenis  ax.gif

gal du menesius planavau savo trecio vaikucio krikstynas.labai daug padejo sis forumas.jos yvyko per kaledas.tai buvo puikus balius su prikolnu seniu salciu ir daug zaidimu bei juokeliu.oficiali dalis prie stalo truko apie valanda;man yteike krikstu teveliai liudijima,paskaite labai grazius zodzius,as sakiau sunui palaiminima,isrinkom stalo komendantus gavo po saski ant kaklo,[vienam eure pirkau]jei blogai vygde pareigas turejo sakyt tostus ysideje teniso kamuoliukus i burna.mes klykem is juoko...po to spaudem kumus,visi rase kuo bus uzauges ir kodel.nu fainai tai be proto.o veliau visi i pirti,baseina ir taip dukom ,kad atrodo esam patys mazi vaikai....daug sokom...ISSISKIRSTEM 7 VAL RYTO...as labai ptenkinta savo sveciais kumais ir visu balium.taip kad kuo maziau to oficialumo reik visiem tiesiok gerai pasilinksmint kad ilgai atsimintu.nes ilgi sedejimai prie stalo darosi nuobodus,ir daug kas skuba namo drinks_cheers.gif thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos.
Jungiuosi ir aš prie planuojančių.
Kurį mėnesį dar tiksliai nežinome, nes reikia prisiderinti prie krikšto tėvų, o jais bus mano sesė su vyru. Jie gyvena Airijoje.
O šiaip darysime krikštynas ir šliubą imsime su MB.
Sviečių ne daug, tik artimiausi. Tai 10-15 žmonių.
Šventė bus Klaipėdoje.
Tik pradžioje baugu, nes visiškai nieko nežinau, kaip ką ruošti, kokie papročiai ir t.t. Na maždaug tik įsivaizduoju.
Šventimui tai ieškosime pirtį su salyte ir miegamaisiais. (gal galite parekomenduoti kokią patikrinti Klaipėdoje ir aplink). Maistą tai norėčiau, kad šeimyninkute paruoštų. Tik vat nežinau, ką reikėtų dovanuoti sviečiams ir krikšto tėvams.
Atsakyti
QUOTE(era^ @ 2010 01 10, 11:59)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
As taip pat jau mastyti pradejau  blush2.gif  sia vasara planuojame krikstyti savo angeleli  wub.gif

bet pirmiausia as pradesiu nuo rubeliu paieskos  g.gif  noriu kazko lengvo, nerto ar megzto, gal net is lininiu drabuzeliu  g.gif  nes zinau, kad paskui, kai bus sezonas-bus sudetingiau  ax.gif



QUOTE(dani @ 2010 01 10, 12:50)
Mes irgi kristinom rugpjuti, o drabuzelius uzsakiau jau gruodi, nes tikrai poto SM auksarankes buna labai uzimtos, ir kaina dar galima paderinti, nes pries pat sezona viskas pabrangsta  ax.gif


O kaip su dydziais , planuojate pataikyti blush2.gif
Nes man dabar pradejo skirtis vaikai, anksciau abu vienodai augo, dabar vienas jau lenkia doh.gif O kaip bus vasara - nezinau ...
Atsakyti
Sveikos, planuotojos.
Pasišnekėjau jau su sese, tai nusprendėm kurią dieną krikštysime. Tad mūsų krikštinos nusimato liepos 24d. Tad lieks jau mūsų krikštatėviai ryt darbe rašyti prašymų dėl atostogų, nes iš Airijos atskris.

QUOTE(era^ @ 2010 01 10, 11:59)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
As taip pat jau mastyti pradejau  blush2.gif  sia vasara planuojame krikstyti savo angeleli  wub.gif

bet pirmiausia as pradesiu nuo rubeliu paieskos  g.gif  noriu kazko lengvo, nerto ar megzto, gal net is lininiu drabuzeliu  g.gif  nes zinau, kad paskui, kai bus sezonas-bus sudetingiau  ax.gif

Pas mus rubeliais rūpinsies krikštatėviai.
Šiaip jau maždaug viską aptarėm. Reikia dar mini programėlę paruošti.

Dabar žiūrinėju dovanas krikštatėviams ir sviečiams atminimo dovanėles.
Kadangi pas mus vien jaunimas bus, tai visų tradicijų tikrai nepaisysime.
Žiūrinėju vietą kur švesti, kelias nusižiūrėjau. Ir dėl fotografo dar neaišku, vieną variantą jau turiu, tik reikės su MB apsvarstyti ir manau pavasarį tartis. Vietą irgi reikės kokį kovą užsakynėti, nes kad neliktumem ant ledo.

Mes kadangi Klaipėdoje ne kiekvieną mėnesį būname, tai reikės prie progos jau ir į bažnyčią užsukti. Kažkaip linkstų prie Klaipėdos kristaus karaliaus bažnyčios. O gal kas turi kokios neigiamos informacijos apie ją? g.gif
Atsakyti
QUOTE(leogirl @ 2010 01 10, 13:49)

Žiūrinėju vietą kur švesti, kelias nusižiūrėjau. Ir dėl fotografo dar neaišku, vieną variantą jau turiu, tik reikės su MB apsvarstyti ir manau pavasarį tartis. Vietą irgi reikės kokį kovą užsakynėti, nes kad neliktumem ant ledo.

Mes kadangi Klaipėdoje ne kiekvieną mėnesį būname, tai reikės prie progos jau ir į bažnyčią užsukti. Kažkaip linkstų prie Klaipėdos kristaus karaliaus bažnyčios. O gal kas turi kokios neigiamos informacijos apie ją?  g.gif

As vakar paskambinau i viena sodyba, sakau ar ne per anksti del rugpjucio? Tai sako , jau 2 savaitgaliai uzsakyti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(era^ @ 2010 01 10, 13:59)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
As taip pat jau mastyti pradejau  blush2.gif  sia vasara planuojame krikstyti savo angeleli  wub.gif

bet pirmiausia as pradesiu nuo rubeliu paieskos  g.gif  noriu kazko lengvo, nerto ar megzto, gal net is lininiu drabuzeliu  g.gif  nes zinau, kad paskui, kai bus sezonas-bus sudetingiau  ax.gif

Aš rūbelius užsakiau lininius savo vyrukui, bet mergaitėm man gražiau nerti rūbeliai wub.gif
Jei krikštynos vasarą, tai dabar dar ankstoka rūpintis rūbeliais, nes vaikas dar augs, manau pavasario vidury ar pabaigoje pats tas būtų užsakyti smile.gif
Atsakyti
O gal zinote, kadapagal etiketa reiketu kviesti kriksto tevus, kada svecius g.gif
Atsakyti
QUOTE(era^ @ 2010 01 12, 20:47)
Aciukas  4u.gif

Grazus darbeliai,  jau apziurejau... Bet as noreciau nertu drabuzeliu  blush2.gif

pasiziurekite rankdarbiuose ten daug mamyciu kurios neria.
Atsakyti
QUOTE(|kyo @ 2010 01 16, 16:07)
Sveikos mamytes ir ne tik  4u.gif 

Norim krikstyti savo pupa jau kovo men. kiek ieskojau labai mazas siltesniu rubeliu pasirinkimas, gal kas krikstijote saltu oru ir patarsite is kur pirkote ar kitaip gavote?  rolleyes.gif

Sveika, ta pati galiu pasiulyti ka ir pries tai mamytei, kad pasiziureti rankdarbiu skyrelyje labai graziu darbeliu mamytes ir neria ir siuva is lino, jeigu tenkina jus tokie variantai. O jeigu norite tortiniu sukneliu tai yra ilgomis rankovemis su svarkeliais kailiniais pirkti, bent kaip krikstinau seses mergyte spalio men, tai kaune bazese pirkom. 4u.gif sekmes besiruosiant
Atsakyti