Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, "vaiko pinigai"

QUOTE(bbbituteee @ 2009 12 13, 15:19)
drinks_cheers.gif  tiesiai i desimtuka mirksiukas.gif as ir nepiktybiska ant tu kurie naudojasi tomis pasalpomis , gyvendami asocialiai ir toliau plesdami savo seima, bet tikrai pazystu atveju kurie ne tik nesijaucia dekingi jiem taikomis privilegijomis, sedi namuose ir dar pasaipiai pabrezia ," vat jus dirbat ir 5 litais virsydami nustatyta norma , kad galetum dar kokia lengvata gaut - nieko nebegaunat, net nuo vaiku is jusu atima, o mes sedim namuose nieko neveikiam ir gaunam daugiau nei jus ardami"(vienas is daugelio mano zinomu atveju, mama sedi namuose su dviem vaikais kuriem jau nei pampersu nebereikia ir vienas net gali savim dalinai pasirupint, gauna is valstybes po 700 plius vaiko pinigai ir dar nesenai i darbo birza usirase dar plius pinigai ir galiausiai nusprende kad jai dar ir invalidumas priklauso, nes negali dirbt greitai pavargsta ir aisku susitvarke ji,) tai po tokiu isgirstu tekstu tikrai pagalvoji, jei mes jau stengiames patys dirbt, gimdom vaikus bet neesam asocialus, ka turetu dar pagirt valstybe ar ne , gaunam is tos pacios valstybes apskrita nuli ir dar vos ne damoket turim.tai gal tada tikrai labiau apsimoketu, sedet namuose pretenduot i visas priklausomas pasalpas ir dar koki invaliduma nusipirkt, ir nekreipt demesi kad patapom asocialus, bet uztai nenuims vaiku pinigu, ir dar damokes nes gyventi tai reikia visiem.Tik , va ta zodi VISIEM jie daznai uzmirsta panaudot visuose terminuose.Pyktis ima ant tokiu istatymu ir tokiu zmoniu kurie sudaro tokius istatymus. doh.gif

is dalies su jumis sutinku bet yra seimu kam ta socialine pasalpa yra reikalinga...pvz as ja gaunu bet gaunu todel kad pas mane seimoje nera salygu dirbti as mokausi turiu maza vaika kuri priziuri draugas tai kaip tokioje situacijoje isgyventi?
Atsakyti
QUOTE(zaleake @ 2009 12 13, 17:04)
is dalies su jumis sutinku bet yra seimu kam ta socialine pasalpa yra reikalinga...pvz as ja gaunu bet gaunu todel kad pas mane seimoje nera salygu dirbti as mokausi turiu maza vaika kuri priziuri draugas tai kaip tokioje situacijoje isgyventi?


Tokios situacijos ir neturejau galvoje. Yra seimu kurioms ta socialine parama reikalinga,kadangi visiems gyvenime gali pasitaikyti laikotarpis kai reikalinga pagalba.Jus siuo metu mokotes,o neuzilgo ir dirbti pradesite bei uz ta laikina parama valstybei su kaupu kompensuosite,taciau...yra tokiu,kur net nesiruosia gyvenime niekur dirbti ir vaikus kaip grybukus po lietaus darosi bei uz ju pasalpas snapse perka o po to dar tas atzaleles i vaiku namus atiduoda valstybes visokeriopon globon ir vel tas pats ratas nenutrukstamai tesiasi.Manau nesunku yra paskaiciuoti kiek toks vienas pilietis visam savo gyvenimui Lietuvai kainuoja.
As esu pries tai,kad valdzia atima is kitu vaikuciu (tegul ju tevai ir milijona uzdirba)
ju simbolinius pinigelius. Lygiavos is to tikrai nepadarys,taciau ir 1000, ir 4000Lt uzdirbanciai seimai(pvz 4 asmenu)tai yra PINIGAI ir yra kasmenesinis tikslingas pasirinkimas kur juos panaudoti (nuo bandeles mokykloje iki saskaitoje kaupimo)
Atsakyti
[quote=bbbituteee,2009 12 13, 15:19]

Kad Jus nelabai tiksliai esate informuota mirksiukas.gif Mama su dviem vaikuciai- 3 asmenys. Socialinis rupybos skyrius lyg tai po 315 Lt asmeniui moka. Tai jau susidaro 945 Lt "alga"+dar vaikpinigiai . Tai dabartinemis salygomis, esant tokiai ,net dirbti neapsimoka.nes,jei moteriskaite gautu MMA,tai is 650 dar ir i darba reiktu vazineti+kai sedi namie tikrai pinigai susitaupo.
Patikekite,yra tokiu,kur tas pasalpas groziui ir pramogoms isleidzia (apie ju vaiku islaikyma istorija nutyli). As irgi uz tai,kad mano vaikai nera prasteni uz socialiai remtinu seimu vaikus vien del to,kad dar kol kas kazkiek daugiau uz ta nustatyta cenza uzdirbame.
O invaliduma cia jau kas antram LT gyventojui gali skirti. Gal reikia ir man paciai pabandyti,nes nuo tokio "atpalaiduojancio" gyvenimo greit nuo proto gali tekti nusokti doh.gif
Atsakyti
Sveikos, papasakokite, tos kurios gavote laiskus del 52 Lt vyresniems vaikuciams ir paaiskejo, kad pajamos virsija norma, kokiu sankciju buvo imtasi???
Kokie tolimesni veiksniai...
Kadangi as pasiklioviau "protingesniu' skaiciavimais...ilipau i sita ssss.... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(zaleake @ 2009 12 13, 17:04)
is dalies su jumis sutinku bet yra seimu kam ta socialine pasalpa yra reikalinga...pvz as ja gaunu bet gaunu todel kad pas mane seimoje nera salygu dirbti as mokausi turiu maza vaika kuri priziuri draugas tai kaip tokioje situacijoje isgyventi?

tai vat tokias situacijas manau kiekvienas pateisina, supranta ir nelaiko pykcio, bet yra kas apsoliuciai nieko neveikia ir tikrai dar net ne vaikam o sau grozio paslaugom isleidzia, o mes pagal visus istatymus mokedami, lenkdami nugara ne kiekvienas gali net i kirpykla leist dazniau sau apsilankyt.o tom seimom kuriom reikalinga tokia parama ne del naudos, tai vat tik tokiom ir galetu moket ar panasiom situacijom seimoje, bet kiek zinau dar ne visos tokios seimos ir gauna, ta parama, o va tos anksciau minetos kazkaip be problemu susitvarko kad gautu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(amri @ 2009 12 14, 02:15)
Sveikos, papasakokite, tos kurios gavote laiskus del 52 Lt vyresniems vaikuciams ir paaiskejo, kad pajamos virsija norma, kokiu sankciju buvo imtasi???
Kokie tolimesni veiksniai...
Kadangi as pasiklioviau "protingesniu' skaiciavimais...ilipau i sita ssss.... cool.gif

Ir mes pasikliovėme doh.gif Ir įlipome unsure.gif Šiandien MB dar ten buvo, pasirodo 4 lt viršijome - teks tuos pinigus gražinti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pingvinukas: 14 gruodžio 2009 - 13:38
Pagal mane, tai kad nebutu naudojamasi tomis pasalpomis, galima situos papersinius pinigus ne pinigais moketi, o pvz kuponai, ir su jais gali pirkti tik maisto produktus, pampersus. Tada jei asociali seima tuos pinigus prageria, jai nebus galimybes to daryti.. Vienu zodziu... as jau siu mazinimu nesuprantu, o del grazinimo tai isvis zodziu nera... tai gi ne pati mama pridejus ranka prie sirdies ir pasirasinedama sutarti rase, kad jos seimos pajamos yra tokios ir tokios.. o dabar vel mamos kaltos kad joms valstybe permokejo.. jau toks pyktis ima kad negaliu....
Atsakyti
QUOTE(JaunaDvynukuMamyte @ 2009 12 14, 13:43)
Pagal mane, tai kad nebutu naudojamasi tomis pasalpomis, galima situos papersinius pinigus ne pinigais moketi, o pvz kuponai, ir su jais gali pirkti tik maisto produktus, pampersus. Tada jei asociali seima tuos pinigus prageria, jai nebus galimybes to daryti.. Vienu zodziu... as jau siu mazinimu nesuprantu, o del grazinimo tai isvis zodziu nera... tai gi ne pati mama pridejus ranka prie sirdies ir pasirasinedama sutarti rase, kad jos seimos pajamos yra tokios ir tokios.. o dabar vel mamos kaltos kad joms valstybe permokejo.. jau toks pyktis ima kad negaliu....


Būtent, kad mamos pačios teigė, jog pajamos neviršija - kiekviena šeima turėjo pasiskaičiuot mirksiukas.gif
Atsakyti
Cia socialinis apsiskaiciavo. Skambinau ir norejau paklausti kokios pajamos yra iskaiciuojamos i tas pajamas,nuo kuriu skaiciuoja,ar seima gali gauti tuos vaiko pinigus nuo Nauju,tai net pacios nieko nesupranta ir nezino. Tai kam tos pazymos is darbovieciu buvo pristatomos,kam ta Sodra kiekvieno musu rodoma ir galu gale,kam joms tie kompiuteriai su internetais,jei nesugeba iskart paskaiciuoti? Dabar tegul pacios is savo kisenes dengia del savo darbo aplaidumo.
O su tais talonais pampersams ir t.t. uz vaiko pinigus tai nieko nesdegtu,nes talonus ir net prekes galima parduoti.
O jei nuo Nauju priims ta istatyma del "vaiko pinigu",tai tegul tuos pinigelius turi garbes pervardinti,nes tai jau bus seimos remimo pasalpa,o nebe vaiko pinigai,nes tai jau butu diskriminacija kitu LT vaiku atzvilgiu.
Papildyta:
QUOTE(IruteB @ 2009 12 14, 15:04)
Būtent, kad mamos pačios teigė, jog pajamos neviršija - kiekviena šeima turėjo pasiskaičiuot mirksiukas.gif


Mamos teige ir tai buvo tiesa,bet socialinis dar atkapste ir priskaiciavo kitu,metu begyje atsiradusiu pajamu,apie kurias jokiu pazymu neprase pristatineti.
Atsakyti
sveikutes,vat ir man nedaeina,man gal pastoviai nedaeina,ka as zinau lotuliukas.gif ,betas ,kai pildziau popergalius del pinigu vyriasniajam vaikui,tai man pasake,kad reikia visus duomenis,mano ir vyro,ir ,kad mokesciai patis paskaicios,ar bus man babkes,ar ne.ir gaunu,bet pas mane makaline ten kaip tik buvo,tai vienisa mama skaiciausi,buvau dekrete,ir kaip tik pries pora men istekejau,na koroce,ir pabandik paciai paskaiciot doh.gif .tai uzpildziau ir gavau,o dabar tai nezinau,kaip cia,kad gaudinejot,o 4lt.virsijot,
klausiu del to ,kad gal pacios skaiciavot,ar kaip as tik duomenys parasiau,ir vistiek gaudinejau.
Atsakyti
QUOTE(IruteB @ 2009 12 14, 15:04)
Būtent, kad mamos pačios teigė, jog pajamos neviršija - kiekviena šeima turėjo pasiskaičiuot mirksiukas.gif

Mes neteigėme schmoll.gif Jie gi sėdėjo ir perskaičiavo doh.gif
Atsakyti
Labukas,nezinau ar cia i tema,bet norejau pasiklausti kur man kreiptis kai vaikui sueis trys metai,ar atsius koki laikska ar reikia eit paciai kur,nes nuo triju metu jau nebemokes tu 97 taip?pries pastojant buvau bedarbe,dabar pvz.kai einu i poliklinika tai sakai kad augini vaika skaitosi drausta,o kai mergytei sukaks trys metukai ar as dar skaitysiuos drausta,ar man jau reik stot i darbo birza ar kaip g.gif atsiprasau uz kvailus klausimus blush2.gif
Atsakyti