Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros...

onaa , del didesniu museliu- mano supratimu reiktu megzti didesniais virbalais, kaip galima laisviau ir as, pvz., dar tarp eiliu su muselemis numezgu dvi eiles paprastai (lygiuoju rastu), tada jos gaunasi ne taip tankiai. 4u.gif
Papildyta:
ir dar pamirsau parodyti sali savo nauja blush2.gif

http://public.fotki....ngvassalis.html

Atsakyti
QUOTE(zvirble @ 2009 08 31, 10:38)
onaa , del didesniu museliu- mano supratimu reiktu megzti didesniais virbalais, kaip galima laisviau ir as, pvz., dar tarp eiliu su muselemis numezgu  dvi eiles paprastai (lygiuoju rastu), tada jos gaunasi ne taip tankiai.  4u.gif
Papildyta:
ir dar pamirsau parodyti sali savo nauja blush2.gif

http://public.fotki....ngvassalis.html


na,mezgiau 12 numerio virbalais,bet vistiek tokios dideles nesigavo schmoll.gif ir mezgiau taip:pirmoje eileje sumezgiau 5 ir ismezgiau 5 akis ,gera akis ir t.t.,antroje ir trecioje eilese visos akys geros,o ketvirtoje-isvirkscios.......svarstau gal reikia is sumeėgztu 5 akiu ismegzti 10 akiu,o po to 5 akis ismegzti,o kitas 5 paleisti,na kitaipsakant 1 ismezgi kita paleidi ir t.t. g.gif

P.S.salis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(onaa @ 2009 08 31, 10:43)
na,mezgiau 12 numerio virbalais,bet vistiek tokios dideles nesigavo  schmoll.gif  ir mezgiau taip:pirmoje eileje sumezgiau 5 ir ismezgiau 5 akis ,gera akis ir t.t.,antroje ir trecioje eilese visos akys geros,o ketvirtoje-isvirkscios.......svarstau gal reikia is sumeėgztu 5 akiu ismegzti 10 akiu,o po to 5 akis ismegzti,o kitas 5 paleisti,na kitaipsakant 1 ismezgi kita paleidi ir t.t.  g.gif

P.S.salis  thumbup.gif

Jei mezgant darote akis tokio dydžio kaip virbalas, tada taip, nesigauna tokios didelės ax.gif
Aš megzdama tas 5 akis palieku labai laisvą siūlą, kabinu ir ištempiu ant virbalo tiek, kiek norisi, t.y. kokio dydžio muselių pageidauja wink.gif
Mano muselių akis išeina dvigubai, o kartais ir daugiau didesnė už virbalo storį.

Tik reikia trupučio įgudimo, kad tos akys vienodo dydžio išeitų wink.gif
Atsakyti
Vis užeinu pasigrožėt visų darbais. Pasirodysiu ir aš

user posted image
Atsakyti
Labai gražus ir tvarkingas šalis, Rugiaveide.
Atsakyti
Rugiaveideee, Labai dailus šalis 4u.gif Ir taip tvarkingai sutvarkytas, spalvytė labai miela wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rugiaveideee @ 2009 08 31, 20:41)
Vis užeinu pasigrožėt visų darbais. Pasirodysiu ir aš



Labai gražutis ir lengvutis thumbup.gif . Tiesiog kvepia alyvomis wub.gif
Atsakyti
Mergaitės, labai dėkui 4u.gif imsiuosi vėl mezgimo, kažkaip kai orai atšąla labiau megst patraukia.
Atsakyti
Prie visų skraisčių ir šalių, manau ir pončą galima prijungti ax.gif

Rudenėliui, kad pilvukas nešaltų pasigaminau:

(čia daugiau raštas matosi)
user posted image

O čia bendras vaizdas:

user posted image
Atsakyti
Gražus spalviškai, didelis ir šiltas darbukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2009 09 01, 18:31)
Prie visų skraisčių ir šalių, manau ir pončą galima prijungti  ax.gif


Rastelis koks grazus 4u.gif
ir spalvu derinys laabai man patinka thumbup.gif

O cia salikelis atskirai?
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2009 09 01, 18:31)
Prie visų skraisčių ir šalių, manau ir pončą galima prijungti  ax.gif

Rudenėliui, kad pilvukas nešaltų pasigaminau:



Labai dailus 4u.gif ir spalvytės man labai patinka wub.gif
Atsakyti