Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

QUOTE(estetė @ 2009 11 04, 20:08)
Labai graži idėja, vienijanti šventės svečius  wub.gif

o per mano sunaus krikstynas, visi skaite isdalintus pasizadejimus smile.gif uz tai gavo po lipduka, ant kurio buvo uzrasyta sentencijos (gyvenimo tiesos) smile.gif
Atsakyti
Labas grazuoles 4u.gif
mes jau po krikstynu smile.gif
Kai ka simboliskai pasidariau is jusu informacijos smile.gif Pasizadejimu man paveiksliukai atrode niuroki,kur buvau radusi,tai as idejau savu ir imeciau jums i pastuka smile.gif
O isakymai kriksto teveliams pas mane buvo stai tokie bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikutes,noreciau paklausti,o kur rasti kriksto teveliams scenariju ar uzduociu,kita vasara krikstysim draugu vaikucius,o nelabai ka zinome apie krikstynas,nes musu vaikaikrikstyti ne lietuvoje?
Atsakyti
Sveikutes rolleyes.gif prisiskaiciau visokiu idomybiu apie krikstynas cia pas jus... planuojame savo mazaja krikstyti neuzilgo,bet va susisuko jau galva nuo visokiu minciu 4u.gif g.gif gal galetumete patarti,kaip surengti krikstynas ziema? visi krikstija vasara,o mes norime netradiciskai..tad ziema nusprendem smile.gif tik suku galva kaip mazdaug 30 zmoniu surengti isimintina svente,bet tuo paciu ir kukliai viska padaryti...
Atsakyti
QUOTE(wfr @ 2009 11 21, 13:44)
Sveikutes  rolleyes.gif  prisiskaiciau visokiu idomybiu apie krikstynas cia pas jus... planuojame savo mazaja krikstyti neuzilgo,bet va susisuko jau galva nuo visokiu minciu  4u.gif  g.gif  gal galetumete patarti,kaip surengti krikstynas ziema? visi krikstija vasara,o mes norime netradiciskai..tad ziema nusprendem  smile.gif  tik suku galva kaip mazdaug 30 zmoniu surengti isimintina svente,bet tuo paciu ir kukliai viska padaryti...

Sveikutė 4u.gif
Jei pasirinktą dieną būtų nemažai sniego, tuomet galima padaryti nuostabią fotosesiją gamtoje, kur nors miške, prie apsnigtų eglių wub.gif
Dar labai svarbu šventės vieta ir aišku apdarai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2009 11 21, 14:04)
Sveikutė  4u.gif
Jei pasirinktą dieną būtų nemažai sniego, tuomet galima padaryti nuostabią fotosesiją gamtoje, kur nors miške, prie apsnigtų eglių  wub.gif
Dar labai svarbu šventės vieta ir aišku apdarai  drinks_cheers.gif

Gera mintis drinks_cheers.gif tik, kad sniego butu, dabar tokios ziemos pas mus rolleyes.gif O kad isimintina butu, galima zaisti zaidimus, tokius kaip krikstuko "Profesijos spejimas", "Pasizadu" ir pan. daug nekainuoja, bet buna visiems linksma ir poto bus idomu paskaityti smile.gif
Atsakyti
o gal kas zinot kur uzsisakyti pripuciamus atrakcionus ir kiek mazdaug jie kainuoja?
Atsakyti
Ar yra pirkt tu skraisciu kazkur,ar cia tik siutis jas?...Nesu uzmacius kazkaip pirkimui?.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE("Tarp Kitko" @ 2009 11 23, 10:43)
Ar yra pirkt tu skraisciu kazkur,ar cia tik siutis jas?...Nesu uzmacius kazkaip pirkimui?.. 4u.gif

Tikrai yra pirkti, ir turguje ir parduotuvese pvz Nukas. Kur yra suknyciu krikstynoms ten ir skraistes buna
Atsakyti
Mes jau po krikštynų, ačiū visom, pasidalijusiom mintimis ir idėjomis, mūsų šventė buvo nuostabi.
Krikštynas darėm lapkirčio 20 d., nes mūsų vestuvių dešimtosios metinės buvo tą dieną. Krikštijome dukrą Kretingoje, apeigas pravedė vienuolis. Po apeigų pašventino mūsų naujus vestuvių žiedukus, atnaujinom savo įžadus vestuvinius. Pati ceremonija buvo be galo jaudinanti ir labai graži.
Išėjus iš bažnyčios svečiai rašė linkėjimus ant helio balionų dukrai, kurios paleido mūsų mažoji į dangų, vaizdelis buvo superinis.
Fotosesiją darėm žiemos sode, turėsim nuostabių nuotraukų.
Atvažiavom į švenimo vietą, susirinko visi svečiai, sveikino krikštukę ir mus.
Susėdus prie stalo pasakiau padėkos žodžius susirinkusiems.
Po pertraukėlės perskaičiau žodžius apie krikštą, kas yra krikštas, ką reiškia žvakė, krikšto drabužis ir t.t, padėkojom krikšto tėvams, padovanojom jiems maikutes su užrašu.
Pasižadėjimams dariau kartoninį tortą, kurio viduje buvo koks nors žaisliukas. Užtvirtinom pasižadėjimą "vaiko košele"(širšių medum).
Į didelį albumą buvau priklijavus lapelių su vaiko ateities spėjimu (būsima profesija, kur gyvens ir t.t), vakaro eigoje svečiai pildė tas mūsų anketas apie ateitį.
Nepamiršom senelių, jie skaitė pasižadėjimus, dovanojom jiems dovanas: močiutėms - medinį šaukštą ir prijuostę, seneliams - saldainių medelį.
Tiesa, krikšto tėvai taip pat skaitė įsipareigojimus.
O antra vakaro dalis jau buvo apie mūsų vestuvinę sukaktį.
Dvyliktą valandą leidom dangaus žibintus.
Šventėm iki ryto.
Atsakyti
Kreipiuosi i ismoningasias mamytes mirksiukas.gif
Pakaitinejau scenarijus thumbup.gif bet man sis tas netinka verysad.gif Krikstinsim suneli, todel netinka pasakele apie Raudonkepuraite... Gal kuri turit kokia minti, koki pasakele galima pasekti krikstijant berniuka? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzele885 @ 2009 11 25, 23:36)
Kreipiuosi i ismoningasias mamytes mirksiukas.gif
Pakaitinejau scenarijus  thumbup.gif  bet man sis tas netinka  verysad.gif Krikstinsim suneli, todel netinka pasakele apie Raudonkepuraite... Gal kuri turit kokia minti, koki pasakele galima pasekti krikstijant berniuka?  4u.gif

Gal koks buratinas arba batuotas katinas biggrin.gif
Atsakyti