Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010

Norejau jusu paklausti, per krikstynas gavom is krikstamotes ir druskos, ir cukraus, ir barankikiu ir cesnako.... kaip priklauso... o man juos dabar reikia saugoti, ar naudoti pagal paskirti? Na cukrus ir druska nesuges, bet cesnakas...gali...
Atsakyti
QUOTE(samilte @ 2009 09 09, 15:05)
Norejau jusu paklausti, per krikstynas gavom is krikstamotes ir druskos, ir cukraus, ir barankikiu ir cesnako.... kaip priklauso... o man juos dabar reikia saugoti, ar naudoti pagal paskirti? Na cukrus ir druska nesuges, bet cesnakas...gali...

Mes irgi gavom, tai jau sunaudojom, liko tik muiliukas lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos mamytės.
Turiu bėdą - pakvietė pakrikštyti berniuką. Jam jau 6 metai. Tėvai norėtų, kad viskas vyktų kukliai - mes (tos dvi šeimos) nuvažiuojam į bažnyčią, grįžtam namo, suvalgom po kepsnį - tai kaip ir viskas.
Nu bet man galva neišneša:
-kokia turėtų būti tokio amžiaus vaiko krikšto skraistė (juk jos reikia)?
- tai jeigu bus kaip planuojama - bus eilinis pasisėdėjomas. O jei pradėsi visokius pasižadėjimus keturiese skaityt, kai gal kvailokai atrodys?
- KĄ REIKTŲ DOVANOTI VERTINGO TOKIO AMŽIAUS VAIKUI?
Laaaaaabai reikia protingų patarimų g.gif

PADĖĖĖĖKIIIT doh.gif
Atsakyti
Man toks klausimelis iskilo g.gif o kur pinigeliu krepselis yra tai ka deti ten litus, centus ar nesvarbu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(niekad @ 2009 09 10, 13:12)
sveikos mamytės.
Turiu bėdą - pakvietė pakrikštyti berniuką. Jam jau 6 metai. Tėvai norėtų, kad viskas vyktų kukliai - mes (tos dvi šeimos) nuvažiuojam į bažnyčią, grįžtam namo, suvalgom po kepsnį - tai kaip ir viskas.
Nu bet man galva neišneša:
-kokia turėtų būti tokio amžiaus vaiko krikšto skraistė (juk jos reikia)?
- tai jeigu bus kaip planuojama - bus eilinis pasisėdėjomas. O jei pradėsi visokius pasižadėjimus keturiese skaityt, kai gal kvailokai atrodys?
- KĄ REIKTŲ DOVANOTI VERTINGO TOKIO AMŽIAUS VAIKUI?

krikštui yra būtina ne šiomis dienomis labai jau sukomercinta skraistė, o BALTAS KRIKŠTO RŪBAS, tad tokio amžiaus berniuką galima rengti šviesiai ir vilkti baltus puošnius krikšto marškinėlius, kuriuos mamytė vėliau galėtų, jei norėtų, išsaugoti prisiminimui
natūralu, kad Jums, turbūt ir patiems tėveliams, norėtųsi kažko šventiškesnio nei vien kepsnio suvalgymas smile.gif bet nebūtina gi rinktis palinkėjimų skaitymą... prieš grįžtant namo galite nuvažiuoti į gražią vietą pasifotkinimui, idealu būtų surasti, kad ir pačiam berniukui būtų įdomu, ir nuo šventės idėjos per daug nenukryptumėte, gal pvz kur nors apžiūrėti kokią senovišką neveikiančią bažnyčią, pilį, gal dar ką nors, pafantazuokite, ir vaikui bus įspūdžių ir nuotraukos bus gražios
o palinkėjimus galite surašyti ant helio baliono ir paleisti į dangų
namuose taip pat parenkit kokį siurprizą, kad ir grįžus vaikui šventė tęstųsi - užsakykit spec tortą ar pan
o dėl dovanų tai labai daug nuomonių yra, čia jau rinkitės savo nuožiūra, ar tai bus išliekamąją vertę turintis daikčiukas ar tiesiog išsvajotas žaislas
sėkmės wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Minlina @ 2009 09 10, 16:45)
o dėl dovanų tai labai daug nuomonių yra, čia jau rinkitės savo nuožiūra, ar tai bus išliekamąją vertę turintis daikčiukas ar tiesiog išsvajotas žaislas
sėkmės wink.gif  4u.gif

Aš tokio amžiaus vaikui dovanočiau žaislą rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(niekad @ 2009 09 10, 14:12)
sveikos mamytės.
Turiu bėdą - pakvietė pakrikštyti berniuką. Jam jau 6 metai. Tėvai norėtų, kad viskas vyktų kukliai - mes (tos dvi šeimos) nuvažiuojam į bažnyčią, grįžtam namo, suvalgom po kepsnį - tai kaip ir viskas.
Nu bet man galva neišneša:
-kokia turėtų būti tokio amžiaus vaiko krikšto skraistė (juk jos reikia)?
- tai jeigu bus kaip planuojama - bus eilinis pasisėdėjomas. O jei pradėsi visokius pasižadėjimus keturiese skaityt, kai gal kvailokai atrodys?
- KĄ REIKTŲ DOVANOTI VERTINGO TOKIO AMŽIAUS VAIKUI?
Laaaaaabai reikia protingų patarimų g.gif

PADĖĖĖĖKIIIT  doh.gif



QUOTE(Minlina @ 2009 09 10, 16:45)
krikštui yra būtina ne šiomis dienomis labai jau sukomercinta skraistė, o BALTAS KRIKŠTO RŪBAS, tad tokio amžiaus berniuką galima rengti šviesiai ir vilkti baltus puošnius krikšto marškinėlius, kuriuos mamytė vėliau galėtų, jei norėtų, išsaugoti prisiminimui
natūralu, kad Jums, turbūt ir patiems tėveliams, norėtųsi kažko šventiškesnio nei vien kepsnio suvalgymas smile.gif bet nebūtina gi rinktis palinkėjimų skaitymą... prieš grįžtant namo galite nuvažiuoti į gražią vietą pasifotkinimui, idealu būtų surasti, kad ir pačiam berniukui būtų įdomu, ir nuo šventės idėjos per daug nenukryptumėte, gal pvz kur nors apžiūrėti kokią senovišką neveikiančią bažnyčią, pilį, gal dar ką nors, pafantazuokite, ir vaikui bus įspūdžių ir nuotraukos bus gražios
o palinkėjimus galite surašyti ant helio baliono ir paleisti į dangų
namuose taip pat parenkit kokį siurprizą, kad ir grįžus vaikui šventė tęstųsi - užsakykit spec tortą ar pan
o dėl dovanų tai labai daug nuomonių yra, čia jau rinkitės savo nuožiūra, ar tai bus išliekamąją vertę turintis daikčiukas ar tiesiog išsvajotas žaislas
sėkmės wink.gif  4u.gif


Labai pritariu drinks_cheers.gif mes kaip dalyvavom krikstynuose, nors buvom tiesiog sveciai, bet norejom kazko neiprasto, buvom nupirke helio balionus, uzrasem palinkejimus ir paleidom i dangu ... dar vaiko teveliams ireminom desimt isakymu tevams ir padovanojom, o del dovanos, tokio amziau vaikui manau labai patiktu zaisline masina valdoma racia arba sudedamas traukinys su begiais ir visokiais priedais (bent mano kriksto sunui tokios dovanos labai thumbup.gif )
Atsakyti
QUOTE(Christina @ 2009 09 10, 23:21)
Labai pritariu  drinks_cheers.gif mes kaip dalyvavom krikstynuose, nors buvom tiesiog sveciai, bet norejom kazko neiprasto, buvom nupirke helio balionus, uzrasem palinkejimus ir paleidom i dangu ... dar vaiko teveliams ireminom desimt isakymu tevams ir padovanojom, o del dovanos, tokio amziau vaikui manau labai patiktu zaisline masina valdoma racia arba sudedamas traukinys su begiais ir visokiais priedais (bent mano kriksto sunui tokios dovanos labai  thumbup.gif )

O mes su tokiu krikštijamuoju po pietų plaukėme laivu, niu tuo kur nuo Kauno Vytauto bažnyčios plaukia. Aitra regis. Tikrai buvo labai smagu ri berniukui įspūdis iki šios dienos likęs.
Atsakyti
QUOTE(niekad @ 2009 09 11, 09:19)
Laaaaabai ačiū visoms už pasiūlytas atrakcijas, bet bėda ta, kad visa tai vyks spalio pradžioj. Bijau kad oras nepakištų kojos - pati buvau galvojus apie dangaus žibintus, bet ten turi būt oras geras užsakytas.
O kažin kaip su tuo laivu paplaukiot - ar tokiu laiku jis dar plaukios? Kur iš viso apie tai info ieškot?


įdedu keletą nuorodėlių-gal kas nors tiks 4u.gif
http://www.savaitgal..._kauno_mariose/
http://www.savaitgal..._kauno_mariose/
Atsakyti
QUOTE(Christina @ 2009 09 10, 23:21)
Labai pritariu  drinks_cheers.gif mes kaip dalyvavom krikstynuose, nors buvom tiesiog sveciai, bet norejom kazko neiprasto, buvom nupirke helio balionus, uzrasem palinkejimus ir paleidom i dangu ... dar vaiko teveliams ireminom desimt isakymu tevams ir padovanojom, o del dovanos, tokio amziau vaikui manau labai patiktu zaisline masina valdoma racia arba sudedamas traukinys su begiais ir visokiais priedais (bent mano kriksto sunui tokios dovanos labai  thumbup.gif )


Labuka smile.gif
o kur galima butu nusipirk helio balionu????ir palinkejimus ant ju paciu raset ar kaip..... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
aciu ax.gif
Atsakyti
Helio balionus pardavineja balionu salyje ir kitose panasia veikla uzsiimanciose parduotuvese. Palinkejimus galima uzrasyti ant balionu, bet dauguma juos uzraso ant popieriaus lapelio ir ji pririsa prie baliono.
Atsakyti
QUOTE(raimoskyte @ 2009 09 11, 14:29)
Labuka smile.gif
o kur galima butu nusipirk helio balionu????ir palinkejimus ant ju paciu raset ar kaip..... 4u.gif  4u.gif  4u.gif
aciu ax.gif

Mes rasem ant balionu su flomasteriais mirksiukas.gif
Atsakyti