Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros...

QUOTE(panelė Prym @ 2009 09 08, 10:01)
Gal padės:


oho,aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 09 08, 13:40)
Vyriskiams biggrin.gif

Horizontaliai megztas user posted image

bigsmile.gif thumbup.gif kaip ji megzti? 4u.gif esu visiskai zalia blush2.gif bet geras blogas akis ismezgu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2009 09 08, 11:02)
Mano narplionė  4u.gif


thumbup.gif tamstos išradingumui galo nematyti biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aira* @ 2009 09 08, 16:05)
gražumėlis  wub.gif

gal galima schemutę  4u.gif

Taip, prašom.
Originalas (man rodos, aš jį iš SM ir nusavinau:)):
user posted image
user posted image

Schema:
user posted image

QUOTE(DODAITE @ 2009 09 08, 16:12)
Negi niekas negali pagelbeti su rastu? verysad.gif

Čia labai paprastas tas raštelis, tik niekur nerandu net panašios schemos. Visa esmė: 3 k. 2 a. sumegztos į kairę, užmetimas, 3 k. sumegztos į dešinę, užmetimas. Kitoj eilėj sumegztos į kairę 2k., į dešinę - 4 k. Ir t.t. Raštą suprantu, bet nemoku aiškint doh.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 09 08, 18:08)

labai grazi narplione. aciu uz schemas. dar apie siulus - cia vienas toks pereinanciom spalvom ir kiek suejo. aciuks
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2009 09 08, 18:16)
labai grazi narplione. aciu uz schemas. dar apie siulus - cia vienas toks pereinanciom spalvom ir kiek suejo. aciuks

Nėra už ką. Siūlai čia surankioti iš mano Didžiosios Siūlų Dėžės gilumų, visi kiek buvo oranžinių-rudų atspalvių, nusibodo mazgelius paskui traukioti, ir dar šiandien fotkindama kokius 3 radau, kuriuos pražiopsojau. Nėriau 6 nr. vąšeliu, sunaudojau 360 g.
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 09 08, 18:08)
Taip, prašom.

Čia labai paprastas tas raštelis, tik niekur nerandu net panašios schemos. Visa esmė: 3 k. 2 a. sumegztos į kairę, užmetimas, 3 k. sumegztos į dešinę, užmetimas. Kitoj eilėj sumegztos į kairę 2k., į dešinę - 4 k. Ir t.t. Raštą suprantu, bet nemoku aiškint doh.gif

Labai ačiū už pagalba, tik nenumanau, kaip gauti ta varpelio formos skraistę doh.gif Pradėti reiktu manau nuo kaklo, o paskui kas kiek eilių platinti? ir po kiek akių?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DODAITE: 08 rugsėjo 2009 - 18:54
QUOTE(DODAITE @ 2009 09 08, 19:51)
Labai ačiū už pagalba, tik nenumanau, kaip gauti ta varpelio formos skraistę doh.gif Pradėti reiktu manau nuo kaklo, o paskui kas kiek eilių platinti? ir po kiek akių?

Čia ne varpelis, o paprasta trapecija, megzta tiesiai, tik viršuje paraukta. Man panašu, kad megzta taip: viršuje uždėta, kiek reikia akių, o tada paprastai platinama, gera, užmetimas, gera užmetimas, kol gaunama pusė rombuko, o paskui jau sumezginėjima kaip sakiau.
Va, radau raštą, kurį galima pritaikyti:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2009 09 08, 17:12)
bigsmile.gif  thumbup.gif  kaip ji megzti?  4u.gif  esu visiskai zalia  blush2.gif  bet geras blogas akis ismezgu  4u.gif


FUOTUO tai jis megztas normaliai tiesiai nuo siaurojo galo {bet mezgaliukas bus apipypsėtas taip mezgant}, o vaizdas 1:1 bus, jei užsidėsi {ant valinių virbalų) tiek akių, kiek ilgio geidi, ir nugaminsi viršun tiek juostelių, kokio platumo šaliko norėsi. Tik nuimt reikia taip: 2 akis norm., o dvi - šalių užbaigimo metodu, kai dar per tą suėmimo akį išmezgi gerąją akį, tada dėti atgalio ant kairio virbalo, ir vėl nuimi dvi paprastai. Taip krašto nesutrauks. O dar gudriau galima megzt du gabaliukus, ir per vidurį sumegzt {galima spalvota juosta, tai nieks nė neįtars, ypaš jei ripso dar tarp juostikių įmesi}.


QUOTE(panelė Prym @ 2009 09 08, 18:22)
Nėra už ką. Siūlai čia surankioti iš mano Didžiosios Siūlų Dėžės gilumų, visi kiek buvo oranžinių-rudų atspalvių, nusibodo mazgelius paskui traukioti, ir dar šiandien fotkindama kokius 3 radau, kuriuos pražiopsojau. Nėriau 6 nr. vąšeliu, sunaudojau 360 g.



Gražus šalikas, o jau skrynios apraaaašymas wub.gif
Papildyta:
user posted image o aš va tokį turiu .... Niu net išsitraukiau, nesgi daug varpelinių skraisčių mezga aplinkui žmonės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 08 rugsėjo 2009 - 19:44
QUOTE(villyte @ 2009 09 06, 23:06)
va, vienas is tokiu
user posted image

Gal galima schemutę? ax.gif Labai patiko raščiukas thumbup.gif

Ačiū iš anksto aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 09 08, 20:43)
FUOTUO tai jis megztas normaliai tiesiai nuo siaurojo galo {bet mezgaliukas bus apipypsėtas taip mezgant}, o vaizdas 1:1 bus, jei užsidėsi {ant valinių virbalų) tiek akių, kiek ilgio geidi, ir nugaminsi viršun tiek juostelių, kokio platumo šaliko norėsi. Tik nuimt reikia taip: 2 akis norm., o dvi - šalių užbaigimo metodu, kai dar per tą suėmimo akį išmezgi gerąją akį, tada dėti atgalio ant kairio virbalo, ir vėl nuimi dvi paprastai. Taip krašto nesutrauks. O dar gudriau galima megzt du gabaliukus, ir per vidurį sumegzt {galima spalvota juosta, tai nieks nė neįtars, ypaš jei ripso dar tarp juostikių įmesi}.

aciu sirdingai aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2009 09 08, 16:25)
Sveikos darbstuoles. Labai noriu nusimegzti tokia "palerima - skara". Per galva tokia, bet neaukstu kaklu. Nu kad uzsidejus ant dzinsu galima butu nesioti, i darba eiti, apsipirkti. Nelabai issivaizduoju kaip ja megzti, kokius siulus pirkti ir koki rastuka deti? Gal padesite? ax.gif  blush2.gif

http://club.osinka.r...-60513?&start=0
Atsakyti