Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(pepkė @ 2009 09 01, 19:48)
O siaip ateinu pagirti presuoto bronzanto, tepu su LH kabuki, kabai patinka, veidas siek tiek svyti, zodziu geris wub.gif


cia apie kuri kalbi? ten keletas ju yra bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 19 spalio 2009 - 19:33
Noreciau presuotos pudros,jei imanoma prisijungciau prie uzsakymo...O kiek apytiksliai man kainuotu? Tik niekaip atspalvio neissirenku,gal kas padetu? Ieskau netamsios spalvos,nelabai geltonos, bet ir ne pacios sviesiausios. Golden medium ir light olive buvo per tamsios,lyg ir per geltonos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Via @@@: 02 rugsėjo 2009 - 10:02
As noreciau atsiliepimu apie medium beige neutral,gal kas turit ir galit pakomentuoti.... Blaskausi su spalvom, renkuosi tarp fairly light ir medium beige neutral...
Atsakyti
Puikiausioji, skaičiau, kad turi ir birią buttered tan. Gal galėtum palygint, kuri geresnė biri ar presuota? Beje, kokią formulę birios naudoji? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 19 spalio 2009 - 19:36
QUOTE(Honey @ 2009 09 02, 22:54)
Puikiausioji, skaičiau, kad turi ir birią buttered tan. Gal galėtum palygint, kuri geresnė biri ar presuota? Beje, kokią formulę birios naudoji?  ax.gif

Presuotos buttered tan aš neturiu, turiu tik birią, semmi matt, spalva gera, toms kurios nei per daug šviesios, nei tamsios. Presuotą turiu medium beige, tai man ji per tamsi, nebent kitai vasarai bus gera, jei įdegsiu gerai. O šiuo metu naudoju birią Beige neutral, original glow, tai vasarai pats tas, vėliau tą buttered tan imsiu. Šiaip galiu pasakyt, kad naudotis presuota yra patogiau, galima nešiotis, nebaisu išbarstyti, be to jos kiekis gramais didesnis čiut ne dvigubai. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puikiausioji: 02 rugsėjo 2009 - 22:41
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 09 02, 23:40)
Presuotos buttered tan aš neturiu, turiu tik birią, semmi matt, spalva gera, toms kurios nei per daug šviesios, nei tamsios. Presuotą turiu medium beige, tai man ji per tamsi, nebent kitai vasarai bus gera, jei įdegsiu gerai. O šiuo metu naudoju birią Beige neutral, original glow, tai vasarai pats tas, vėliau tą buttered tan imsiu. Šiaip galiu pasakyt, kad naudotis presuota yra patogiau, galima nešiotis, nebaisu išbarstyti, be to jos kiekis gramais didesnis čiut ne dvigubai.  smile.gif

Va aš irgi pagalvojau, kad presuota turėtų būti patogiau, bet nežinau, ar ji nesausins, nes kol kas buttered tan biria esu laaabai patenkinta, nors oda mano ypač sausa smile.gif Tada lauksiu, kol gausi presuotą ir galėsi įvertinimą parašyt blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 19 spalio 2009 - 19:38
QUOTE(Honey @ 2009 09 03, 11:27)
Va aš irgi pagalvojau, kad presuota turėtų būti patogiau, bet nežinau, ar ji nesausins, nes kol kas buttered tan biria esu laaabai patenkinta, nors oda mano ypač sausa smile.gif Tada lauksiu, kol gausi presuotą ir galėsi įvertinimą parašyt  blush2.gif


O dėl presuotos: Tikrai nesausins. Man ji pasirodė dar mažiau sausinanti nei biri. Beje, turiu Golden medium spalvą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 19 spalio 2009 - 19:40
QUOTE(jadzka @ 2009 09 03, 15:45)
O dėl presuotos: Tikrai nesausins. Man ji pasirodė dar mažiau sausinanti nei biri. Beje, turiu Golden medium spalvą.


Beje, ar kas bandėte parsisiųsti skaistalų didelį indelį, kažin kokia jo talpa? Nes man sample užteko
~ pusei metų beveik kasdien naudojant.

jadzka, o kokios formulės birias tu dažniausiai naudoji?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 19 spalio 2009 - 19:41
QUOTE(Honey @ 2009 09 03, 17:08)
jadzka, o kokios formulės birias tu dažniausiai naudoji?


Bandžius įvairių ax.gif Tai jei palygint... tai gal tarpinis varijontas tarp intensive ir original glo būtų presuota ax.gif Su šepetėliu dengiasi geriau.
Atsakyti
Su tai sample toks dalykas yra. Vienam uzsakymui priklauso vienas Try me free (jeigu imi kazka full dydzio). Siaip sample kainuoja 2,5$. Aisku, ju pabandymui galima prisisakyti kiek tik nori, bet kazkaip idomiai gaunasi, kad kuo daugiau imi situ maziuku smple pabandymui, tuo kazkaip nuolaida mazesne gaunasi. Tiesiog, manau, kad jie yra suinteresuoti daugiau parduoti didesnes pakuotes ir todel nuolaidos didesnes butent tokioms prekems.

O del presuotos, tai vistik man ji kazkaip pasausina. Gal todel, kad su ta kempinele papudravau. Su sepeteliu kaip dengiu-tai super thumbup.gif . O kempinele kazkaip schmoll.gif Nesuprantu kodel taip g.gif
Atsakyti
as spejau uzsakyti 2 sample komplektuka nemokama thumbup.gif ir pavyko pagaliau sau tinkama atspalvi thumbup.gif light tan semi matte,reikes dabar didele pakuote jamt.flat topu irgi be galo patenkinta,labai gerai pasiskirsto su juo pudra.Maskuokis pearl beige man nelabai schmoll.gif kita karta uzsakysiu gal ta multi.. skaistalai vafle cone sheen wub.gif ir snuggle thumbup.gif
Atsakyti
O light tan ir man labai patinka,tik naudoju ja kaip bronzanta, super thumbup.gif Geresnio neisivaizduoju,labai naturali spalva gaunasi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Via @@@: 04 rugsėjo 2009 - 09:43