Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

Šiaulietukes, su kuriomis buvome susirašiusiomis, tai jei viskas gerai, vakare parašysiu galutinius skaičiavimus, dar vienos draugelės galutinio pasirinkimo laukiu doh.gif

O šiaip mergaites, kurios užsisakinėsit, nepamirškit, kad jei siuntinį prigaus muitinė, tai teks susimokėti nuo visos kainos (kaina plius siuntimas) 21 proc. PVM'ą unsure.gif Žodžiu, rizika... Bet galutiniam variante visvien pigiau gaunasi...
Atsakyti
QUOTE(*bella* @ 2009 09 01, 13:27)
Siandien gavau savo Try me free seseliu rinkinuka.Tai jetau,kokios grazios spalvos  wub.gif Dabr ju rinkiniuos neber,bet spalvos sios: pressed olive ir cypress.  thumbup.gif


O, as kaip tik dvejojau koki try me free rinkinuka pasirinkti. Jei spalvytes vertos demesio-tai tikrai imsiu seseliukus. 4u.gif

Ir dar kas abejojate del concealer spalvyciu-tai vidutinio tamsumo odai, jei siek tiek i tamsuma-Multi-tasking, o jei vidutine i sviesuma-tai Intensive fair. Abi spalvytes bandziau. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(neris @ 2009 09 01, 13:52)
O, as kaip tik dvejojau koki try me free rinkinuka pasirinkti. Jei spalvytes vertos demesio-tai tikrai imsiu seseliukus. 4u.gif

Ir dar kas abejojate del concealer spalvyciu-tai vidutinio tamsumo odai, jei siek tiek i tamsuma-Multi-tasking, o jei vidutine i sviesuma-tai Intensive fair. Abi spalvytes bandziau.  thumbup.gif


Mano oda šviesi, bet irgi tinka multi-tasking concealeris thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(neris @ 2009 09 01, 13:52)
O, as kaip tik dvejojau koki try me free rinkinuka pasirinkti. Jei spalvytes vertos demesio-tai tikrai imsiu seseliukus. 4u.gif




bet kad pakeite spalvas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*bella* @ 2009 09 01, 14:08)
bet kad pakeite spalvas  doh.gif


Tai kad tik vakar per pietus ziurejau! Negi jau pakeite? doh.gif
Atsakyti
koki atspalvi imti g.gif koks yra arciausias Beige Neutral? nes medium beige neutral man vos tamsoka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 19 spalio 2009 - 19:30
QUOTE(charisma2121 @ 2009 09 01, 17:22)
ir presuota pudra, tik dar nezinau, koki atspalvi imti g.gif koks yra arciausias Beige Neutral? nes medium beige neutral man vos tamsoka.

aš šiuo metu naudoju beige neutral. Presuotas imu buttered tan, medium beige per tamsi, turiu biria buttered tan, tai visai puiki spalva, nežymiai šviesesnė už beige neutral.
Atsakyti
QUOTE(*bella* @ 2009 09 01, 12:27)
Siandien gavau savo Try me free seseliu rinkinuka.Tai jetau,kokios grazios spalvos  wub.gif Dabr ju rinkiniuos neber,bet spalvos sios: pressed olive ir cypress.  thumbup.gif

idomu butu pamatyti foto blush2.gif biggrin.gif O kodel tik dvi, ne trys spalvos? unsure.gif ir mokejot tuos 5$? ar pirkot kazka ir pasiemet sita nemokamai?
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 09 01, 18:11)
idomu butu pamatyti foto  blush2.gif  biggrin.gif  O kodel tik dvi, ne trys spalvos?  unsure.gif  ir mokejot tuos 5$? ar pirkot kazka ir pasiemet sita nemokamai?


Jei nori gauti Try me free 3 vnt. meginuku, reikia pirkti full (pilna) pakuote (foundation, concealer-vakar jau rase EM puslapyje, kas ieina i full size savoka). Tame seseliuku rinkinuke buvo dvi jau minetos spalvytes ir juodas pravedimas 4u.gif .
Beje, seseliuku sample dezute nors ir maza, bet labai taupiai naudojasi. Bet ar man tik pasirode, ar tikrai laikosi trumpiau nei BM seseliukai ir pravedimas. Gal kas irgi yra bandes ir galetu palyginti g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 09 01, 17:34)
aš šiuo metu naudoju beige neutral. Presuotas imu buttered tan, medium beige per tamsi, turiu biria buttered tan, tai visai puiki spalva, nežymiai šviesesnė už beige neutral.



kazkaip ir ziurejau siandien i ta spalva, nes pamenu kazkas jau ja gyre mirksiukas.gif reikes paimti 4u.gif
tai jeigu imu ja full size - reiskia dar galiu paimti Try my free rinkinuka? bigsmile.gif
Atsakyti
Aš užsisakiau tik tuos try me free šešeliukus, gavosi siuntimas apie 8.5 lt. Ir nereikėjo nieko papildomai užsisakinėti, nors dar negavau, bet užsakymas išsiųstas, tai manau, kad galima ir tik juos užsisakyti. Sakyčiau visai padori kaina gaunasi ( net 3 lt. nekainuoja vieni šešėliai, o to "pavyzdėlio" dydis, mano nuomone, yra gana normalus) smile.gif
Atsakyti
O siaip ateinu pagirti presuoto bronzanto, tepu su LH kabuki, kabai patinka, veidas siek tiek svyti, zodziu geris wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 19 spalio 2009 - 19:33