Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros...

QUOTE(Jurgitele @ 2009 08 19, 15:16)
na pasirodysiu ir aš ką nunarpliojau, tik neužmėtykit akmenimis  ax.gif  blush2.gif
ši šalį draugei padovanojau  g.gif


Mėlynas grožis labai wub.gif Ruošiuosi šituo raštu megzti jau seniai, bet taip ir neatitaikau tai siūlų, tai virbalų, tai dar ko nors doh.gif lotuliukas.gif Tikrai labai gražiai raštas "lipo" smile.gif Baltas irgi gražus, jei norėtumėt "lengvesnio", tai storesnius virbalus reikėtų įdarbinti smile.gif
Gadget, kaip visada 4u.gif 4u.gif 4u.gif biggrin.gif
mexxica, nors spalva ne mano, bet labai gražus mezginys, ir labai gražiai sutvarkytas 4u.gif
Atsakyti
atėjau pasirodyti 4u.gif va tas bolero buvo pradėtas , kaip šalis rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2009 08 19, 17:06)
mexxica, nors spalva ne mano, bet labai gražus mezginys, ir labai gražiai sutvarkytas 4u.gif

Ačiū 4u.gif

QUOTE(Kid_Smyle @ 2009 08 19, 17:13)
atėjau pasirodyti  4u.gif  va tas bolero buvo pradėtas , kaip šalis  rolleyes.gif

Koks gražus, labai įdomus thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
na ir groziai 4u.gif
Atsakyti

merginos,vel reikalingas patarimas,sakykit,kaip mezgasi tos skraistes apvadai......ar pirma atsikirai numezgi ir prisiuvi,ar is kart ant mezginio krastu surenki akis ir mezgi........... g.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(onaa @ 2009 08 20, 10:33)
merginos,vel reikalingas patarimas,sakykit,kaip mezgasi tos skraistes apvadai......ar pirma atsikirai numezgi ir prisiuvi,ar is kart ant mezginio krastu surenki akis ir mezgi...........     g.gif


Kai jau turesi sali nusimezgus, surinksi akis aplink ir numegsi ta krasteli..
kaip va cia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingapoc: 20 rugpjūčio 2009 - 12:50
vau,kokios cia pas jus grozybes.................
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauralauralaura: 20 rugpjūčio 2009 - 13:09
QUOTE(ingapoc @ 2009 08 20, 13:48)
Kai jau turesi sali nusimezgus, surinksi akis aplink ir numegsi ta krasteli..
kaip va cia   smile.gif




labai aciu uz pagalba...bandysiu megzti,kai pabaigsiu sali.....gal kas gausis......isivaizduoju,kad reikes padaryti daugiau akiu,kad gautusi tokie paraitymai....... g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(onaa @ 2009 08 20, 14:12)
labai aciu uz  pagalba...bandysiu megzti,kai pabaigsiu sali.....gal kas gausis......isivaizduoju,kad reikes padaryti daugiau akiu,kad gautusi tokie paraitymai.......    g.gif    smile.gif

Viska Tu labai gerai supranti as ziuriu biggrin.gif
jo, reiks uzmetimu daryt ,kad garbanele gautusi..

lauralauralaura- 4u.gif
Atsakyti
sveikos mezgejeles.ziurineju dar senesnes temas,vejuosi jus.visko cia daug,ir matytu,o svarbiausia ir naujienu uzmaciau.mezgu jau seniai,bet niekada cia nebuvau ikisus nosies.nesu profesionale,nors draugiu ir pazistamu neatsiginu del numezgimo.tikiuosi priimsit mane i savo gretas ir pagelbesit jei kas bus neaisku ax.gif
Atsakyti
Laba,
gal kuri gali pasakyt, kaip toki rasteli ismegzti. smile.gif
user posted image
smile.gif
Atsakyti
čia su šakute mezgsta ir tada sunerta
Atsakyti