Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros...

Kiek aš atsimenu, tai cukrus truputį standina.
Pamaenu senais laikais, kai plaukų lako nebūdavo, tai su sadintu vandeniu plaukus drėkindavom ir sukdavom, tai gaudavosi labai šaunios garbanėlės ir neišsileisdavo taip greitai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rzivilele @ 2009 09 22, 07:31)
Gal kuri mezgėt šitą skraistę ir galėtumėt lietuviškai paaiškinti nuo ko pradėti ir pakomentuoti pačio raštuko mezgimą...


Oi kaip laiku sitas schemutes paroei, jau norejau prasyt pagalbos, nes nusiziurejau sita sali ir niekaip rasciuku neradau thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Liniuka @ 2009 09 22, 12:37)
Oi kaip laiku sitas schemutes paroei, jau norejau prasyt pagalbos, nes nusiziurejau sita sali ir niekaip rasciuku neradau thumbup.gif
user posted image

Ir man patinka sis salis,gal mezgame kartu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2009 09 22, 13:25)
Ir man patinka sis salis,gal mezgame kartu  biggrin.gif


Galima drinks_cheers.gif Tik nuo kitos savaites, nes dabar turiu muselini sali uzbaigt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2009 09 22, 14:25)
Ir man patinka sis salis,gal mezgame kartu  biggrin.gif


Gal ir aš tada prisijungsiu, tik gal pirma paaiškinkit kaip supratot schemas... ax.gif
Atsakyti
o ir as prisijungiu clap.gif kartu smagiau bus pradeti is kokiu siulu galvojat megzti g.gif
Atsakyti
Na jo ta schemutes siek tiek sudetingesnes nei atrode is pirmo zvilgsnio, cia jau turbut bandymo-ardymo budu pavyks issifruot g.gif
O jus, bendramintes, ka planuojat megzt - skara ar sali? As tai sali mirksiukas.gif
Atsakyti
Rekomenduojami siulai gan ploni 100g/600-800m,reikia apie 1000m smile.gif
As tai zadu megzti skara,jeigu pavyks issiaiskinti su schemom g.gif
Atsakyti
mergaites, o kas jums tiksliai neaišku? unsure.gif ten gi viskas labai paprasta:

Work Rows 1-8 of Star Chart 4[6] times. 163[229] sts.

Work Rows 1-16 of Transition Chart. 175[225] sts.

Work Rows 1-8 of Blossom Chart 4[8] times. 271[417] sts. There are 11[17] Blossom motifs in each half of the shawl.

Work Rows 1-16 of Edging Chart 1. 339[497] sts.

Work Rows 1-12 of Edging Chart 2. 435[629] sts.

nurodytas eilių skaičius pagal kurią schemą mezgama ir kiek gaunasi akių mirksiukas.gif

tik pradžią tai gal geriau gadget3 galėtų paaiškinti, nes ji jau tokiu būdu mezgė ax.gif

patys ženkliukai irgi labai aiškūs: geros blogos, užmetimas, sumegztos akys...

o dėl siūlų... tai siūlau imti metražą apie 400m/100 gr... nes pati mezgu iš plonos vilnelės 750/100 tai gaunasi laaaaabai plona... tai man kažkaip masės trūksta... turiu šiandien pabaigti (laikas visai baigia užspausti) tai bandysiu vakare įkelt blush2.gif
Atsakyti
Inesasim, man kai kurie zenkliukai nelabai aiskus. Gal pasakytum zmoniu kalba ka reiskia //, \\, b? O tie spalvoti langeliai su skaiciukais, tai kaip suprantu kazkas panasaus i museliu rasta? Pvz. jei apacioj 2, o virsuj 3, tai sumegzt dvi akis ir iskart is ju ismegzt 3? Ar ne taip supratau?
Atsakyti
http://club.osinka.r...2738207#2738207 paprasiau rusiskame forume biggrin.gif O tokia skara ir as mezgiau ir neviena,vakare pademonstruosiu su nuotraukom,kaip reikia pradeti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2009 09 23, 09:49)
http://club.osinka.r...2738207#2738207 paprasiau rusiskame forume biggrin.gif O tokia skara ir as mezgiau ir neviena,vakare pademonstruosiu su nuotraukom,kaip reikia pradeti  smile.gif


Jau radau ir atsakyma biggrin.gif O "sniat" tai turima galvoje ismegzti ar nukelti? Pagal konteksta lyg is ismegzti g.gif
As tai megsiu sali is moheriniu siuliuku, o ne skara.
Atsakyti