Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, "vaiko pinigai"

QUOTE(Kristina 555 @ 2009 08 26, 19:53)
Kiekvienam vaikui nuo 3 iki 18 metų ir vyresniems, besimokantiems dieninėje bendrojo lavinimo mokykloje, profesinės, aukštesniosios ar aukštosios mokyklos dieniniame skyriuje, bet ne ilgiau kaip iki jam sukaks 24 metai, skiriama 0,75 BSI dydžio (97,50 Lt) išmoka per mėnesį.

Gal galima smulkiau kada toks įstatymas priimtas,nes gaudavom tik 52 lt
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2009 08 30, 22:15)
Gal galima smulkiau kada toks įstatymas priimtas,nes gaudavom tik 52 lt

ten buvo kalbama apie daugiavaikiu seimu "vaiku pinigus"
Atsakyti
QUOTE(zeneta @ 2009 08 30, 11:51)
nenuėmė dar tų išmokų  schmoll.gif gali kreiptis į seniūniją  mirksiukas.gif



QUOTE(Skinte @ 2009 08 30, 15:43)
Ismokas moka. Ziurint kada sumazejo pajamos.. Siaip turetu nuo sumazejimo sumoketi atbuline data... Na bet cia seniunijoje tiksliau paaiskins smile.gif

Ačiū visoms atsakiusioms 4u.gif . Pajamos pradėjo mažėti nuo metų pradžios - praradau antrą darbą, nepilnametis sūnus dirbo iki naujų metų (pajamas skaičiuoja kaip šeimos, nors vaikas stengėsi užsidirbti sau), algą mažino du kartus doh.gif , tad mažėjimas akivaizdus.
Bandysiu susitvarkyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SPYGLIUKAS** @ 2009 08 27, 16:02)
Nuo kovo men. negaunu ismoku uz vaikus, sumazejus pajamom noreciau duoti prasyma vaiko pinigams.Gal zinote, ar galima seniunijoje kreiptis, ar jau ir sitas ismokas "nueme" blink.gif
Ismokas gauciau nuo einamo men. ar moketu ir atbuline data uz praejusi laikotarpi ? blush2.gif

turetum gauti atbuline data,bent jau as taip gavau...mano situacija gal siek tiek kitokia buvo..... smile.gif
Atsakyti
kokiu dokumentu reikia norint gauti vaiko pinigus nuo 3 metu?
Atsakyti
QUOTE(Felisė @ 2009 09 08, 13:25)
kokiu dokumentu reikia norint gauti vaiko pinigus nuo 3 metu?
Dokumentai, reikalingi išmokai gauti:
1. prašymas;
2. asmens tapatybės dokumentas;
3. civilinės metrikacijos skyriaus išduota nustatytos formos pažyma išmokai gauti.
Kas, kur ir kada gali kreiptis dėl išmokų vaikams?
Dėl išmokų gali kreiptis bet kuris iš vaiką (vaikus) auginančių tėvų, globėjas (rūpintojas) arba pats 18 metų ir vyresnis asmuo.
Dėl išmokų už vaikus reikia kreiptis į deklaruotos gyvenamosios vietos savivaldybę. Jeigu deklaruotos gyvenamosios vietos neturima - į savivaldybę, kurioje gyvenama.
QUOTE(nirce @ 2009 09 08, 13:27)
Panevezys Swedbank yra thumbup.gif
Super thumbup.gif
Atsakyti
Tema ir apie tai, ir ne tik, pasiskaitykit pirma psl, yra tema "mamos" pinigeliams, kur dalinames info, kas kur jau gavo, o cia apie "vaiko "pinigelius.Ner cia ko burbet, jei info reikia kitokios pasivartykit puslapius..
Atsakyti
help 4u.gif
Kaip pasiskaiciuoti ar galiu gauti ismoka uz vaika, kuriam virs 3m. 1050 cia i rankas ar ant popieruko? biggrin.gif Mano pajamos svyruojanciios ties ta suma, tai gali buti, kad viena menesi priklause, kita ne doh.gif . Iki birzelio buvom tryse, nuo birzelio 4-iese seimoje.
Ar galima bus gale metu susigrazinti tuos negautus pinigelius? Reikes visu menesiu pajamu? O gal skaiciuoja metu vidurki?
Niekas neaisku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Akimirkos @ 2009 09 10, 10:02)
help  4u.gif
Kaip pasiskaiciuoti ar galiu gauti ismoka uz vaika, kuriam virs 3m. 1050 cia i rankas ar ant popieruko? biggrin.gif Mano pajamos svyruojanciios ties ta suma, tai gali buti, kad viena menesi priklause, kita ne  doh.gif . Iki birzelio buvom tryse, nuo birzelio 4-iese seimoje.
Ar galima bus gale metu susigrazinti tuos negautus pinigelius? Reikes visu menesiu pajamu? O gal skaiciuoja metu vidurki?
Niekas neaisku  doh.gif

geriausia manau soc rūpiboj paklausti
Atsakyti
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2009 09 10, 10:04)
geriausia manau soc rūpiboj paklausti

Sake, pasiskaciuokite pati smile.gif
Su maziuku buvau, tai neisigilinau kaip ten skaiciuoti doh.gif
Jei metu pabaigoje butu galima susitvarkyti, nedingtu tie pinigeliai, tai nesukciau sau galvos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Akimirkos @ 2009 09 10, 10:16)
Sake, pasiskaciuokite pati  smile.gif
Su maziuku buvau, tai neisigilinau kaip ten skaiciuoti  doh.gif
Jei metu pabaigoje butu galima susitvarkyti, nedingtu tie pinigeliai, tai nesukciau sau galvos  doh.gif

šiaip neturėtų dingti kas jums priklauso turi atiduoti, o jus ik nelaukit ,,paskutinės metu dienos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Akimirkos @ 2009 09 10, 10:02)
help  4u.gif
Kaip pasiskaiciuoti ar galiu gauti ismoka uz vaika, kuriam virs 3m. 1050 cia i rankas ar ant popieruko? biggrin.gif Mano pajamos svyruojanciios ties ta suma, tai gali buti, kad viena menesi priklause, kita ne  doh.gif . Iki birzelio buvom tryse, nuo birzelio 4-iese seimoje.
Ar galima bus gale metu susigrazinti tuos negautus pinigelius? Reikes visu menesiu pajamu? O gal skaiciuoja metu vidurki?
Niekas neaisku  doh.gif

man atrodo kad į rankas 4u.gif bet nesu garantuota 100proc. nepamirškite kad tik 6mėn atgaline data teišmoka tuos pinigėlius tad geriau ilgai nelaukite ir susitvarkykite o jei kils po to kokių problemų ir nebus kaip susitvarkyti
Atsakyti