Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros...


dziaugsmelis7x7 labai grazi skara bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sagdo @ 2009 09 14, 15:19)
dziaugsmelis7x7 labai grazi skara  bigsmile.gif

aciu 4u.gif
Papildyta:
[quote=sigridaU,2009 09 14, 12:39]
[quote=dziaugsmelis7x7,2009 09 14, 11:19]
LABAI grazi skara gavosi 4u.gif 4u.gif 4u.gif thumbup.gif
[/quote]


[quote=godukas,2009 09 14, 13:16]
Labai grazi skara thumbup.gif
[/quote]
aciu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2009 09 14, 12:53)
Prašau,va jis  4u.gif mezgiau pagal 64 pav.
user posted image

Labai dekoju uz rasciuka 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Komplimentai skarai ir mezgėjai, Džiaugsmeli7x7 thumbup.gif
Atsakyti
labai noreciau,kad kuri auksaranke pagelbetu 4u.gif
ar gali man kas paaiskint kaip ponco megzti? blush2.gif blush2.gif buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nite @ 2009 09 14, 12:28)
Aš skalbiu su šampūnu biggrin.gif , tuo pačiu kur galvai. Aišku, kad netrinu ir negręžiu, tik lengvai nuspaudžiu, papurtau ir tiesiu džiūti. Patiesus, suformuoju taip, kaip man reikia ir niekas netįsta ir nesideformuoja


aciu uz patarima,,,,skalbiau ,kaip patare Niuma,su pervol,bet tai brangus malonumas,,,kita kart reikes pabandyti ir sampuna,o tai bet koks sampunas tinka.,,? g.gif
Atsakyti
Merginos, gal galit padėt blush2.gif Noriu nerti štai šią skraistę. Dabar sakykit kaip su tuo sujungimu 1 ir 2 detalės?
Antra dalis - neriame žemas stulpelis 3 akys pynute žemas stulpelis, sakykit kas kiek akių reikia įnerti žemu stulpeliu?Į kiekvieną, ar kas trečią? (kaži ar suprantamai aš čia paklausiau) Kažkaip truputį čia man neaišku, kai padalinta schema į kelias dalis blush2.gif Ir ta antra dalis neriama toliau? ta prasme tęsiama 1 dalis (na kad rankovės atskirai ir juosmuo neriasi čia tai suprantu, man tik tas pats prijungimas neaiškus)
Atsakyti
QUOTE(viosim @ 2009 09 14, 22:33)
Komplimentai skarai ir mezgėjai, Džiaugsmeli7x7 thumbup.gif

aciu labai 4u.gif
kaip gera ant sirdies kai darba ivertina wub.gif
Atsakyti
QUOTE(onaa @ 2009 09 15, 08:54)
aciu uz patarima,,,,skalbiau ,kaip patare Niuma,su pervol,bet tai brangus malonumas,,,kita kart reikes pabandyti ir sampuna,o tai bet koks sampunas tinka.,,?  g.gif

Aha, pats paprasčiausias mirksiukas.gif
Atsakyti
*cia mano 2 spalvu salikas is plonos moheros...man jis linksmas, o daug kam geriau patinka vienspalvis kad butu... ax.gif

user posted image
Atsakyti
seniai bebuvau uzsukisi,rodausi ir as paskutini savo darba....

user posted image
user posted image
Atsakyti
Koks įdomus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti