Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros...

QUOTE(daiveee @ 2009 08 24, 20:28)
labas merginos
gal galit pasakyt kiek mazdaug akiu reiktu saliui is Kid moherio mezgant 6 nr virbalais,noreciau platoko kokiu 70cm.Neturiu supratimo nes dar nesu mezgus is moheros ,jei uzmesiu per daug nesinori ardyti kiek zinau sunkiai ardosi...

Ziurint kokiu rasteliu megsi, bet ~120-130 akiu as visada imu..
Atsakyti
del balto salio,kur prasiau pagalbos-jau nebereikia ,pati issiaiskinau,pasirodo rytas uz vakara protingesnis......... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loretaloreta: 25 rugpjūčio 2009 - 07:23
QUOTE(ingapoc @ 2009 08 25, 07:48)
Ziurint kokiu rasteliu megsi, bet ~120-130 akiu as visada imu..

net įlindau pažiūrėt tavo megztus šalius smile.gif Nes dabar mezgu iš 70 akių ir plotis gaunasi virš 65 cm smile.gif Tavo tankesnis mezgimas, mažesnius virbaliukus naudoji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2009 08 25, 09:31)
net įlindau pažiūrėt tavo megztus šalius smile.gif Nes dabar mezgu iš 70 akių ir plotis gaunasi virš 65 cm smile.gif Tavo tankesnis mezgimas, mažesnius virbaliukus naudoji smile.gif

Sestukus smile.gif
uztat ir parasiau kiek imu..plotis gaunasi ~ 70 cm..
Papildyta:
QUOTE(loretaloreta @ 2009 08 25, 08:21)
del balto salio,kur prasiau pagalbos-jau nebereikia ,pati issiaiskinau,pasirodo rytas uz vakara protingesnis.........  lotuliukas.gif

Ir ka issiaiskinai? Nes as uzmeciau aki, bet dar nesupratau kame ten reikalas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2009 08 25, 09:53)
Ir ka issiaiskinai? Nes as uzmeciau aki, bet dar nesupratau kame ten reikalas  rolleyes.gif


ogi issiaiskinau,kad ten per daug jau tu trejetuku prirasyta ir praleistas ne vienas uzmetimas doh.gif
as mezgu taip:
1uzm.1g.3sum.1g.1uzm1g.1uzm.1g.3sum.1g.1uzm.1g.ir t.t.
kazin suprantamai paaiskinau g.gif
labai grazus gaunasi salis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loretaloreta: 25 rugpjūčio 2009 - 09:28
o kokio ilgio darot šalius? jei 70cm pločio. ir kiek siūlų reiktu nusipirkti tokiam?
Atsakyti
QUOTE(loretaloreta @ 2009 08 25, 10:27)
ogi issiaiskinau,kad ten per daug jau tu trejetuku prirasyta ir praleistas ne vienas uzmetimas  doh.gif 
as mezgu taip:
1uzm.1g.3sum.1g.1uzm1g.1uzm.1g.3sum.1g.1uzm.1g.ir t.t.
kazin suprantamai paaiskinau  g.gif
labai grazus gaunasi salis   mirksiukas.gif


labai "girdetas" rastas, kazka megzdama taip "niuniavus" mintyse jau esu biggrin.gif ,katras cia rastelis?

doh.gif radau radau jau, kitam psl.


Papildyta:
QUOTE(gadget3 @ 2009 08 21, 10:16)
Labukai, museliautojos biggrin.gif

Bet dabar dairausi į va tokius....... {Namie šalių turiu nesmulkiai, bet visada esu pasirengus dar kokį vieną įsimylėėėt}

Japoniškas raštas. Gal kas turi nukrekintą? T.y. nemokamą ?


grazus rastukas.
kaip su tais smailumais? g.gif kaip jie nesiojasi? uodega nesimakaluoja kaip nors nesmagiai? ax.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renatina: 25 rugpjūčio 2009 - 11:55
biggrin.gif
Smailumas išeina puikus, ir tikrai niekas niekur nesimakaluoja {nebent visa skara žeme vilktųųųųs}. Tovulumui aš keičiu pora kartų vibalus megzdama {is į 0,5 storesnius}.

Sėkmės.

Kažkas neapsisprendžia, ko geidžia labiausiai, tai nedaro nieko ommmmmmmmm
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 08 25, 13:30)
biggrin.gif
Smailumas išeina puikus, ir tikrai niekas niekur nesimakaluoja {nebent visa skara žeme vilktųųųųs}. Tovulumui aš keičiu pora kartų vibalus megzdama {is į 0,5 storesnius}.

Sėkmės.

Kažkas neapsisprendžia, ko geidžia labiausiai, tai nedaro nieko ommmmmmmmm


beplatejant i storesnius? g.gif na cia gera texnika matyt. reiktu pabandyt,nes ziurisi bent jau anoji japoniskoji, o ir tamstos tokia kazkada matyta raudonoji, tai graziai 4u.gif

o nieko gal geriau nei pradeti kokius tris iki galo neisnoretus doh.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renatina: 25 rugpjūčio 2009 - 12:46
blush2.gif noriu nusimegzti sau saly is kokiu siulu geriausia ????
Atsakyti
QUOTE(ausra19 @ 2009 08 26, 00:06)
blush2.gif noriu nusimegzti sau saly is kokiu siulu geriausia ????


Žiūrint kokio nori g.gif
Aš moherinius mezgu iš kid moheros. Siūlai šaliui kainuoja apie 30Lt.
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 08 26, 09:02)
Žiūrint kokio nori g.gif
Aš moherinius mezgu iš kid moheros. Siūlai šaliui kainuoja apie 30Lt.

Mano saliui suejo apie 250 gr siulu, bet ne kid mocheros, kazkoliu kitokiu. Mezgiau su 6 nr virbalais. Apmeciau 80 akiu, gan platokas ir prabangus gavosi, ne kasdieniniams pasivaiksciojimams.
user posted image
Atsakyti