Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros...

saunus salis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauralauralaura: 18 rugpjūčio 2009 - 18:13
aciu merginos uz pagalba,o sakykit dar vienas klausimas,akis sumezgate geraja akimi ar kaip....................... g.gif

inqapoc taip cia tas rastelis ,kurio as noriu........tik kaip tas akis sumegzti kiekvienoje eileje.........geraja akimi ar isvirksciaja ...................... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo onaa: 18 rugpjūčio 2009 - 18:18
QUOTE(Mexxica @ 2009 08 18, 14:06)
Ačiū ačiū  4u.gif spalva man irgi labai patinka, bus ir rudenį užsisiausti, ir žiemą prie palto "atmuš" ryyyyyyškiai  bigsmile.gif

Raštas čia:
http://img132.images...s/i/schema.jpg/

Man jis toks visai greitas ir nesunkus pasirodė, bet reikia atidumo, nes yra truputis painavos, buvau apsižioplinus porą kartų ir teko po keletą eilių nuardyt  doh.gif 

Koleges, labai gražus  thumbup.gif  wub.gif

Labai dekoju uz rasteli, kai atsals truputi imsiuos sio darbuko ax.gif (Tikiuosi biggrin.gif blush2.gif )
Atsakyti
Pakalbėjau anoj temoj apie paprastą šalį, ir pati panorau tokio. Pasidariau biggrin.gif Atsinešu parodyt savo vaivorykštę alyyyvose biggrin.gif

180x50 cm netampyta, 400 g
user posted image

Storas storas, šiltas šiltas, pūkuotas wub.gif
Atsakyti
uch, kaip gražu ir šilta wub.gif o kas per siūliukai tokie spalvoti? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mexxica @ 2009 08 18, 11:22)
Rodausi su savo šaliu  4u.gif
user posted image
user posted image


fantastiškas grožis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(inesasim @ 2009 08 18, 21:28)
uch, kaip gražu ir šilta wub.gif  o kas per siūliukai tokie spalvoti? bigsmile.gif



4u.gif


Alize angora special batik
, bet pirkau tai prieš du metus DĖL SPALVŲ biggrin.gif Dėjau alyvinį siūlą vilnonį šalia.
Atsakyti
QUOTE(onaa @ 2009 08 18, 19:15)
aciu merginos uz pagalba,o sakykit dar vienas klausimas,akis sumezgate geraja akimi ar kaip.......................  g.gif

inqapoc taip cia tas rastelis ,kurio as noriu........tik kaip tas akis sumegzti kiekvienoje eileje.........geraja akimi ar isvirksciaja ......................  doh.gif

onaa, as visada mezgu dvi kartu gerom, abiejose pusese, tiksliau tos puses visiskai vienodos, paprasciausiai imk ir bandyk-uzm, 2kartu geraja, uzm, 2kartu geraja, gausis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2009 08 18, 22:12)
onaa, as visada mezgu dvi kartu gerom, abiejose pusese, tiksliau tos puses visiskai vienodos, paprasciausiai imk ir bandyk-uzm, 2kartu geraja, uzm, 2kartu geraja, gausis  smile.gif

o sakykit kaip užbaigt eilę, nes jei vien tik bus uždėtoji akis, tai manau šalis išplatės, o jei baigsim tik suėmimu 2 akių tai kraštas trauksis, ar aš nusišneku g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2009 08 18, 23:12)
onaa, as visada mezgu dvi kartu gerom, abiejose pusese, tiksliau tos puses visiskai vienodos, paprasciausiai imk ir bandyk-uzm, 2kartu geraja, uzm, 2kartu geraja, gausis  smile.gif


aciu aciu... notworthy.gif o as ir vakar net bandziau,bet vis kazkas ne taip gaunasi ir gana.................na,bandysiu siandien ,paziuresim kas gausis........... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Jurgitele @ 2009 08 19, 07:43)
o sakykit kaip užbaigt eilę, nes jei vien tik bus uždėtoji akis, tai manau šalis išplatės, o jei baigsim tik suėmimu 2 akių tai kraštas trauksis, ar aš nusišneku  g.gif  doh.gif



as tai isivaizduoju,kad 2 akys yra krastuose kaip krastines akys,o po to pradedi uzmetimu ir sumezgi dvi akis ir t.t.,o antroje eileje vel pradedi uzmetimu,nors pagal pirma eile jo nereiktu,bet as galvoju ,kad taip reikia ir antra eile pradeti kaip ir pirma..................... na,gal cia mano samprotavimai ir neteisingi................ g.gif bet yra pagalba ir manau kitu paneliu deka,kaip nors perkasim ta rasteli....... biggrin.gif
Atsakyti
gadget3 - spalveles, spalveles user posted image. Tik atradai, kad yra saliai ir jau yra geris
Atsakyti
na,paneles,kazka nunarpliojau.......susiradau senu siuliuku-macheros-ir pabandziau........man atrodo ,kad gavosi.......... ivertinkit.........sory,tik foto kokybes truksta,bet iziuret gal eis........ blush2.gif


user posted image
Atsakyti