Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros...

QUOTE(naf_naf @ 2009 10 23, 09:13)
1 užm, 2 a. suimt i deš., tada dar 2 suimt i kaire ir dar 1užm.  mirksiukas.gif

Labai labai ačiū einu panarpliosiu, gal gausis kas smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,nusimezgiau ir as skara,prisiziurejus jusu grozybiu ax.gif
Tik nezinau ,kaip tinkamai ja isgarint,patarkit prasau, kaip jus darot g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryke @ 2009 10 22, 22:14)
niu...  tai kad viskas taip... gal nuo siuliuku priklauso? Sitaip turetu atrodyt. Tiesa, cia storesni siulai, tai ir vaizdelis kiek kitoks.  Gal slieku ant asfalto ieskai?  bigsmile.gif



ax.gif Gal ir ieskau lotuliukas.gif nes pati nzn ko noriu, bet manau tuoj issiaiskinsiu smile.gif siaip aciu visom uz pagalba... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(naf_naf @ 2009 10 23, 11:13)
1 užm, 2 a. suimt i deš., tada dar 2 suimt i kaire ir dar 1užm.  mirksiukas.gif


O tai kaip blogoj pusej? Vien blogom megzti?..
Ka reiskia kazka tas "2p" prie rasto desnio sono??
Atsakyti
QUOTE(ASgelele @ 2009 10 23, 13:19)
O tai kaip blogoj pusej? Vien blogom megzti?..
Ka reiskia kazka tas "2p" prie rasto desnio sono??


Aš mežgiau vien blogom. Visai nesusimasčiau, ką tai (2p) galėtų reikšti, na šalis pavyko, todėl nemanau, kad ką nors reikšmingo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(naf_naf @ 2009 10 23, 15:47)
Aš mežgiau vien blogom. Visai nesusimasčiau, ką tai (2p) galėtų reikšti, na šalis pavyko, todėl nemanau, kad ką nors reikšmingo  bigsmile.gif


Aciu mirksiukas.gif na tavo salis tikrai labai grazus... as bandysiu 24 rasta bigsmile.gif as dar pasitikslinimui:
/– 2 akys sumegztos kartu gerai į dešinę pusę;
\– 2 akis sumegzt kartu i kairę : 1 akį nukelt, kaip mezgant gerai, sekančią aki
išmegzt gerai ir pertraukt per nukeltą akį;
trai jei trikampukas /\ - tai turetu buti kitaip nei tu parasei - 2 suimt i kaire ir 2suimt i desine. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ASgelele: 23 spalio 2009 - 14:20
QUOTE(ASgelele @ 2009 10 23, 15:14)
Aciu  mirksiukas.gif  na tavo salis tikrai labai grazus... as bandysiu 24 rasta  bigsmile.gif as dar pasitikslinimui:
/– 2 akys sumegztos kartu gerai į dešinę pusę;
\– 2 akis sumegzt kartu i kairę : 1 akį nukelt, kaip mezgant gerai, sekančią aki
          išmegzt gerai ir pertraukt per nukeltą akį;
trai jei trikampukas /\ - tai turetu buti kitaip nei tu parasei - 2 suimt i kaire ir 2suimt i desine.  rolleyes.gif


Na manau, kad teisingai čia viskas smile.gif lauksim rezultatų thumbup.gif
Atsakyti
nuostabus jusu darbai zaviuossi ax.gif 4u.gif mano paprasti bet ydesiu gal labai neispeiksit unsure.gifuser posted image
salikiukas retas bet silta visai o kepka ir ziemai turetu tikti.Ir is naujo nufotkinau skraiste daba biski normaliau rastas matosi user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emaliuke: 23 spalio 2009 - 23:42
Labai mieli darbeliai wub.gif O salikelis nertas apvaliais rutuliukais... Sakiau kai baigsiu sali savo ax.gif ir man reiks pabandyti ta rasteli savo mergytei ka nors nunert rolleyes.gif
Atsakyti
Aciu ax.gif nerinio rastas tai taip kaskas panasaus rutuliukai ir y gelytes panasu rasta turiu bet tik zurnale smile.gif bet ir cia esu maciusi neriniu schemu temoj smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti