Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros...

QUOTE(delfinyte @ 2009 09 17, 09:26)
pabandyk kitaip suformuluot klausimus, pabandyusiu padet...


kaip reikia sujungti 1 ir 2 detalę?
Atsakyti
QUOTE(Aira* @ 2009 09 17, 08:28)
Negi nei viena neišmanot kaip čia nerti reikia?  g.gif

Tokio stiliaus paklausimas kaip tik ir sukelia didžiausią norą padėti.
Atsakyti
QUOTE(Jarga @ 2009 09 16, 15:59)
labukas,
dristu prasyti ir as pagalbos ax.gif
labai man sitas rastelis patiko rolleyes.gif  turiu siuliukus, isitraukiau schemute, ir tep bandau ir sitep ir niekaip neiveikiu schmoll.gif nugi, kai sudedu tuos uzmetimus perdaug man akiu gaunasi nors tu ka g.gif

Sveika, gal rpieky ir gale blogai paskaičiuoji? Kad raštas nesikreiptų, imk po pusę motyvo.
Šiaip ten paprstas raštas- jei 4 kartus uždėdi akis, tai paskui 4 kartus sumezgi po du, bet galuose daryk 2 uždėjimus, o kitam gale- 2 sumezgimus. Analogiškai, jei dedi 6 užmetimus, tai 6 sumezgimus po dvi akis bet galuose 3 ir 3 4u.gif

Mano naujausias:

user posted image

user posted image

Atsakyti
[quote=loretaloreta,2009 09 16, 08:48]
seniai bebuvau uzsukisi,rodausi ir as paskutini savo darba....



Labai įdomus ir gražus, šaunuolė 4u.gif

dziaugsmelis7x7 labai grazi skara 4u.gif

ir visų JŪSŲ darbeliai superiniai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juračiuks: 17 rugsėjo 2009 - 09:07
QUOTE(Jarga @ 2009 09 16, 15:59)
labukas,
dristu prasyti ir as pagalbos ax.gif
labai man sitas rastelis patiko rolleyes.gif  turiu siuliukus, isitraukiau schemute, ir tep bandau ir sitep ir niekaip neiveikiu schmoll.gif nugi, kai sudedu tuos uzmetimus perdaug man akiu gaunasi nors tu ka g.gif


as irgi esu mezgusi sali siuo rastu,bet dariau taip:
dariau 2 krastines akis po to trys uzmetimai(tarpuose po gera aki),po to 6 sumezgimai ir 6 uzmetimai....................t.t.............o paciam gale man isejo 6 sumezgimai ir vel 3 uzmetimai,kitaip sakant paimi popieriaus lapa ir pasipaisai kokio mazdaug nori akiu skaiciaus ir apsiskaiciuoji ,turi gautis tiek uzmetimu,kiek yra sumezgimu........
gal bendrom jegom ir padejom suprast... smile.gif
Papildyta:
[quote=Juračiuks,2009 09 17, 10:05]
[quote=loretaloreta,2009 09 16, 08:48]
seniai bebuvau uzsukisi,rodausi ir as paskutini savo darba....
Labai įdomus ir gražus, šaunuolė 4u.gif

aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(loretaloreta @ 2009 09 17, 08:22)
aciukas  4u.gif
Papildyta:
cia paprasta technika,kai padarai kelis uzmetimus,o siuo atveju 5,o kitoje eileje tuos uzmetimus paleidi ir gaunasi ilgos akys ir dar imezgi siulo su bumbuliukais,va ir visa technika......Jei reikia galesiu ikelti schemute visa,kaip reikia megzti...  smile.gif



Įdomi technika, reiktų pabandyti, bet kaži ar išeis ax.gif . Jūs profesionalės, o mes tik megėjos, kartais nosį įkišančios pasidžiaugti jūsų darbeliais blush2.gif . Bet ačiū visoms už nuoširdų patarinėjimą ir pagalbą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juračiuks @ 2009 09 17, 10:14)
Įdomi technika, reiktų pabandyti, bet kaži ar išeis   ax.gif . Jūs profesionalės, o mes tik megėjos, kartais  nosį įkišančios pasidžiaugti jūsų darbeliais   blush2.gif . Bet ačiū visoms už nuoširdų patarinėjimą ir pagalbą   4u.gif

na,jau as esu tokia pati megeja-mezgeja,nesu as jokia profe,tik pasiziuri i schemute ir narplioji,jei neiseina vel ardai ir mezgi,kol gaunasi,va kantrybes tai superines reikia,bet pas mane jos su kaupu. biggrin.gif reikia tik bandyti.......ir tikrai tikrai gausis......dar truputeli noro reikia dadeti ir visas receptukas.... smile.gif
Papildyta:
cia mano sios dienos pabaigtukas:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loretaloreta: 17 rugsėjo 2009 - 09:26
QUOTE(Aira* @ 2009 09 17, 08:35)
kaip reikia sujungti 1 ir 2 detalę?

super klausimas:D prinert, kaip kitaip:) o jei nzn kas kiek, tai nusineri pavyzduka ir pasibandai skirtingus variantus, viskas nuo taves priklauso kokios apacios nori, laisvesnes, garbanotesnes, aptemptos....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo delfinyte: 17 rugsėjo 2009 - 09:48
QUOTE(delfinyte @ 2009 09 17, 10:47)
super klausimas:D prinert, kaip kitaip:) o jei nzn kas kiek, tai nusineri pavyzduka ir pasibandai skirtingus variantus, viskas nuo taves priklauso kokios apacios nori, laisvesnes, garbanotesnes, aptemptos....

tai kad prinerti tai suprantu.... biggrin.gif nu aišku bandysiu tada ir žiūrėsiu kaip čia kas man gausis. Ačiū ir už tiek 4u.gif
Atsakyti
toks atrodo mielas 'pabaigtukas' tavo... thumbup.gif

o as pradehau si salika,is zurnalo...kai bus foto ir pabaigtas,prisegsiu jusu ivertinimui... blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jollyk @ 2009 09 17, 11:02)
o as pradehau si salika,is zurnalo...kai bus foto ir pabaigtas,prisegsiu jusu ivertinimui... blush2.gif

user posted image


Laba diena, gal turite sio grozio wub.gif wub.gif wub.gif schema, buciau labai dekinga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2009 09 17, 11:01)



QUOTE(loretaloreta @ 2009 09 17, 11:10)

gal bendrom jegom ir padejom suprast...  smile.gif



aciukas, mergaites wub.gif
bandysiu mirksiukas.gif labai jau norisi man tokio rolleyes.gif
Atsakyti