Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, "vaiko pinigai"

QUOTE(Kristina 555 @ 2009 08 26, 20:53)
Kiekvienam vaikui iki 3 metų skiriama 1,1 BSI dydžio (143 Lt) išmoka per mėnesį.
Kiekvienam vaikui nuo 3 iki 18 metų ir vyresniems, besimokantiems dieninėje bendrojo lavinimo mokykloje, profesinės, aukštesniosios ar aukštosios mokyklos dieniniame skyriuje, bet ne ilgiau kaip iki jam sukaks 24 metai, skiriama 0,75 BSI dydžio (97,50 Lt) išmoka per mėnesį.

Ši informacija yra miesto(rajono) savivaldybės puslapyje,socialines rūpybos skyriuje



o kodel tada as uz vaika gaunu tik 97,50lt, jei jam tik 1,7metu? man taip ir sake,kad iki 3 metu mokes 97,50, o po triju metu penkiasdesimt su kazkiek,tiksliai nepamenu sumos
Atsakyti
QUOTE(FAJITA @ 2009 09 26, 17:21)
o kodel tada as uz vaika gaunu tik 97,50lt, jei jam tik 1,7metu?  man taip ir sake,kad iki 3 metu mokes 97,50, o po triju metu penkiasdesimt su kazkiek,tiksliai nepamenu sumos


Nes Jus ne daugiavaike mamyte mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egesichora @ 2009 09 26, 19:02)
Nes Jus ne daugiavaike mamyte mirksiukas.gif

smile.gif aaa,matyt nedaskaiciau zinutes.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2009 09 23, 11:51)
......
Įsigalios po Seimo pritarimo, prezidentės dekreto, t.y. nuo 2009 m. sausio 1 d.

Labai man patinka ta vieta Daugiavaikių, tame kontekste nelieka...
Papildyta:
QUOTE(nirce @ 2009 09 24, 22:04)
tikrai,suklydau blush2.gif

o kazi kaip bus daugiavaikems g.gif pagal dabartine tvarka priklauso ismokos nepriklausomai nuo pajamu,o kaip bus po planuojamu pakeitimu as neradau  g.gif

Daugiavaikių, tame kontekste nelieka ...Kolkas tiek.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramsius: 28 rugsėjo 2009 - 11:49
Laba, norėčiau paklaust: mums nuo kovo nebemoka vaiko pinigėlių už dukrą (mol per turitingi biggrin.gif ), o dabar vyras be darbo, atsirado mažiukas, tai žinau, kad vėl priklausytų. Jei rašyčiau prašymą, kad nuo spalio 1 atnaujintų mokėjimą, kokių dokumentų ir už kokius mėn reikėtų? nes klausiau už tai atsakingos darbuotojos, liepė pasiskaičiuot, o aš nė velnio nesuprantu... blush2.gif būčiau labai dėkinga, jei kas paaiškintų 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
kai aš tvarkiausi reikėjo banko kortelės, vaikų gimimo liudijimų, tėvų asmens dokumentų ir viskas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Širdelė* @ 2009 09 29, 20:20)
kai aš tvarkiausi reikėjo banko kortelės, vaikų gimimo liudijimų, tėvų asmens dokumentų ir viskas  mirksiukas.gif

mums liepė pristatyti pajamas įrodančius dokumentus, o už kurį laikotarpį, liepė pasiskaičiuot.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2009 09 29, 21:26)
mums liepė pristatyti pajamas įrodančius dokumentus, o už kurį laikotarpį, liepė pasiskaičiuot....  doh.gif


Dar tegul papraso skiepu knygeles doh.gif lotuliukas.gif

Siais didziosios kompiuterizacijos laikais tai -tiesioginis issidirbinejimas is zmogaus,nes jos,davus sutikima,gali visus tavo Sodros duomenis paziureti! +Dar liepia ir pasiskaiciuoti..?! Sakutes! Tai tegul dar pakviecia ir pavedimus patiems pasidaryti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2009 09 29, 21:26)
mums liepė pristatyti pajamas įrodančius dokumentus, o už kurį laikotarpį, liepė pasiskaičiuot....  doh.gif

kai skambinau telefonu pasiteirauti man irgi sakė kad reikia pajamų, bet kai nuėjau niekas net nežiūrėjo, sakė jūs patys turit pasiskaičiuoti ir žinoti ar išeina ar ne. Nu bet jei skė tai nusinešk, kad paskui dar kartą nereikėtų eiti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2009 09 29, 20:26)
mums liepė pristatyti pajamas įrodančius dokumentus, o už kurį laikotarpį, liepė pasiskaičiuot....  doh.gif

kokiam čia kaime nėra nė vieno kompiuterio ar socialinio skyriaus tinginės kava supylė taip juos, kad neveikia?


jos privalo viską sutvarkyti, yra ministerijos nurodymas
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2009 09 28, 19:05)
Laba, norėčiau paklaust: mums nuo kovo nebemoka vaiko pinigėlių už dukrą (mol per turitingi biggrin.gif ), o dabar vyras be darbo, atsirado mažiukas, tai žinau, kad vėl priklausytų. Jei rašyčiau prašymą, kad nuo spalio 1 atnaujintų mokėjimą, kokių dokumentų ir už kokius mėn reikėtų? nes klausiau už tai atsakingos darbuotojos, liepė pasiskaičiuot, o aš nė velnio nesuprantu... blush2.gif būčiau labai dėkinga, jei kas paaiškintų  4u.gif  4u.gif


Reikia pazymu is darbovieciu uz 12 men., pvz. nuo 2008 m. rugsejo iki 2009 m. rugpjucio men. Jei Jus gavote is sodros vaiko auginimo pasalpa, tai viskus duomenis soc. paramos skyrius turi. Nedarbingumo ismokas del ligos taip pat jie mato.
Atsakyti
QUOTE(dia.dia @ 2009 09 30, 09:30)
Reikia pazymu is darbovieciu uz 12 men., pvz. nuo 2008 m. rugsejo iki 2009 m. rugpjucio men. Jei Jus gavote is sodros vaiko auginimo pasalpa, tai viskus duomenis soc. paramos skyrius turi. Nedarbingumo ismokas del ligos taip pat jie mato.

Ačiū, motriškė ten aiškino, kad mato praėjusių metų duomenis, sodros išmokas, tai reikia suprast, kad nemato dalies šių metų nuo naujųjų iki išėjimo į dekretą?
Atsakyti