Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros...

panelė Prym, fantastika wub.gif ir aš tokio norėčiau ax.gif

niuma, o čia tavo šalis toks stebuklingai spalvingas šalis? wub.gif kokie čia siūliukai? ax.gif

Atsakyti
inesasim, taip, čia šalis bus. Išmatavimai maždaug 65 * 170 turėtų gautis. Minkštas mezgimas, tai laisvai pasitempia į bet kurią pusę smile.gif
Čia Kid Moheris, o to blizgančio bukliuko jau neberandu etiketės, išmečiau turbūt. Pirkau Kaune, bazėj, įvairių spalvų jų būna smile.gif Dailaus blizgumo ir puošnumo priduoda, ypač vakare smile.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 08 23, 18:12)
Mano pirmasis darbas šakute:
user posted image



Labai dailu. Tavieji darbai tokie išgryninti, puikūs thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 08 23, 18:12)
Mano pirmasis darbas šakute:

Oho koks grazuolis, net neitartum kad pirmas thumbup.gif
Atsakyti
merginos,man reikia patarimo,sakykit,gal zinot kokia supermama,kuri graziai megztu skraiste,pati mezgu,bet nera tie jau mano mezginiai super,o man reikia vezti dovanu ir norisi kokybisko daigto,o savo narpaliones nesinori,tai sakau numegztu kas,o as nupirkciau.....kreipiausi i Kastaneda,tai si taip nelabai mandagiai apkaltino mane,kad net nelabai supratau kuo ....tipo pirma issiklausineju kainu,o po to keliu nuotraukas ir klausineju rastu,nors tas nuotraukas kazin pries kiek menesiu esu kelusi......net nesupratau,kas cia blogo paklausti kainos ir ar galetu man numegzti grazia ,kokybiska skraiste.....o be to net nezinojau,kad negalima naudoti jos nuotrauku kitose temose...... blush2.gif kazin ar visos cia tokios piktos.......
Atsakyti
Nueik į skelbimų lentą, Rankdarbių skyrių. Tikrai yra mezgančių/neriančių daug pagal užsakymus. Gali net per paiešką įvesti 'šaliai' , kai kurios vien juos mezga/neria.
O nepasitenkinimas turbūt buvo dėl galimos konkurencijos smile.gif Gal netiksliai išsireiškei wink.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2009 08 24, 14:57)
Nueik į skelbimų lentą, Rankdarbių skyrių. Tikrai yra mezgančių/neriančių daug pagal užsakymus. Gali net per paiešką įvesti 'šaliai' , kai kurios vien juos mezga/neria.
O nepasitenkinimas turbūt buvo dėl galimos konkurencijos smile.gif Gal netiksliai išsireiškei wink.gif


aciu uz patarima,bandysiu ieskoti,norisi tikrai profesionalios mezgejos...... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(inesasim @ 2009 08 23, 18:17)
panelė Prym,  fantastika wub.gif  ir aš tokio norėčiau ax.gif


Ačiu 4u.gif Šakutę į rankas ir pirmyn biggrin.gif

QUOTE(gadget3 @ 2009 08 23, 20:25)
Labai dailu. Tavieji darbai tokie išgryninti, puikūs  thumbup.gif

Ačiu blush2.gif

QUOTE(ingapoc @ 2009 08 23, 20:29)
Oho koks grazuolis, net neitartum kad pirmas  thumbup.gif

Labai ačiu ax.gif
Atsakyti
help.gif merginos,turiu zurnaliuka ,kuriame yra super grazus salis(bent man),o va schemoje kazkas ne taip,pirma schema gaunasi,o va antroje-kazkas ne taip. sumezgi 9akis,o va uzmetimu tik 4 ,o kur kitos akys. mezginys mezgant siaureja-na nesuprantu ar as neismanele,ar cia kas ne taip.gal kuri turit ka panasaus. ? g.gif
cia baltas salis ir schema antra,na ji nelabai gerai matosi,bet....user posted image
Atsakyti
labas merginos
gal galit pasakyt kiek mazdaug akiu reiktu saliui is Kid moherio mezgant 6 nr virbalais,noreciau platoko kokiu 70cm.Neturiu supratimo nes dar nesu mezgus is moheros ,jei uzmesiu per daug nesinori ardyti kiek zinau sunkiai ardosi...
Atsakyti
QUOTE(daiveee @ 2009 08 24, 19:28)
labas merginos
gal galit pasakyt kiek mazdaug akiu reiktu saliui is Kid moherio mezgant 6 nr virbalais,noreciau platoko kokiu 70cm.Neturiu supratimo nes dar nesu mezgus is moheros ,jei uzmesiu per daug nesinori ardyti kiek zinau sunkiai ardosi...

nusimegsk maza meginuka, paskaiciuok akis ir ploti ir susikaiciuok kiek reik akiu platesniam
Atsakyti
daiveee, dar ir nuo rašto priklauso. Bet šiaip, optimalus kiekis šaliui maždaug 700 metrų, todėl manau reikėtų 3 matkelių (kur būna metražas virš 200 metrų).
Aš tą savo karamelinį mezgu iš 2 ir dar margojo siūlo 100 g /220 m. Virbalai Nr 8, dydis gausis apie 65 * 170. Čia spėju, kad toks dydis. Gal ryt baigsiu, bus tiksliau aišku smile.gif
Atsakyti