Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, "vaiko pinigai"

QUOTE(plazma @ 209 11 17, 11:25)
man irgi sustabdytas mokejimas po 52lt uz 2vaikus.niekur nedirbau,tik dabar pajamos virsija 60lt

Va jums ir atsakymas. Visų pirma, jei pajamos padidėja, jūs privalote pranešti soc.skyriui, kad į tuos 52 Lt teisės nebeturite. Nepranešėte, jie vis tiek sužinojo ir sustabdė mokėjimą. 2008 m.pajamos buvo žiūrimos tik skiriant pašalpą. O mokėjimas gali būti sustabdytas iškart, kai tik pajamos viršys leistiną dydį.
Atsakyti
Pamąstom, kas gi yra tie vargani 52Lt... (matyt, daugiau ir neduoda valdžiavyriai, nes tuomet kovoti dėl teisės į išmokas motyvacija padidės)...

1. t.y. valstybės gestas, jog gyvybė joje yra vertinama nuo pat jos pradžios iki pat pabaigos (pensijos išraiška);

2. t.y. gimstamumo kaip prioriteto šalyje išskyrimas;

3. t.y. kryptingai vaiko poreikiams skirta parama;

4. t.y. pagarba vaikus auginantčių tėvų laisvei rinktis kur, ko ir kada reikia jų vaikams;

5. t.y. viena iš motyvacinių priemonių mokėti mokesčius - grįžtamasis ryšys, kai ne tik juos moki, bet ir gauni paramą kai tau ar tavo vaikams jos reikia;

6. t.y. ....... gal pratęs kažka.

TAIGI, TAI NĖRA TIK VARGANI 52LT - jų reikšmė yra labai didelė. tik, deja, ne visi tai nori suprasti wink.gif
O suavinėjusios ir kluniai mokančios mokesčius bei nieko neprašančios ir neklausiančios tautos net Stalinas troško... Taigi, kol tokiais dauguma būsime - ,,darys" mus kaip norės ir kada norės...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Širdelė*: 19 lapkričio 2009 - 12:17
QUOTE(Sweet Dreams @ 2009 11 17, 17:40)
Va jums ir atsakymas. Visų pirma, jei pajamos padidėja, jūs privalote pranešti soc.skyriui, kad į tuos 52 Lt teisės nebeturite. Nepranešėte, jie vis tiek sužinojo ir sustabdė mokėjimą. 2008 m.pajamos buvo žiūrimos tik skiriant pašalpą. O mokėjimas gali būti sustabdytas iškart, kai tik pajamos viršys leistiną dydį.

Supainiojot visas mamas biggrin.gif
Šeimoms kurių pajamos 2008 m. neviršijo 1050 Lt vienam šeimos nariui, vaiko pinigus paskyrė ir mokėjo netikrindami šeimų pajamų. Už teko, kad savo parašu patvirtina, kad mažesnės t.y. prašantysis pats prisiima atsakomybę. Tiesiog šiuo metu šeimos kurios kreipėsi 2009 kovą, baladį, gegužę buvo patikrintos Mokesčių inpekcijos. Ir toms kurių pajamos per didelės (blogai mamos susiskaičiavo, ar sąmoningai pamelavo ) už 2008 m., mokėjimas yra stabdomas. Dabar tikrina šeimas besikreipusias birželį, liepą, rugpjūtį mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Maroka** @ 2009 11 12, 22:40)
Ne jie tikrina dabar 2008m, nes kitais metais reikes 2009m pajamas pranesti.
Taip Sodros pajamos yra tik draudziamosios, bet kitu pajamu pas mus net ir nera  schmoll.gif
.................

Į pajamas skaičiuojais ir ligos išmokos, motinystės pašalpa, darbo biržos išmokos, patento pajamos, išmokos iš NMA ir dar begalė kitų mirksiukas.gif
Atsakyti
as irgi nebegavau vaiko pinigu uz spali, 2008m pardavem buta, ouz savaites pirkom kita,brangesni, dar ir kredita emem, tai kaip suprantu pinigai uz parduota buta irgi prideti prie musu pajamu?
Atsakyti
QUOTE(Sweet Dreams @ 2009 11 17, 16:40)
Va jums ir atsakymas. Visų pirma, jei pajamos padidėja, jūs privalote pranešti soc.skyriui, kad į tuos 52 Lt teisės nebeturite. Nepranešėte, jie vis tiek sužinojo ir sustabdė mokėjimą. 2008 m.pajamos buvo žiūrimos tik skiriant pašalpą. O mokėjimas gali būti sustabdytas iškart, kai tik pajamos viršys leistiną dydį.

as pranesiau,kad stoviu DB ir gausiu bedarbio pasalpa.tai man ir socialines nebedave uz paskutini menesi,nors dokumentai buvo sutvarkyti 3menesiams,nes dar nezinojau kad gausiu bedarbio pasalpanes tuo metu dar ir birzoj nestovejau.tai va,sudejus alimentus,invaliduma bei bedarbio pasalpa,mano pajamos paskutini menesi padidejo 60litu.
bet tai kitas klausimas,kodel soc skyriuje sako,kad su dokumentais viskas gerai.sako nera jums nutrauktas pinigu mokejimas(vaikams po 52lt),gal sako kur banke plaukioja.na liepe laukti,o jei iki menesio galo nebus,tuomet vel ateiti.
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

Nelabai zinau ar cia pataikiau, bet niekur daugiau nerandu man tinkamesnes temos nei si, tai paklausiu cia. smile.gif
Ar yra kazkokios vienkartines ismokos gimus leliukui? Jei yra tai gal galetumete smulkiai pavardinti kokios ir preliminariai kokios gaunasi sumos? Nes kai nezinai, tai pati valdzia juk nieko nepasiulys, o prarasti butu gaila ypac siais laikais. 4u.gif
Dekui
Atsakyti
QUOTE(Hegira @ 2009 11 22, 17:17)
Sveikutes  smile.gif

Nelabai zinau ar cia pataikiau, bet niekur daugiau nerandu man tinkamesnes temos nei si, tai paklausiu cia.  smile.gif
Ar yra kazkokios vienkartines ismokos gimus leliukui? Jei yra tai gal galetumete smulkiai pavardinti kokios ir preliminariai kokios gaunasi sumos? Nes kai nezinai, tai pati valdzia juk nieko nepasiulys, o prarasti butu gaila ypac siais laikais.  4u.gif
Dekui

yra,apie 1400 lt
reikia eiti i soc.rupybos skyriu,tureti vaiko gimimo liudijima,saskaitos numeri i kuria bus pervedami pinigeliai ax.gif
Atsakyti
Na stai, ir as gavau laiska is soc. Pranesime rasoma, jog seimos pajamos 2008 metais virsijo nustatyta 1050 Lt dydi, todel nuo 2009-05-01 iki 2009-11-30 galimai neteisetai ismoketa tokio dydzio suma..Vadovaujantis istatymu ismokos vaikui mokejimas nuo 2009-11-01 yra sustabdomas.
Pagal mano skaiciavimus, pajamos nevirsijo nustatyto dydzio. Be to, kai rasiau kovo men. prasyma sake, paziuresim ar jums priklauso, tai tuomet ir skirsim. Na tuos pinigelius kai pradejau gauti, tai kaip ir supratau, jog man priklauso vaiko pinigai. Dabar siam pranesime minimas laikotarpis,per kuri neteisetai ismoketa suma. Be to,toliau teigia, jog jau nuo 2009-11-01 mokejimas sustabdytas. Nieko nesuprantu g.gif Zinoma, eisiu issiaiskinti, taciau idomu gal kazkuri jau su tokia situacija susidure/
Atsakyti
QUOTE(ingalia @ 2009 11 22, 23:10)
Na stai, ir as gavau laiska is soc. Pranesime rasoma, jog seimos pajamos 2008 metais virsijo nustatyta 1050 Lt dydi, todel nuo 2009-05-01 iki 2009-11-30 galimai neteisetai ismoketa tokio dydzio suma..Vadovaujantis istatymu ismokos vaikui mokejimas nuo 2009-11-01 yra sustabdomas.
Pagal mano skaiciavimus, pajamos nevirsijo nustatyto dydzio. Be to, kai rasiau kovo men. prasyma sake, paziuresim ar jums priklauso, tai tuomet ir skirsim. Na tuos pinigelius kai pradejau gauti, tai kaip ir supratau, jog man priklauso vaiko pinigai. Dabar siam pranesime minimas laikotarpis,per kuri neteisetai ismoketa suma. Be to,toliau teigia, jog jau nuo 2009-11-01 mokejimas sustabdytas. Nieko nesuprantu  g.gif  Zinoma, eisiu issiaiskinti, taciau idomu gal kazkuri jau su tokia situacija susidure/

Kai rašėte kovo mėn jeigu šeimos pajamos 1 šeimos nariui neviršijo 1050 lt, tada jums buvo paskirti vaiko pinigėliai, t.y. 52 lt. Ir kaip tame pranešime kurį gavote teigiama, kad jums nuo gegužės mėn padidėjo pajamos. Jeigu pajamos padidėjo ir jūs nebetilpote į vieno nario pajamas, kurios yra 1050 norint gauti pinigėlius, tai jums teks tada grąžinti visus permokėtus pinigėlius. O jeigu kaip jūs sakite jūsų pajamos neviršijo, tada įsivėlusi klaida 4u.gif
Atsakyti
Įdomūs dalykai čia dedasi g.gif Atsiprašau, kad taip išėjo, jog klaidinau kitas. Bet iš tikrųjų patikrinti, ar pajamos neviršija nustatyto dydžio soc.skyriai privalėjo PRIEŠ skirdami išmokas. Tam duodamas lyg mėnuo laikas. Bet iš daugelio jūsų situacijų tampa aišku, kad darbas nedirbamas ir dabar jau ieškoma š..noj razinkų, kad tik nemokėti pinigų. Nuoširdžiai užjaučiu visas unsure.gif Jei esate tikros, kad pajamos nebuvo viršytos, eikit kryžiaus kelius per darbovietes, Sodrą, VMI ir t.t. ir rinkit pažymas. Manau, čia eilinė "akcija" prieš šeimas, gi daugelis paprasčiausiai atsisakys tų pinigėlių nesiaiškinę, kad nervų netampyt unsure.gif
Atsakyti
Kad kaip tik nuo geguzes pajamos tik dar sumazejo. Pora menesiu vyras nemokamose buvo, tai is jo puses isvis jokiu pajamu. Is tiesu, man taip atrodo taip elgiasi, kad tiesiog tevams praeitu noras kita karta kreiptis del tu varganu 52 Lt. Na juos gavus, tai net nieko nesijaucia, taciau kai dabar kelis simtus reikes grazinti, tai jau per kisene gerokai spustels. As taip supratau, jog kai kreipiausi, is tiesu turejo patikrinti, ar tie pinigeliai priklauso. Bent man taip ir sake soc. darbuotoja, o taip iseina, jog savo laiku nedirbo darbo. Be to, man tos nurodytos datos kazkaip nesutampa: 05-01 iki 11-30 neteisetai ismoketa, taciau tuo paciu teigiama, jog nuo 11-01 sustabdomas mokejimas. Be to, ar ne is karto turejo informuoti, nes laiskas gautas tik 11-21.
Atsakyti
QUOTE(ingalia @ 2009 11 23, 09:38)
Kad kaip tik nuo geguzes pajamos tik dar sumazejo. Pora menesiu vyras nemokamose buvo, tai is jo puses isvis jokiu pajamu. Is tiesu, man taip atrodo taip elgiasi, kad tiesiog tevams praeitu noras kita karta kreiptis del tu varganu 52 Lt. Na juos gavus, tai net nieko nesijaucia, taciau kai dabar kelis simtus reikes grazinti, tai jau per kisene gerokai spustels. As taip supratau, jog kai kreipiausi, is tiesu turejo patikrinti, ar tie pinigeliai priklauso. Bent man taip ir sake soc. darbuotoja, o taip iseina, jog savo laiku nedirbo darbo. Be to, man tos nurodytos datos kazkaip nesutampa: 05-01 iki 11-30 neteisetai ismoketa, taciau tuo paciu teigiama, jog nuo 11-01 sustabdomas mokejimas. Be to, ar ne is karto turejo informuoti, nes laiskas gautas tik 11-21.

laišką gavote vėliau, kada soc skyrius pastebėjo kad "neteisingai" mokami pinigėliai. Bet jeigu Jūsų pajamos nepadidėjo, tai eikit su pažymom ir aiškinkitės 4u.gif

Man šį mėn sodra pakišo kiaulę. Laukiu laukiu pinigėlių, o kaip nėra taip nėra, kai nuėjau aiškintis, nes vaikui dar nėra 2 metukų, man sodroje pasakė kad esu atleista iš darbo ir pinigėliai nebepriklauso. Aš lekiu į darbovietę, ten viskas tvarkoje. O man ponia iš sodros skyriaus rankytes ant krūtinės susidėjusi sako, kad aš net neįsivaizduoju kas čia darosi. Kai pradėjau kalbėti nebe gražiai, o su visom subtilybė, ir pasakiau kad skambinuos su Vilniumi, tik tada ponia teikėsi pajudinti savo užpakalį ir eiti ieškoti kame šaknys. pasirodo kai keitėsi sistemoje kažkokie EMD tai kompiutersi ir įvėlė klaidą. Aišku nervų kainavo kol išsiaiškinau, nes ponia oho kokia buvo nepatenkinta kad ieškau kur problema. Aišku lapkritį niekas pinigų neperves, sakė nenusiminkit gruodį gausit už du mėn biggrin.gif
Atsakyti