Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, "vaiko pinigai"

QUOTE(Ksėna @ 2009 12 04, 23:58)
Sveikutes mamos mirksiukas.gif Aš vėl su klausimelių blush2.gif Aš dabar gaunu tik pašalpa 97 su centais ir 52 lt.  Tai irgi reikia skaičiuoti kaip šeimos pajamas?
Paskaičiavus  mūsų šeimos pajamos vienam žmogui yra 599 lt. bet žinoma tai neatskaičiuojant visas išlaidas už paskolą,komunalines . Jau rašiau kad mums išeina grynųjų pinigų vienam žmogui 150 lt. bet tai jau ne pajamos o likutis? Aš teisingai mastau? Vadinasi mūsų likutis yra 600 lt?  blink.gif

sveika y seimos pajamas nesiskaiciuoja vaiko pinigai (97lt,52lt) y socialine pasalpa jus nepretenduojate (vienam zmogui turi iseiti 350) galite bandyti kreiptis del kompensaciju uz siluma, vandeni taipat manau gautumete ir maisto priduktus 4u.gif
Atsakyti
norejau paklausti kaip moka vaiko pinigus ar uz einama ar uz praejusi men nes vyresnis gavo kovo men 52 lt, mazoji gime kova 28d tai pinigus gavau taip geguzes men 214,08 lt paaiskinkit man uz ka tokie pinigai nes man nesueina galai .uz kovo uodegyte turejau gauti apie 12 lt cia uz mazaja uz dicki ir mazaja balandi turejau gauti 149,50 ir uz geguzi taip pat tai paskaiciavus nelabai man sueina galai padekit
Atsakyti
aš kaip ir daugelis, dabar jau matau biggrin.gif , gavau laišką, eisiu aiškintis, nes parašyta,kad patikrinus duomenis 2008 blink.gif neatitinka ir viršija 1050lt doh.gif , net geriausiais laikais taip nėra buvę, todėl tikiuosi privėlė klaidų, ir nereiks man kažko gražinti doh.gif, beje mokėjimą sustabdė unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 07 gruodžio 2009 - 18:32
Sveikos mamytes, gal kas man atsakytu i pora klausimeliu, nes fiziskai nesugebesiu perskaityti visu temu ir rasti atsakymu. blush2.gif
5 metus gyvenom Airijoj. Ten gime musu vaikelis. Motinystes atostogos ten 26 savaites, taigi jos jau seniai praejo. Kai vaikeliui buvo 8 menesiai, t.y. lygiai pries metus sugrizom i Lietuva. Kazkiek laiko dar gaudavau Vaiko pinigus ir ten, bet dabar jau Airija man nustojo moketi. Lietuvoj niekada nesu dirbusi.
Kas mum dabar priklauso Lietuvoje? Kokie yra vaiko pinigai? (vaikas LT pilietis) Kur del ju kreiptis? As niekur nedirbu, vaikui dabar 1.8 tai gal man dar kokios pasalpos priklauso?
Aciu labai jei kas atsakis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juskirena @ 2009 12 07, 17:24)
norejau paklausti kaip moka vaiko pinigus ar uz einama ar uz praejusi men nes vyresnis gavo kovo men 52 lt, mazoji gime kova 28d tai pinigus gavau taip geguzes men 214,08 lt paaiskinkit man uz ka tokie pinigai nes man nesueina galai .uz kovo uodegyte  turejau gauti apie 12 lt cia uz mazaja uz dicki ir mazaja balandi turejau gauti 149,50 ir uz geguzi taip pat tai paskaiciavus nelabai man sueina galai padekit

Moka už praėjusį mėn. Jums praleido mokėjimą balandžio mėnesį (už kovą), tad gegužę gavote: už kovą - už sūnų 52 Lt, už dukrą 97,5 : 31d. x 4d. = 12,58 Lt.; už balandį 52 + 97,5 Lt. Iš viso 214 Lt 08 ct. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(GaDina @ 2009 12 07, 21:25)

Kas mum dabar priklauso Lietuvoje? Kokie yra vaiko pinigai? (vaikas LT pilietis) Kur del ju kreiptis?

Kreipkitės į savo deklaruotos gyvenamosios vietos soc.paramos skyrių. Pagal dabartinę tvarką jums priklauso 97,5 Lt per mėn.iki vaikui sueis trys metai.
Atsakyti
QUOTE(Antonina @ 2009 12 01, 11:06)
Šiandiena buvau pašalpų skyriuje, tvarkiau dokumentus vaikui nuo trejų metų gauti tuos 52lt. tai pasakė kad reikės kova vėl ateiti, ziurės vėl pajamas ar mokės toliau ar nuims tuos 52lt. vaikui suėjo 3m. spalio 31d, tai va gi turėjo mokėti iki 7m. o 2010m. kova, perziurės. Tiesiog juokas ima iš vaiku tuos menkus pinigėlius nuima verysad.gif Dukrai birželį sueis 7m. tai irgi kova perziūrės. O užsirašyti reikia mėnesi į prieki.

Laba diena !
as norejau paklausti del dokumentu kokiu reikia ten jiems nesti kad gautum ta pasalpa?mano vaikui 2009 07 30 suejo 3metai.dar norejau paklausti vyras skaitosi ukininkas ir pajamas deklaruoja uz praejusius metus o uz 2009 deklaracija bus 2010metais tai is kur man jo pajamas uz 2009 metus gauti?nu kazkokia nesamone gaunas doh.gif
Atsakyti
sveikos, paskaiciau jusu diskusijas, ir supratau,
kad jei esi vaiko auginimo atostogose iki 3 metu,
gauni pasalpa ir pagimdai antra vaikeli, daleiskim kai pirmam yra 2 metukai,
tai antro vaiko pasalpa gali skaiciuot pagal pirmo, na ta prasme galima prasyt kad gautum tokia pacia arne? tik niekaip nerandu kur tai parasyta sodros puslapyje, ...
kazkaip siandien puoliau i panika , supratau, kad man antro vaiko pasalpa skaiciuos 12men, vidurki, koks buvo pries pagimdant pirma vaika....

jei nesuknu parasykit, aisku seimas cia vos ne kasdien keiscia viska,
mano gimdymas 2010 04
Atsakyti
QUOTE(mirmius @ 2009 12 08, 15:18)
Laba diena !
as norejau paklausti del dokumentu kokiu reikia ten jiems nesti kad gautum ta pasalpa?mano vaikui 2009 07 30 suejo 3metai.dar norejau paklausti vyras skaitosi ukininkas ir pajamas deklaruoja uz praejusius metus o uz 2009 deklaracija bus 2010metais tai is kur man jo pajamas uz 2009 metus gauti?nu kazkokia nesamone gaunas doh.gif

Laba diena,
Reikia savo pasa, vaiko gimimo liudijima,vyro pasa ir viskas. Rašot prašymą ir viskas, na dėl pajamų klausia ar neviršija, bet dokumento jokio nereikia jie kompu tikrina, ben jau man nereikėjo biggrin.gif
Atsakyti

kanceliarines islaidos berods daugiau nei 2000.ar neuztektu 200 lt popieriams ir rasikliams?kiek sutaupytu per tuos 4 metus.kodel sito kubilas nepaskaiciavo?is aritmetiniu veiksmu moka tik padalinti ir atimti.jeigu sitaip, sieksiu kad ateityje cia nebut iLT ir jei dabar is vaiku atimineja-ateityje jie nemokes cia mokesciu. gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif



-------------------------------------------------------------
Žinutė redaguota moderatoriaus dėl grubaus, įžeidžiančio tono
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Širdelė*: 09 gruodžio 2009 - 15:13
QUOTE(mirmius @ 2009 12 08, 15:18)
Laba diena !
as norejau paklausti del dokumentu kokiu reikia ten jiems nesti kad gautum ta pasalpa?mano vaikui 2009 07 30 suejo 3metai.dar norejau paklausti vyras skaitosi ukininkas ir pajamas deklaruoja uz praejusius metus o uz 2009 deklaracija bus 2010metais tai is kur man jo pajamas uz 2009 metus gauti?nu kazkokia nesamone gaunas doh.gif

pasu tevu ,vaiko gimimo liudijima (kopija gali prireikt) savo banko saskaita ,o pajamas man rodos kad jos pacios mato g.gif arba jus pati apsiskaiciuokite mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Širdelė*: 09 gruodžio 2009 - 14:46
QUOTE(SuperBrunetė @ 2009 12 09, 13:21)
bet jie isvaziave legaliai dirba ar ne ? (kad vel moketu DB )?

į temos pavadinimą atkreipkit dėmesį prieš rašydama panašius postus doh.gif Yra tema diskusijoms, ten ir nagrinėkit, kas ką išlaiko ir kodėl.
Atsakyti

ir dar...dabar kaip atima vaiko pinigus,tai reiks atnesti pazymas is darbovietes apie pajamas ar jie viska matys patys?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Širdelė*: 09 gruodžio 2009 - 14:37