Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros...

QUOTE(panelė Prym @ 2009 08 19, 13:53)


Dekui uz nuoroda, taciau ten tik trikampes skaras randau, o as vat butent kvadratines noriu... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pushiusse @ 2009 08 19, 13:24)
Dekui uz nuoroda, taciau ten tik trikampes skaras randau, o as vat butent kvadratines noriu... verysad.gif


tai kvadratine skara gal kaip poncas...........ar as klystu............... g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos gal galetumet pasakyti kiek mazdaug reikia mocheros dideliam paciam salikui g.gif
Atsakyti
sigridaU, taigi detaliau klausk:storam ar kiauram. Komentaruose parasau matmenis, ir kiek siulo sumezgu.

KVADRATINE SKARA - o kokios norisi? Jei greitos ir siltos, tai siulau megzti geidziamo dydzio keturkampi kad ir 4 geros 4 blogos 4 ar 6 eili7 kvadratukais, o krastus apnerti arba surinkus skis apmegzti kokiu servet4liniu kiauriniu.
Atsakyti
QUOTE(onaa @ 2009 08 19, 14:33)
tai kvadratine skara gal kaip poncas...........ar as klystu...............  g.gif


Na, ne visai kaip poncas. Jei gerai suprantu tai poncas toks daiktas su skyle viduj, o vat as noriu be tos skyles, na kaip mociutes megzdavo. blush2.gif



QUOTE(gadget3 @ 2009 08 19, 15:07)

KVADRATINE SKARA - o kokios norisi? Jei greitos ir siltos, tai siulau megzti geidziamo dydzio keturkampi kad ir 4 geros 4 blogos 4 ar 6 eili7 kvadratukais, o krastus apnerti arba surinkus skis apmegzti kokiu servet4liniu kiauriniu.


Dekui uz si pasiulyma-reikes pameginti smile.gif O norisi tai tokios siltos, bet tuo pat ir su kiaurymemis. Na, dabar bandausi rasteli vaseliu, stai tokio modeliuko:

http://radikal.ru/F/...be5f3a.jpg.html

Tik cia skara trikampe, taciau jungiasi is kvadrateliu, tai manau ir kvadratine sukomponuosiu smile.gif Tik su tuo jungimu, dar niekad nieko nebandziau, tai ir nelabai zinau, kaip ten graziai padaryti, bet manau kaip nors ka nors sumastysiu smile.gif
Atsakyti
Kiauram salikui mazdaug tokiam kaip Mexiccos(nezinau ar gerai rasau) pirmam puslapy.Aciu
Atsakyti
na pasirodysiu ir aš ką nunarpliojau, tik neužmėtykit akmenimis ax.gif blush2.gif
ši šalį draugei padovanojau g.gif
user posted image

šitą sau nusimezgiau buvo nedaug siulų, tai pabandžiau muselėmis megzt, ne taip gražu, kaip pas jus, bet kai pirmas kartas tai g.gif
user posted image

o ką su šiuo daryt nežinau, na man negražiai gaunasi nors tu ką doh.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitele: 19 rugpjūčio 2009 - 14:18
QUOTE(Jurgitele @ 2009 08 19, 15:16)
na pasirodysiu ir aš ką nunarpliojau, tik neužmėtykit akmenimis  ax.gif  blush2.gif
ši šalį draugei padovanojau  g.gif

šitą sau nusimezgiau buvo nedaug siulų, tai pabandžiau muselėmis megzt, ne taip gražu, kaip pas jus, bet kai pirmas kartas tai  g.gif
user posted image


o jau šito koks grožis bigsmile.gif fantastiškai gražus šalis wub.gif paprastos muselės, bet atrodo visai kitaip thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele @ 2009 08 19, 15:16)

o ką su šiuo daryt nežinau, na man negražiai gaunasi nors tu ką  doh.gif

user posted image


o tai kaip mezgi,kad nesigauna..................as tai dariau taip :uzsidejau akis ir jau pirmoje eileje pirma akis krastine nukeliama,po to uzmetimas ,o to sumezgiau dvi akis geraja akimi ir vel uzmetimas ir t.t. antra eile vel pirma akis krastine nukeliama,uzmetimas,dvi akys sumezgamos geraja akimi ir vel uzmetimas ir t.t.
tik as mezgiau storais virbalais,o kazin kokiais is tikro geriau megzti..... g.gif
nu,ar tu taip mezgiai ta rasteli?
Atsakyti
QUOTE(onaa @ 2009 08 19, 15:41)
o tai kaip mezgi,kad nesigauna..................as tai dariau taip :uzsidejau akis ir jau pirmoje eileje pirma akis krastine nukeliama,po to  uzmetimas ,o  to sumezgiau dvi akis geraja akimi ir vel uzmetimas ir t.t. antra eile vel pirma akis krastine nukeliama,uzmetimas,dvi akys sumezgamos geraja akimi ir vel uzmetimas ir t.t.
tik as mezgiau storais virbalais,o kazin kokiais is tikro geriau megzti.....  g.gif
nu,ar tu taip mezgiai ta rasteli?

na ir aš taip mezgu, tik pas mane 2 kraštinės, aš mezgu 4 nr. virbalais, na dar panarpliosiu, gal kai daugiau nusimegs geriau atrodys, išardyt visada spėsiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele @ 2009 08 19, 17:13)
na ir aš taip mezgu, tik pas mane 2 kraštinės, aš mezgu 4 nr. virbalais, na dar panarpliosiu, gal kai daugiau nusimegs geriau atrodys, išardyt visada spėsiu g.gif


jei jau taip mezgi,tai pamegsi daugiau ir pamatysi,kad tas rastelis tikrai gaunasi,o kai issiskalbs tas mezginys-tikiuosi dar pagrazes..........sekmes bandymuose.... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2009 08 19, 14:00)
Kiauram salikui mazdaug tokiam kaip Mexiccos(nezinau ar gerai rasau) pirmam puslapy.Aciu

Aš sunaudojau 2 kamuoliukus po 25 g. Išėjo gana platus, o ilgis apie 150 cm. 4u.gif
Atsakyti