Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros...

labutis, issirinkau rasta, bet kad nesigauna jis man unsure.gif lieka 6 laisvos akys 3-ioje eileje g.gif . Cia rastelis:
http://radikal.ru/F/...bed29c.jpg.html

Gal kas toki mezge??? O gal ten kur dvi sumegzt kartu,. reikia nepaprastai sumegzt?...
Atsakyti
Asgelele, jau buvau įdėjus schemas ir aprašymą šitoj temoj. Tik knygoj dar išvirkščių akių eilė geroj pusėj įtraukta. Bet aprašymas atitinka. Prieky ir gale reikia pridėt po pusę motyvo, kad tiesus ir teisingas raštas būtų. Pasiskaitytk pasididinus:


user posted image

user posted image
Atsakyti
smile.gif Bukit geros, padekit... Gal kuri turit kiaurarascio schema?. Kiek randu rastu, visi tokie uzdari. Noriu nusimegzti sali kad butu kaip voratinklis. 4u.gif
Atsakyti
Ir, aišku, nuo virbalų storio daug kas priklauso. Bet kokį kiauraraštį mezgant storais virbalais mezginys bus 'skystas'.
Bangeles, jei matei, rekomenduoja Nr.8
Atsakyti
dar viena mano skraiste beda kad nera kam is sono modelio nufotkintiuser posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emaliuke: 22 spalio 2009 - 00:14
čia numezgiau didelį šalį sesei, jai reikėjo tokio storesnio

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(benomama @ 2009 10 09, 12:58)
Siuliuku susinaujojo motkelis 100 g. ir dar trupuciukas  smile.gif, KARTAPU vadinasi, turejau juos seniai jau, cia trupuciuka su machieryte.
Susiuvineti nieko nereikia, kaires puses ir desines puses schemutes mezgamos is karto, tik jas sujungiame 1 geraja akimi ir tai bus visa mezgima geroji akis, nes ji bus skraistes viduriukas.
pradzia:
ant virbalo uzdedamos 3 akys.
1 aki nukeliam
2 uzmetimas
3 akis geroji (tai viduriukas)
4 uzmetimas
5 gera akis
Griztame blogomis akimis ir toliau jau pagal schemute

Kaip ismezgate pirma schemute tada toliau mezgimas vyksta nuo 23 eilutes.
O lapu issidestymo principas tai su kiekvienu mezgimu nuo 23 eilutes ju vis dasideda po viena. Mano skraisteje ju yra 9 lapai i auksti ir 9 i ploti biggrin.gif
O  trecia schema tai lapuku uzbaigimas ir skraistes apdaila kartu.
Na jei dar kam neaiskiai parasau tai klauskite  thumbup.gif pagelbelesiu


Labas rytas, na sugalvojau ir as tokia skara pasidaryti, bet nelabai susigaudau su tuo rastu. Skaiciau ir kitas zinutes ta tema, ir iliustracijas ziurejau, bet vistiek neiseina. Sukasi rastas i kita puse. Ta prasme, lapeliai ne nuo centro krypsta, bet i centra. Gal galetumete man patarti ka ne taip darau. Vakar jau keturis kartus ardziau lotuliukas.gif Ačiū labai.
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2009 10 20, 21:45)
Tokias schemas turiu:

user posted image

Aš saviškį mezgiau maždaug 90 cm ilgio ir 60 cm pločio du gabalus. Bet čia grubiai +/- kokie 3 cm, nes tamprus raštukas.

user posted image


Labai grazi skraiste thumbup.gif wub.gif ,o kaip tu cia tas rankoves padarei g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
emaliuke, prie gėriausių norų nieko nesimato. Tada paguldytą, dienos šviesoj bandyk fotografuot 4u.gif

carnitaster, pradžiuginsi sesę thumbup.gif

valentinuke, su vąšeliu prinėriau rankoves smile.gif
Atsakyti
Kiek matau, tai su vašeliu prinerta 4u.gif
Atsakyti
o aš pristatau savo darbelį paskutinį biggrin.gif
user posted image
user posted image
beje vis dar laukiu daugiau pasiūlymų šitiems siūlams ax.gif
Atsakyti
Vat tikrai ir man iskilo klausimas, kokio numerio virbalais mezgat salius? nes man parduotuveje isiule 4nr. bet mano akimis, koki rasta bemegzciau, norisi retesnio mezginio nei gaunasi.

tai kokio nr. virbalus universaliausia pirktis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kačiux: 22 spalio 2009 - 15:41