Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, "vaiko pinigai"

na va, seimos pajamos mazeja katastrofisku greiciu. siandien dar gavau 439.5. tai labai dideli pinigai mano seimynai, o dabar suprantu jau negausiu uz savo maziu, nu didiesiems tikiuos bus mokami verysad.gif blogiausia, kad negaliu nutraukt interneto sutarties dar 2 nepilni metai liko, vis 90 litu namuose liktu.... va kad taip sutartis nutraukt butu galima lengvai, kaip lengvai nureziami pinigai
Papildyta:
QUOTE(ELVYRA @ 2009 12 09, 22:20)
mamkos, na paaiskinkitjus man nesusipratelei blink.gif  rolleyes.gif  jei musu pajamos buvo didesnes siais metais nei 525 zmogui, tai as turesiu uz visus men grazint tuos 97.50? blink.gif

siais metais suma neturejo virsyt 1050 litu vienan asmeniui. 525 tai riba numatyta 2010m.
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.197 @ 2009 12 09, 20:20)

Nieko sau... blink.gif
Moderatoriai matyt miega blink.gif


QUOTE(rslaima @ 2009 12 09, 22:50)
na va, seimos pajamos mazeja katastrofisku greiciu. siandien dar gavau 439.5. tai labai dideli pinigai mano seimynai, o dabar suprantu jau negausiu uz savo maziu, nu didiesiems tikiuos bus mokami verysad.gif  blogiausia, kad negaliu nutraukt interneto sutarties dar 2 nepilni metai liko, vis 90 litu namuose liktu.... va kad taip sutartis nutraukt butu galima lengvai, kaip lengvai nureziami pinigai

Tai va...Aš šį mėnesį ir kitą dar irgi gausiu 292, o tai man irgi dideli pinigai....o jau nuo vasario bus apskritas 0....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Širdelė*: 10 gruodžio 2009 - 11:24
QUOTE(SuperBrunetė @ 2009 12 09, 23:04)
Šiuo metu 97,5 Lt dydžio išmoka mokama vaikams iki 3 metų, kai šeimoje yra vienas ar du vaikai. Tose šeimose, kur yra trys ir daugiau vaikų, išmoka yra kiek didesnė. Ji mokama ir toms mamoms ar tėčiams, kurie gauna motinystės (tėvystės) pašalpą.

52 Lt dydžio išmoka dabar skiriama vaikams nuo 3 metų iki pilnametystės, jei pajamos vienam asmeniui šeimoje neviršija 1050 Lt.
Papildyta:

Vyresniems neturtingiems vaikams išmoka iki pilnametystės bus mokama tik tuo atveju, jei šeimoje gyvena trys ir daugiau vaikų.Papildyta:

taip ir bus  doh.gif  tuoj mokesim ir uz ora  doh.gif
Papildyta:

ir taip aisku kad pasirasys  unsure.gif


nu ir savoka "vyresni neturtingi" mane suzavejo, kaip jei nuspres kas neturtingas vyresnis, bukaprociai, tokiu savoku istatyme neturetu buti

QUOTE(rslaima @ 2009 12 09, 23:50)
na va, seimos pajamos mazeja katastrofisku greiciu. siandien dar gavau 439.5. tai labai dideli pinigai mano seimynai, o dabar suprantu jau negausiu uz savo maziu, nu didiesiems tikiuos bus mokami verysad.gif  blogiausia, kad negaliu nutraukt interneto sutarties dar 2 nepilni metai liko, vis 90 litu namuose liktu.... va kad taip sutartis nutraukt butu galima lengvai, kaip lengvai nureziami pinigai
Papildyta:


ir mum panasiai, jauciu reiks vyrui eit is darbo, ale tada is vis nieko nebegausim, mum tie 439, 50 taip pat dideli pinigai, zodziu valstybe nusiplauna nuo visko, tik pensininkam grindis didesnes paliko, mum 125 lt. grindys mazesnes nei pesininkams, kazi kodel? as cia kalbu apie tuos 525, seimos nariui, pensininkams pensijas mazina atskirai jau neskaiciuoja seimos nariu pajamu.

nieko pries pensininkus neturiu, jie irgi vargsai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skurdas: 10 gruodžio 2009 - 09:41
Sveiki,mano dukroms dbr 2,7men ir 8men kokios man reiks nest dokumentus kad galeciau gaut vaiko pinigus??????As gaunu 727Lt vyras 365Lt na ir dar tie vaiko pinigai,cia yra visos musu pajamos...
Atsakyti
QUOTE(skurdas @ 2009 12 10, 09:57)
nu matyt, pagal 525, bet jau savoka tai juokinga, tiesiog izeidzianti  ir visiskai ne profesionali, kaip valdziai

Tokios frazės įstatyme ir nėra. Už vaikus nuo 7 iki 18 metų 52 Lt bus mokami daugiavaikėms šeimoms, jei pajamos vienam asmeniui neviršys 1.5 VRP (525 Lt).
Atsakyti
g.gif ....ir darbo birža jau 900 nemokės,o viena du vaikus auginu dar atims ir vaikų pinigus.
Netenkam puse maždaug pajamų..
Kodėl dviese auginant tris vaikus vaiko pinigus palieka.O vienai auginant ,nedirbant du vaikus atima????nesuprantu ar mano vaikams mažiau,reikia,lyg diskriminuoja vienišas mamas...
Atsakyti
QUOTE(laimabuz @ 2009 12 10, 11:22)
g.gif ....ir darbo birža  jau  900 nemokės,o viena du vaikus auginu dar atims ir vaikų pinigus.
Netenkam puse maždaug pajamų..
Kodėl dviese auginant tris vaikus vaiko pinigus palieka.O vienai auginant ,nedirbant du vaikus atima????nesuprantu ar mano vaikams mažiau,reikia,lyg diskriminuoja vienišas mamas...


nu neatima, jei kiekvienam seimos nariui 525lt gaunasi, jei daugiau tada atima, o kur tris augina lygiai taip pat jei iseina daugiau kaip 525 atima vaiko pinigus. tad lygiai tas pats. ai bet gal tavo vaikams amzius jau virsija, aisku tada
Atsakyti
QUOTE(laimabuz @ 2009 12 10, 11:22)
g.gif ....ir darbo birža  jau  900 nemokės,o viena du vaikus auginu dar atims ir vaikų pinigus.
Netenkam puse maždaug pajamų..
Kodėl dviese auginant tris vaikus vaiko pinigus palieka.O vienai auginant ,nedirbant du vaikus atima????nesuprantu ar mano vaikams mažiau,reikia,lyg diskriminuoja vienišas mamas...

kodel dviese auginant 3 vaikus,vaiko pinigus palieka...deja nepalieka,jei bus po 526 lt tai jau turtingi.
Atsakyti
QUOTE(laimabuz @ 2009 12 10, 12:30)
tai dauguma galės į pašalpas pretenduoti,tai sodroje kitoje pusėje skylė atsidarys.Manau -bus vetuota...ir tikiuos

man atrodo tai jeigu 526 tai jokios pasalpos nepriklauso,jei ir daugiavaike,skaitosi viskam uztenka ir pasiturinciai gyveni.pasalpa tik nuo 350 ar ne?-gal as ko nezinau.
Atsakyti

QUOTE(Sweet Dreams @ 2009 12 10, 11:20)
Už vaikus nuo 7 iki 18 metų 52 Lt bus mokami daugiavaikėms šeimoms, jei pajamos vienam asmeniui neviršys 1.5 VRP (525 Lt).

Papildau: Už vaikus nuo 7 iki 24 metų jei šie mokosi dieniniuose (kaip ir dabar yra) daugiavaikėms paliko... tik pinigus per pus nurėžė (52Lt) ir pajamas per pus sumažino (525Lt/asmeniui/mėn)
Atsakyti
QUOTE(RasaP @ 2009 12 10, 19:45)
Papildau: Už vaikus nuo 7 iki 24 metų jei šie mokosi dieniniuose (kaip ir dabar yra) daugiavaikėms paliko... tik pinigus per pus nurėžė (52Lt) ir pajamas per pus sumažino (525Lt/asmeniui/mėn)


kitoje temoje su merginom diskutavom, bet taip ir neradom tikslaus atsakymo. g.gif
Daugiavaikėms nepriklausomai nuo pajamų mokės tuos 52Lt už vieną vaiką? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksėna @ 2009 12 10, 20:16)
Na va mamos šiandien gavau paskutinius kaip suprantu vaiko pinigus 97 lt. ir 52 lt unsure.gif Kaip ne kaip 150 lt.

tai sausį dar gausim tiek pat, nes mokės už gruodį mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Ežienė @ 2009 12 10, 19:55)
kitoje temoje su merginom diskutavom, bet taip ir neradom tikslaus atsakymo.  g.gif
Daugiavaikėms nepriklausomai nuo pajamų mokės tuos 52Lt už vieną vaiką?  g.gif

priklausomai nuo pajamų ir daugiavaikėms...jei iki 525 lt nariui, tai po 52 lt, o jei suma viršys, tai pinigėlių nematys ir daugiavaikės 4u.gif
Atsakyti