Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros...

QUOTE(Kid_Smyle @ 2009 08 21, 07:41)
čia su šakute mezgsta ir tada sunerta


Tai negi čia ne muselių raštas iš dviejų rūšių siūlų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(astarim147 @ 2009 08 20, 20:46)
Laba,
gal kuri gali pasakyt, kaip toki rasteli ismegzti.  smile.gif

smile.gif

cia museliu rastukas
cia is dvieju storiu siuliuku.... o rastelis: duri virbala per penkias akis ( kaip noretum sumegzt kartu) ir istrauki 5 akis (akis uzmetimas akis uzmetimas akis). o kitoj eilej blogom akim su storesniu siuliuku. pavartyk seniasnia tema apie salius, sis rastukas daug kartu aptartas ir dar jis yra: http://www.supermama...?...&hl=schemos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo delfinyte: 21 rugpjūčio 2009 - 07:37
Labukai, museliautojos biggrin.gif

Gražus man tas dvisiūlis musinukas biggrin.gif

Bet dabar dairausi į va tokius....... {Namie šalių turiu nesmulkiai, bet visada esu pasirengus dar kokį vieną įsimylėėėt}

user posted image Japoniškas raštas. Gal kas turi nukrekintą? T.y. nemokamą ?
Atsakyti
QUOTE(delfinyte @ 2009 08 21, 09:36)
cia museliu rastukas
cia is dvieju storiu siuliuku.... o rastelis: duri virbala per penkias akis ( kaip noretum sumegzt kartu) ir istrauki 5 akis (akis uzmetimas akis uzmetimas akis). o kitoj eilej blogom akim su storesniu siuliuku. pavartyk seniasnia tema apie salius, sis rastukas daug kartu aptartas ir dar jis yra: http://www.supermama...?...&hl=schemos

Aciu,
bandysiu gal iseis. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 08 21, 10:16)
Bet dabar dairausi į va tokius....... {Namie šalių turiu nesmulkiai, bet visada esu pasirengus dar kokį vieną įsimylėėėt}

user posted image Japoniškas raštas. Gal kas turi nukrekintą? T.y. nemokamą ?


user posted image

Klausyk, Gadget, kas čia šian darosi? blink.gif Ar čia aš tave sekioju, ar tu man po kojom painiojies su savo klausimais mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nite: 21 rugpjūčio 2009 - 11:54
Mumi , Nite, šiannnnnn mąstom panašiai. Abi jaučiam penktadienį, rudenį ir link japoniškumo linksmtammmmmm thumbup.gif

Ačiū už receptą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 08 21, 13:08)
Mumi , Nite, šiannnnnn mąstom panašiai. Abi jaučiam penktadienį, rudenį ir link japoniškumo linksmtammmmmm thumbup.gif

Ačiū už receptą biggrin.gif

Aha biggrin.gif , ir viskas, kas tau už akies užkimba, man irgi patinka mirksiukas.gif
Atsakyti
pasaka oi negundykit ir manęs biggrin.gif
Atsakyti
Labas vakarėlis,
Labai atsiprašau, bet įsiveržiau pas jus su klausimuku. Mezgu šalį iš moheros musyčių rašteliu ir numezgus apie 10 cm pastebėjau, kad vienas kampas kažkaip keistai "eina" į šoną. Toks jausmas, kad mezginys skersuoja. Ar taip būna su mohera? Ir gal patartumėte ką daryti, kad mezginukas būtų lygus.
Atsakyti
QUOTE(pupenelis @ 2009 08 22, 21:43)
Labas vakarėlis,

Na as is mocheros muselem ne viena sali esu numezgus, bet man nei karto neskersavo ..neturetu..
Atsakyti
QUOTE(astarim147 @ 2009 08 20, 21:46)
Laba,
gal kuri gali pasakyt, kaip toki rasteli ismegzti.  smile.gif


Muselių raštas, dviem siūlais. Pati dabar tokį šalį mezgu smile.gif
Reikia virbalų su valu (nes vieną kartą antras siūlas lieka vienoj pusėj, kitą kartą kitoj):

user posted image

user posted image


Nusimezgi pradžią,
tada eilė paprastom muselėm 5 iš 5 su viena gera akim tarpuose,
paskui eilė kitu siūlu,
pagal raštą moheris (geroj pusėj- gerom akim, išvirkščioj- išvirkščiom)
ir vėl muselės, šachamtų tvarka.
Ir vėl antras siūlas pagal raštą (geroj pusėj- gerom akim, išvirkščioj- išvirkščiom). Kas antrą kartą gaunasi arba geroj pusėj, arba išvirkščioj.

Paprasčiausiai pasibandyk mėginuką iš kokių 20 akių, pasidarys aiškiau
Atsakyti
Mano pirmasis darbas šakute:
user posted image
Atsakyti