Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, "vaiko pinigai"

QUOTE(Jurgyyyta @ 2009 11 29, 21:36)
sveikos mes ir gausim po 97 kurios turi 3 ir daugiau vaiku  4u.gif


Taigi ne, aiškiai parašyta kad jei šeima ar bendrai gyvenantys asmenys augina tris ar daugiau vaikų, ....numatoma mokėti 0,4 bazinės socialinės išmokos dydžio išmoką (52 Lt) per mėnesį, jei vidutinės šeimos ar bendrai gyvenančių asmenų pajamos vienam asmeniui per mėnesį bus mažesnės kaip 1,5 valstybės remiamų pajamų dydžio, kai vaikas yra 7-18 metų amžiaus.

QUOTE(bbbituteee @ 2009 11 26, 19:35)
tai reiskia reikes sausio menesi vel tempt pluosta dokumentu, ar kazin jos pacios matys ir automatiskai viska pervers(as kalbu apie daugiavaikes) 4u.gif kosmaras , daro tokias nesamones ir verkia paskui , kad visi isvaziuoja is tos varganos lietuveles, nu bet kad patys ir duoda ta spyri lekt is cia, o paskui sako sugryskit po krizes . lotuliukas.gif


Kažkos košmaras..pagailo tu 292 litų...
Tik niekam neįdomu, kad pinigai tie skaičiuojasi "popieriniai", o ne realūs...O iš tų realių kiek lieka, kai sumoki paskolas už butą???
Ar jie nevispročiai ar ką...Juk tokiais dalykais patys skatina slėpti pajamas, nemokėti mokesčių....Va prašau, jau prismažino ir prisikarpė...Kiaulių gripu sirgusi moteris į medikus nesikreipė, nes bijojo prarasti nemažą dalį ir taip menkų pajamų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramsius: 30 lapkričio 2009 - 09:42
QUOTE(ingalia @ 2009 11 23, 01:10)
Na stai, ir as gavau laiska is soc. Pranesime rasoma, jog seimos pajamos 2008 metais virsijo nustatyta 1050 Lt dydi, todel nuo 2009-05-01 iki 2009-11-30 galimai neteisetai ismoketa tokio dydzio suma..Vadovaujantis istatymu ismokos vaikui mokejimas nuo 2009-11-01 yra sustabdomas.
Pagal mano skaiciavimus, pajamos nevirsijo nustatyto dydzio. Be to, kai rasiau kovo men. prasyma sake, paziuresim ar jums priklauso, tai tuomet ir skirsim. Na tuos pinigelius kai pradejau gauti, tai kaip ir supratau, jog man priklauso vaiko pinigai. Dabar siam pranesime minimas laikotarpis,per kuri neteisetai ismoketa suma. Be to,toliau teigia, jog jau nuo 2009-11-01 mokejimas sustabdytas. Nieko nesuprantu  g.gif  Zinoma, eisiu issiaiskinti, taciau idomu gal kazkuri jau su tokia situacija susidure/

Sveikos,,na zinokit visai nesuprantu as nieko ir as lzpkriti negavau pinigeliu o siand gavau laiska toki kaip ingalia tik man raso kad nuo 2008-03-01iki 2009-10-01 ismoketa neteisetai 364lt doh.gif doh.gif tai kaip jie galejo man pradet moket net nepatikrine mano duomenu.varysiu aiskintis.Ir seip tikrai nevirsijo pajamos 1050lt .o jei 2008m buvo imta paskola tai tie pinigai skiaciuojami prie pajamu?
Atsakyti
QUOTE(teresiukas3 @ 2009 11 30, 10:41)
Sveikos,,na zinokit visai nesuprantu as nieko ir as  lzpkriti negavau pinigeliu o siand gavau laiska toki kaip ingalia tik man raso kad nuo 2008-03-01iki 2009-10-01 ismoketa neteisetai  364lt  doh.gif  doh.gif tai kaip jie galejo man pradet moket net nepatikrine mano duomenu.varysiu aiskintis.Ir seip tikrai nevirsijo pajamos 1050lt .o jei 2008m buvo imta paskola tai tie pinigai skiaciuojami prie pajamu?

Vat buten ir man taip buvo pasakyta, kai skambinausi i skyriu. Laisko as kol kas negavau ir nebesuprantu, kokia cia sistema pas juos.
Bet tikrai, jeigu zinot savo pajamas, o jas galima suzinoti iejus i savo internetine bankininkyste, atsispausti ir nunesti darbuotojom, tegul aiskinasi is naujo, o ne tokias nesamones daro schmoll.gif Nebent tureje kazkokiu kitu pajamu, Sodroje tik draudziamosios pajamos. Logiskumo nulis: pirma sumokam, o praejus pusmeciui pradedam tikrinti, na cia tik pas mus gali taip sumastyti doh.gif juokas per arasas is tikruju.
Atsakyti
QUOTE(amazing @ 2009 11 20, 17:17)

Į pajamas skaičiuojais ir ligos išmokos, motinystės pašalpa, darbo biržos išmokos, patento pajamos, išmokos iš NMA ir dar begalė kitų mirksiukas.gif

taip viskas skaiciuojama, geriausia pasiimti 2008m pajamu deklaracijas ir viskas bus aisku, nes cia tokia nesamone, kad oi oi oi doh.gif
Atsakyti
Na, as jau visai nesusigaudau, padekit 4u.gif jei turiu viena vaika 6,5 metu o kita 4,5 metu ir jei pajamos vienam asmeniui yra mazesnei nei 550 lt tai gausim tuos vaiko pinigus ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(perfekta @ 2009 12 01, 07:59)
Na, as jau visai nesusigaudau, padekit 4u.gif jei turiu viena vaika 6,5 metu o kita 4,5 metu ir jei pajamos vienam asmeniui yra mazesnei nei 550 lt tai gausim tuos vaiko pinigus ar ne? g.gif

mazesnes nei 525lt.
Atsakyti
Na man dar klausimas iskilo, tarkim mano pajamos 2009m zenkliai mazesnes nei 2008 m, bet jie man nutraukia mokejima, ir aisku ipareigoja sumoketi tuos ismoketus vaiko pinigus. Bet realiai 2009m pajamos vos ne 3 kartais mazesnes. Reikalauja, kad jeigu padides pajamos is karto juos informuotumem, o jeigu sumazeja? Ka tada daryti?
Ir taip ir taip as mastau ir galvoju, bet man cia logikos jokios nera, arba jau as cia visai durna doh.gif
Atsakyti
Klausykit, priminkit man, vėl susipainiojau...ar tas pajamas (525) skaičiuoja "popierines" ar tai, ką gauni "į rankas"?
Papildyta:
QUOTE(Maroka** @ 2009 12 01, 09:30)
Na man dar klausimas iskilo, tarkim mano pajamos 2009m zenkliai mazesnes nei 2008 m, bet jie man nutraukia mokejima, ir aisku ipareigoja sumoketi tuos ismoketus vaiko pinigus. Bet realiai 2009m pajamos vos ne 3 kartais mazesnes. Reikalauja, kad jeigu padides pajamos is karto juos informuotumem, o jeigu sumazeja? Ka tada daryti?
Ir taip ir taip as mastau ir galvoju, bet man cia logikos jokios nera, arba jau as cia visai durna  doh.gif

Jiems tas neįdomu. doh.gif
Atsakyti
Gavom ir mes laiskuti biggrin.gif reikalaujanti grazinti pasisavintus pinigus lotuliukas.gif
Pasakykit man durnai, is kur gaunama ta suma 364.00 lt jeigu rasome, kad nuo 2009.06.01 iki 2009.10.31 galimai neteisetai pasisavinta si suma. Man gaunasi 5 men. kas menesi moka 52 lt, tai kaip jie gauna tuos 364.00????
Gal cia yra kokia nors soc.darbuotoja, kuri supranta si idiotizma?
Atsakyti
Atkreipkit dėmesį į pirmą ir antrą pastraipą:

Projekte taip pat patikslintos nuostatos dėl išmokų vaikams, mokamų pagal Išmokų vaikams įstatymą. Jame numatyta kiekvienam vaikui arba fizinio asmens globojamam vaikui nuo gimimo dienos iki 2 metų amžiaus mokėti 0,75 bazinės socialinės išmokos dydžio išmoką per mėnesį (97,5 Lt), jeigu vaiko tėvai ar globėjai už tą vaiką negauna socialinio draudimo motinystės (tėvystės) pašalpos arba ją gauna, tačiau šios pašalpos dydis yra mažesnis nei 1,5 valstybės remiamų pajamų dydžio (525 Lt).

Taip pat, jei šeima ar bendrai gyvenantys asmenys augina tris ar daugiau vaikų, įskaitant globojamus vaikus, kiekvienam vaikui ar fizinio asmens globojamam vaikui numatoma mokėti 0,4 bazinės socialinės išmokos dydžio išmoką (52 Lt) per mėnesį, jei vidutinės šeimos ar bendrai gyvenančių asmenų pajamos vienam asmeniui per mėnesį bus mažesnės kaip 1,5 valstybės remiamų pajamų dydžio, kai vaikas yra 7–18 metų amžiaus.


O tai tas tarpas nuo 2 iki 7 metų kaip? ką mokės, kiek mokės...ar visai nieko...


Ir dar man klausimas iškilo, gal kas numanys kaip čia bus? Auginam 3 vaikus, žinoma gavom tuos vaikų pinigus kaip daugiavaikė šeima. uo kitų metų pagal pajamas turėtume kaip ir nebegauti, mat vienam šeimos nariui išeis šiek tiek daugiau nei 525 lt. Tačiau išmokų vaikams įstatyme rašo, kad "Jei šeima gauna socialinę pašalpą pagal LR piniginės socialinės paramos nepasiturinčioms šeimoms ir vieniems gyvenantiems asmenims įstatymą ir (ar) [B]socialinę paramą mokiniams pagal LR socialinės paramos mokiniams įstatymą, išmoka vaikui skiriama pagal pajamas, kurios paskutinį kartą buvo nurodytos skiriant socialinę paramą[/B]". Mano vaikai gauna mokykloj nemokamą maitinimą, tai tas punktas mums kaip ir tinka...Tai kaip čia bus tada su tais vaikų pinigais kitais metais...gausim ar ne...?



Atsakyti
Šiandiena buvau pašalpų skyriuje, tvarkiau dokumentus vaikui nuo trejų metų gauti tuos 52lt. tai pasakė kad reikės kova vėl ateiti, ziurės vėl pajamas ar mokės toliau ar nuims tuos 52lt. vaikui suėjo 3m. spalio 31d, tai va gi turėjo mokėti iki 7m. o 2010m. kova, perziurės. Tiesiog juokas ima iš vaiku tuos menkus pinigėlius nuima verysad.gif Dukrai birželį sueis 7m. tai irgi kova perziūrės. O užsirašyti reikia mėnesi į prieki.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Antonina: 01 gruodžio 2009 - 12:14
QUOTE(Antonina @ 2009 12 01, 12:06)
Šiandiena buvau pašalpų skyriuje, tvarkiau dokumentus vaikui nuo trejų metų gauti tuos 52lt. tai pasakė kad reikės kova vėl ateiti, ziurės vėl pajamas ar mokės toliau ar nuims tuos 52lt. vaikui suėjo 3m. spalio 31d, tai va gi turėjo mokėti iki 7m. o 2010m. kova, perziurės. Tiesiog juokas ima iš vaiku tuos menkus pinigėlius nuima verysad.gif Dukrai birželį sueis 7m. tai irgi kova perziūrės. O užsirašyti reikia mėnesi į prieki.

O kodėl kovą? g.gif
Atsakyti