Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros...

Sveikutės smile.gif
QUOTE(villyte @ 2009 09 06, 20:01)
O sau nusimezgiau toki sali, su kuriuo visa vasara labai sekmingai vaiksciojau ir jis man labai patiko

Villyte, man laaabai dailus šitas gotiškas raštukas wub.gif

QUOTE(Tomienė @ 2009 09 06, 20:55)
Man iki Jūsų šalių-skraisčių dar toli toli, bet...pirmas normalus šalis Jūsų teismui blush2.gif
Išeiga ~85 gr Lama moheros, ilgis 180 cm, plotis 90 cm (ramios būsenos)

Na kur jau toli.... Labai dailus, kruoštus darbukas smile.gif Turėsi tankų ir šiltą šalį. Šaunuolė thumbup.gif

O čia mano dar vienas 'muselinis' smile.gif

user posted image

user posted image

Dydis toks:
user posted image


Atsakyti
niuma, labai labai dailus šalis 4u.gif iš pradžių pagalvojau, kad foto nespalvota tongue.gif

reiks ir man kada prisiruošti museliukams ax.gif
Atsakyti
šaunios musytės
Atsakyti
Labai fainas juodukas, dar tas blizgus siuliukas imegztas labai graziai atrodo.
As vis kazkaip to „musilinio“ rasto nelabai suprantu. blush2.gif Bandziau megzti, bet man atrodo, kad kazkaip ne taip.... Su kidmoheriu kokiais virbalais reikia megzti? Gal kas gali paaiskinti, nes man kazkaip labai smulkiai gaunasi su 5 nr. Gal su kokiu 7 reikia? ir gal kas turi normalu aprasyma kaip megzti, nes vienur vienaip raso, kitur kitaip, tai nebesuprantu... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo villyte: 07 rugsėjo 2009 - 10:44
niuma cia jau ne muselinis cia voratinklinis tongue.gif beprotiskai fantastiskas wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
aciuks.gif visoms wub.gif

Čia Kid Moherio siūlas + bukle kas trečią eilę. Virbalai Nr 6, bet aš laisvai mezgu, neįtemtai. Pradžioj temos esu įkėlus panašų karamelinį, ten virbalai Nr 8, dar didesnės 'muselės'.

villyte, nėra jis sunkus. Mačiau schemų temoj filmuota medžiaga įdėta, bet aš visisškai ne taip darau- daug paprasčiau:
5 iš 5: 1 akį, kaip ir filmuotoj foto parodyta- pertrauki per 5 akis išmegzdama gera akim, tada nenukėlus jų nuo virbalo už visų akių padarai paprastą užmetimą, vėl pertraukta, vėl užmetimas ir vėl pertraukta. Tada 1 gera akis ir vėl kartoji 5 iš 5. Išvirkščioj pusėj visos išvirkščios. O geroj pusėj paskui dėlioju šachmatais.

Atsakyti
QUOTE(delfinyte @ 2009 09 04, 16:55)
aciu:) Lie-tu-va


cempionate turetu sektis mirksiukas.gif


Atsakyti
mergaitės ar galit man paaiškinti aiškiau kaip suprasti šį rašteli - kaip suprasti 5 akis sumegsti kartu, nuleisti ir vėl iš karto vėl išmegzti tas pačias akis 5 kartu blush2.gif

user posted image
Atsakyti
baigiu nunerti skara is kid moheros,tik nezinau kokius kutukus daryti,kaip pritvirtinti...gal kuri turit issisaugojusi kokia nuoroda apie tai,ar seip viena kita paveiksleli? 4u.gif
Atsakyti
taigi niuma tik ka aiskino apie sita rasteli mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Diglė @ 2009 09 07, 13:42)
mergaitės ar galit man paaiškinti aiškiau kaip suprasti šį rašteli - kaip suprasti 5 akis sumegsti kartu, nuleisti ir vėl iš karto vėl išmegzti tas pačias akis 5 kartu  blush2.gif

user posted image

Juolab ankstesnese temose siam rasteliui aiskinti skirta be galo daug puslapeliu.Issirinksit is daugelio paaiskinimu sau priimtina.Neseniai as ta pati padariau.Vienu aiskinimo nesupratau,o po to puikiai tiko vienos mergaites sio rastelio isaiskinimas.
Atsakyti
ačiū blush2.gif
Atsakyti