Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, "vaiko pinigai"

QUOTE(Ramsius @ 2009 12 01, 12:39)
O kodėl kovą?  g.gif

Pagal dabartinius įstatymus kovo mėn.vėl reikėtų tvarkytis, nes bus praėję metai po naujos tvarkos įvedimo. Man taip pat pasakė, nes tik lapkritį susitvarkiau tuos 52 Lt už vaiką. Aišku, buvo pridėta ir frazė "jei niekas nepasikeis". O kad pasikeis, tai tikiu doh.gif

Kažkas klausė apie 2-7 m. laikotarpį, jei įstatymą priims. Tai suprantu, kad dar metus mokėtų 97,5 Lt, o nuo 3m. 52 Lt, jei šeimos pajamos neviršytų 1050 Lt žmogui g.gif

Bardakas visiškas - visur tik JEIGU JEIGU JEIGU, paprastas žmogus galų neatseks, kas jam priklauso doh.gif O jei ir gaus netyčia, tai vėliau sužinos, kad to JEIGU pas jį nebuvo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sweet Dreams: 01 gruodžio 2009 - 13:27
QUOTE(Sweet Dreams @ 2009 12 01, 13:24)
Pagal dabartinius įstatymus kovo mėn.vėl reikėtų tvarkytis, nes bus praėję metai po naujos tvarkos įvedimo. Man taip pat pasakė, nes tik lapkritį susitvarkiau tuos 52 Lt už vaiką. Aišku, buvo pridėta ir frazė "jei niekas nepasikeis". O kad pasikeis, tai tikiu doh.gif

Kažkas klausė apie 2-7 m. laikotarpį, jei įstatymą priims. Tai suprantu, kad dar metus mokėtų 97,5 Lt, o nuo 3m. 52 Lt, jei šeimos pajamos neviršytų 1050 Lt žmogui g.gif

Bardakas visiškas - visur tik JEIGU JEIGU JEIGU, paprastas žmogus galų neatseks, kas jam priklauso doh.gif O jei ir gaus netyčia, tai vėliau sužinos, kad to JEIGU pas jį nebuvo doh.gif


Aišku..Bet tuo pačiu ir neaišku... g.gif 1050 lt? Ne 525? Iki 3 m 97,5, nuo 3-52? O jei 3 vaikai?
Teisybę sakai, visiškai nieks neaisku...
Va pažįstama gavo praeitą savaitę laišką iš ten, iš kur tuos vaikpinigius moka...Tai pranešė kad jai mokės iki 2010 05.26 (tada vaikui sueina 4 metai)...Nu visai nieko nebeaišku... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2009 12 01, 13:37)
Aišku..Bet tuo pačiu ir neaišku...  g.gif 1050 lt? Ne 525? Iki 3 m 97,5, nuo 3-52? O jei 3 vaikai?

Na taip, paskaičiau tą projektą, tai pajamų "cenzas" visgi 525 Lt žmogui ir 52 Lt nuo 2 metų doh.gif

O daugiavaikės turėtų tik "privilegiją" gauti ilgiau - iki 18 m. - JEI pajamos neviršys 525 Lt žmogui.

Beje, atkreipkime dėmesį į įst.projekto straipsnį, kuriame nurodoma, kad iki 2 metų vaiko pinigai mokami, jei negauni pašalpos arba ji VISA neviršija 525 Lt. Tai iš to man kyla dvi svarstytinos situacijos:

1. Gauni pašalpą 1000 Lt. ir nesvarbu, ar tai vienintelės šeimos pajamos ir kiek žmonių iš jos gyvena, vaiko pinigų negauni.

2. Pašalpos negauni, nes dirbi, alga 3000 Lt. Vaiko pinigus iki 2m. gauni, nes nebenurodyti jokie JEIGU dėl pajamų dydžio blink.gif

Norisi tik rėkti po tokių istatymų projektų, kuriuos ruošia, toks jausmas, visiški idiotai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sweet Dreams: 01 gruodžio 2009 - 15:05
QUOTE(zaleake @ 2009 11 26, 22:52)
o ne po 97 daugiavaikem mokedavo mano mama tai po tiek gaudavo...kazin ar ir dbr tiek ar sumazino iki 52 g.gif ?


Jūs teisi - mokėdavo tiek.

QUOTE(Jurgyyyta @ 2009 11 29, 22:36)
sveikos mes ir gausim po 97 kurios turi 3 ir daugiau vaiku  4u.gif


Jūs neteisi būsite, jei siūlomi pasikeitimai įsigalios - gaus tik po 52Lt. Skirtumas tik gausioms šeimoms yra tame, kad joms bus mokama ir vaikams iki 18m. (visoms kitoms - tik iki vaikui sueis 7m.)
Papildyta:
QUOTE(Sweet Dreams @ 2009 12 01, 16:01)
Beje, atkreipkime dėmesį į įst.projekto straipsnį, kuriame nurodoma, kad iki 2 metų vaiko pinigai mokami, jei negauni pašalpos arba ji  neviršija 525 Lt. Tai iš to man kyla dvi svarstytinos situacijos:

1. Gauni pašalpą 1000 Lt. ir nesvarbu, ar tai vienintelės šeimos pajamos ir kiek žmonių iš jos gyvena, vaiko pinigų negauni.

2. Pašalpos negauni, nes dirbi, alga 3000 Lt. Vaiko pinigus iki 2m. gauni, nes nebenurodyti jokie JEIGU dėl pajamų dydžio blink.gif

Jūs labai pastabi - iš teisų gaunasi kazusinė situacija...
Atsakyti
QUOTE(RasaP @ 2009 12 01, 15:04)
Jūs labai pastabi - iš teisų gaunasi kazusinė situacija...

Kaip aš jus užjaučiu ir žemai lenkiu galvą, kad baksnojate tiems "dėdėms" pirštu į kiekvieną tokią situaciją ir bandote iškovoti teisybę unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(RasaP @ 2009 12 01, 15:04)
Jūs neteisi būsite, jei siūlomi pasikeitimai įsigalios - gaus tik po 52Lt. Skirtumas tik gausioms šeimoms yra tame, kad joms bus mokama ir vaikams iki 18m. (visoms kitoms - tik iki vaikui sueis 7m.)

O tai visgi, apšvieskit mane - ar gausioms šeimoms pajamos 1 š/n igi 525? O jei vaikai gauna moksleivio pašalpą, t.y., nemokamais valgo mokykloje?

Nu dievaž, išprotėt galima nuo tų svarstymų...

Ir apskritai, ar patvirtino tą projektą, ar įsigalios? Kas žino kokių naujienų paskutinių?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramsius: 01 gruodžio 2009 - 15:29
QUOTE(Ramsius @ 2009 12 01, 15:27)
O tai visgi, apšvieskit mane - ar gausioms šeimoms pajamos 1 š/n igi 525? O jei vaikai gauna moksleivio pašalpą, t.y., nemokamais valgo mokykloje?

O nemokami pietūs ar tik ne priklauso būtent tada, kai pajamos nesiekia 525 Lt žmogui? g.gif

O daugiavaikė ar ne, pajamų "cenzas" tas pats.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sweet Dreams: 01 gruodžio 2009 - 16:08
O kaip bus su vaiko pinigais jei busiu vaiko prieziuros atostogose su apie 1800 men pajamomis,o vyras dirba pagal individualios veiklos liudijima(vaikai jau bus trys)?Kaip ten bebutu bet siokia tokia paguoda tie vaiku pinigeliai.
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2009 12 01, 18:57)
kad visur raso, daugiavaikems nenuims  g.gif

Daugiavaikėms planuojama "nenuimti" nuo 7 iki 18 metų vaikams, JEI pajamos neviršija 525 Lt žmogui. Tai yra vienintelė liekanti "privilegija".
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2009 12 01, 19:57)
kad visur raso, daugiavaikems nenuims  g.gif

daugiavaikėms nenuims, jei pajamos 525 lt vienam šeimos nariui, o jei daugiau, tuomet irgi nuims.
Atsakyti
QUOTE(Sweet Dreams @ 2009 12 01, 21:27)
Daugiavaikėms planuojama "nenuimti" nuo 7 iki 18 metų vaikams, JEI pajamos neviršija 525 Lt žmogui. Tai yra vienintelė liekanti "privilegija".

o kaip su tais vaikais kuriem dar net 7 nera unsure.gif bet ir daugiavaikej seimoj auga unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bbbituteee @ 2009 12 01, 21:15)
o kaip su tais vaikais kuriem dar net 7 nera  unsure.gif bet ir daugiavaikej seimoj auga  unsure.gif

Taip pat, kaip ir su nedaugiavaikėse šeimose augančiais. Iki 2 metų - 97.5 Lt, jei pašalpa iš Sodros 0-525 Lt.
Nuo 2 iki 7 metų - 52 Lt, jei pajamos mažesnės nei 525 Lt žmogui.
Atsakyti