Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, "vaiko pinigai"

QUOTE(savitre @ 2009 09 10, 10:37)
man atrodo kad į rankas  4u.gif  bet nesu garantuota 100proc. nepamirškite kad tik 6mėn atgaline data teišmoka tuos pinigėlius tad geriau ilgai nelaukite ir susitvarkykite o jei kils po to kokių problemų ir nebus kaip susitvarkyti

O tai reikia skambintis ir lekti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Akimirkos @ 2009 09 10, 10:39)
O tai reikia skambintis ir lekti  4u.gif

aš asmeniškai tais skambinimais labai nusivyliau nes niekada jos tikslios info man nesugeba pateikti numeta telefoną ir tiek o nuvykus į vietą tiksliau ir aiškiau viską išsiaiškinu todėl visada visais reikalais stengiuosi nuvykti į vietą (aišku jei labai toli tada bandau slkambintis)
Atsakyti
pinigeliai i rankas skaiciuojami,kaip tik vakar buvau pas soc darbuotoja..mat jau ne be daugiavaike esu blink.gif ,dukra isvyko dirbti i uzsieni,tad turejau perrasyti prasyma..teturiu 2 vaikus ,begausiu 52 ir 97 litus
ir klausia ar nevirsija 1050 lt kiekvienam seimos nariui...
Atsakyti
QUOTE(Akimirkos @ 2009 09 10, 10:02)
help  4u.gif
Kaip pasiskaiciuoti ar galiu gauti ismoka uz vaika, kuriam virs 3m. 1050 cia i rankas ar ant popieruko? biggrin.gif Mano pajamos svyruojanciios ties ta suma, tai gali buti, kad viena menesi priklause, kita ne  doh.gif . Iki birzelio buvom tryse, nuo birzelio 4-iese seimoje.
Ar galima bus gale metu susigrazinti tuos negautus pinigelius? Reikes visu menesiu pajamu? O gal skaiciuoja metu vidurki?
Niekas neaisku  doh.gif

"Nutarta nuo 2009 m. kovo 1 d. iki 2010 m. gruodžio 31 d. skirti išmoką vaikui, kai šeimoje auga trys ir daugiau vaikų nuo 3 iki 18 metų ir vyresniam besimokančiam, bet ne ilgiau, kaip iki jam sukanka 24 metai, neatsižvelgiant į šeimos pajamas.
Ši išmoka nebus skiriama šeimoms, auginančioms 1 arba 2 vaikus, kai pajamos vienam šeimos nariui viršija 3 VRP dydžius t.y. tenka daugiau kaip 1050 Lt. „į rankas“ vienam šeimos nariui."
Cia is kazkokio straipsnio citata ax.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(JaunaDvynukuMamyte @ 2009 09 10, 10:35)
VILNIUS SNORAS YRA!!!!!!!!! thumbup.gif

Klaipeda, manau, kad geriausiu atveju bus rytoj, bet ir tai kazkaip turiu mazai vilties doh.gif verysad.gif
Atsakyti
mamytes o gal zinote ar skaiciuojasi pajamos sheimos apskaiciuojant vaiko pinigus vyro atlyginimas, kurio jam neismokejo darboviete nuo praeitu metu pabaigos.

arba gal nuoroda zinot kur savo pajamas gali pamatyti, kazkaip "evaldzia...." gal

dekui jei parashysit ka nors 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lina07 @ 2009 09 10, 14:47)
mamytes o gal zinote ar skaiciuojasi pajamos  sheimos apskaiciuojant vaiko pinigus vyro atlyginimas, kurio jam neismokejo darboviete nuo praeitu metu pabaigos.

arba gal nuoroda zinot kur savo pajamas gali pamatyti, kazkaip "evaldzia...." gal

dekui jei parashysit ka nors  4u.gif



radau kur pajamos rodomos


tik reikia" Norėdami pasinaudoti Elektroninės valdžios portalo teikiamomis paslaugomis, turite tenkinti vieną iš šių sąlygų:

1. Turėti asmens tapatybės kortelę, su integruotais elektroninio parašo sertifikatais;
2. Būti vienos iš žemiau pateiktų komercinių bankų internetinės bankininkystės sistemos vartotoju;
3. Turėti 2 ar 3 klasės asmeninį skaitmeninį sertifikatą, išduota Skaitmeninio sertifikavimo centro;. "
Atsakyti
mamytes gal zinot per kek laiko reik sutvarkyt dokumentus ,kad gaut gymdyves ismoka? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(justyteeee @ 2009 09 11, 08:37)
mamytes gal zinot per kek laiko reik sutvarkyt dokumentus ,kad gaut gymdyves ismoka? smile.gif

Brangioji, kuo anksciau susitvarkysi, tuo greiciau galesi pasidziaugti gautais pinigeliais
Atsakyti
QUOTE(sane @ 2009 09 11, 09:51)
Brangioji, kuo anksciau susitvarkysi, tuo greiciau galesi pasidziaugti gautais pinigeliais

tai suprantu smile.gif bet turi buti tam tikras laokotarpis ane? kad tie pinigeliai nedingtu
Atsakyti
QUOTE(justyteeee @ 2009 09 11, 09:04)
tai suprantu smile.gif  bet turi buti tam tikras laokotarpis ane? kad tie pinigeliai nedingtu

Dėl vienkartinės išmokos gimus vaikui reikia kreiptis ne vėliau kaip per 12 mėnesių nuo vaiko gimimo dienos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sasha_09 @ 2009 09 11, 10:11)
Dėl vienkartinės išmokos gimus vaikui reikia kreiptis ne vėliau kaip per 12 mėnesių nuo vaiko gimimo dienos.  4u.gif

o as kazkaip maniau ,kad ne veliau kaip per pirma menesi doh.gif
Atsakyti
*Pastaba. Šio įstatymo 6 straipsnio 3 dalyje nustatyta išmoka vieną ar du vaikus auginančių šeimų vaikams nuo 3 iki 7 metų skiriama ir mokama nuo 2004 m. liepos 1 d., o nuo 7 iki 18 metų ir vyresniems,besimokantiems dieninėje bendrojo lavinimo mokykloje[/B], skiriama ir pradedama mokėti atsižvelgiant į valstybės finansines galimybes bei Vyriausybės nustatyta tvarka ir terminais, bet ne vėliau kaip nuo 2008 m. sausio 1 d.

Sūnui 4 su trupučiu ir mes negaunam 52lt vaiko pinigų g.gif ,mokėjo beveik iki 4 metukų,o paskui nebegaudavom. Maniau,kad nebepriklauso . Kur man dabar kreiptis ? g.gif
Atsakyti