Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

QUOTE(raimoskyte @ 2009 09 11, 13:29)
Labuka smile.gif
o kur galima butu nusipirk helio balionu????ir palinkejimus ant ju paciu raset ar kaip..... 4u.gif  4u.gif  4u.gif
aciu ax.gif


Mes rasem ant spalvoto popieriaus ir risom prie balionu. Manau balionai ir spalio menesi butu thumbup.gif o tokio amziaus vaikam patinka, kad patys gali paleisti.
Atsakyti
sveikos,

gal zinot kur LT gaut toki padekoslinkejumu torta is dezuciu kaip nuotraukoje desineje blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(tarzaniuke @ 2009 09 11, 23:49)
sveikos,

gal zinot kur LT gaut toki padekoslinkejumu torta is dezuciu kaip nuotraukoje desineje  blush2.gif
user posted image

tokiose pardese, kur parduoda iv dezutes ju buna mirksiukas.gif o kai ruosiaus krikstynoms ir kazkur internete buvau uztikus, tik sorry nebepamenu kur blush2.gif
Atsakyti
Mamos, padėkite. Kur galima pasidaryti marškinėlius su vaiko nuotraukyte krikštynoms? Ir dar žinau, kad sidabrinį šaukštelį dovanoja vaikui. Išgraviruoti reikia ar vaiko gimimo datą, ar krikšto datą? Iš kur gaunate saldainius su vaiko nuotraukyte? Kas tai gamina? Ar brangiai kainuoja?
Atsakyti
kadangi gavau net keleta az del dezuciu torto, tai rodau ir jums kur ir ka radau kaip pasidaryti pacioms thumbup.gif 4u.gif
user posted image
user posted image
http://www.ruthannza...ges/cakebox.gif
http://www.ruthannza...s/templates.htm
http://heatherjslife...e-tutorial.html

butu naudinga net i pirma temos zinute gal tas nuorodeles sukelti, nes tai naujas mados klyksmas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tarzaniuke: 13 rugsėjo 2009 - 18:01
sveikutes mamytes 4u.gif

norejau paklausti prie kiek laiko pradejote planuoti savo angeliuku krikstynas? ax.gif nors mano klecke dar pilvely, as jau noriu pradet planuot blush2.gif nors gal ir per anksti g.gif bet noriu kad viskas butu kaip pasakoj, o kaip poto viska suspet unsure.gif taiva, laukiu jusu nuomones ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kokosiuke @ 2009 09 16, 20:27)
sveikutes mamytes 4u.gif

norejau paklausti prie kiek laiko pradejote planuoti savo angeliuku krikstynas?  ax.gif  nors mano klecke dar pilvely, as jau noriu pradet planuot  blush2.gif  nors gal ir per anksti g.gif  bet noriu kad viskas butu kaip pasakoj, o kaip poto viska suspet  unsure.gif  taiva, laukiu jusu nuomones  ax.gif  mirksiukas.gif


na jau prieš tiek laiko tai gal tikrai ankstoka ax.gif nebent planuojat tik gimus ir iš kart krikštyt blink.gif mes krikštyjam šį savaitgalį, tai pradėjau rugpjūčio mėnesį ir dabar jau viską esu pasiruošusi, visą "krikštynų medžiagą" pati ruošiausi, žodžiu neskubėdama, pasiskaitydama forumą lotuliukas.gif viską su malonumu jau turiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kokosiuke @ 2009 09 16, 19:27)
sveikutes mamytes 4u.gif

norejau paklausti prie kiek laiko pradejote planuoti savo angeliuku krikstynas?  ax.gif  nors mano klecke dar pilvely, as jau noriu pradet planuot  blush2.gif  nors gal ir per anksti g.gif  bet noriu kad viskas butu kaip pasakoj, o kaip poto viska suspet  unsure.gif  taiva, laukiu jusu nuomones  ax.gif  mirksiukas.gif

Laiko tikrai sumazes gimus mazyliui, bet jeigu anksti nekrikstysit, tai suspesit mirksiukas.gif as pradejau ruostis pries puse metu ir neskubant, kol vaikutis miegodavo viska spejau rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, niekur nerandu kur gali nupiesti varda ant zavakes? Lyg skaiciau kad kazkur prie Ausros vartu, bet neradau niekur ten verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lika @ 2009 09 17, 23:14)
Sveikos, niekur nerandu kur gali nupiesti varda ant zavakes? Lyg skaiciau kad kazkur prie Ausros vartu, bet neradau niekur ten  verysad.gif

Cia uzraso vardus ant zvakiu http://www_candles_lt/ smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kokosiuke @ 2009 09 16, 20:27)
sveikutes mamytes 4u.gif

norejau paklausti prie kiek laiko pradejote planuoti savo angeliuku krikstynas?  ax.gif  nors mano klecke dar pilvely, as jau noriu pradet planuot  blush2.gif  nors gal ir per anksti g.gif  bet noriu kad viskas butu kaip pasakoj, o kaip poto viska suspet  unsure.gif  taiva, laukiu jusu nuomones  ax.gif  mirksiukas.gif

Tikrai menesiuka uzima pasiruosti, jei susigalvoji scenariju ir visa atributika jei pati darysi tai jau laiko uzims. As pati viska per 3savaites pasiruosiau. Jau geriau anksciau, kad nereiketu paskutines dienas pluseti iki isnaktu. Bet kaip matai rezultatus , tai negaila ir tu naktu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš per pora savaitėlių pasiruošiau šventei. Atrodo nieko stebuklingo tame scenarijuje nebuvo, bet visiems paliko ddelį įspūdį. Taigi, tikrai verta ruoštis ir ilgiau rolleyes.gif
Atsakyti