Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

Gal jau kas nors uzsisakinejote 4 maskavimo priemones su sepeteliu uz 10$? Kaip ten spalvytes? As su dviem maskuokliu meginukais tai nepataikiau-Pick me up ivory turi toki rozini atspalvi islendanti is po foundation, Ausie perk me up-suteikia toki spindejima tai dar labiau matosi. Reiketu maskuoklio spuogeliams pamaskuoti. Gal, sakau, reiketu to zalio? Na, net nzn g.gif
Patarkite. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neris @ 2009 08 27, 09:59)
Gal jau kas nors uzsisakinejote 4 maskavimo priemones su sepeteliu uz 10$? Kaip ten spalvytes? As su dviem maskuokliu meginukais tai nepataikiau-Pick me up ivory turi toki rozini atspalvi islendanti is po foundation, Ausie perk me up-suteikia toki spindejima tai dar labiau matosi. Reiketu maskuoklio spuogeliams pamaskuoti. Gal, sakau, reiketu to zalio? Na, net nzn g.gif
Patarkite. 4u.gif


as vakar gavau ABBOTT'S PERK ME UP,tai man visai neblogai uzmaskavo spuogelius,as ir pries ir po mineralines dar uzdejau.Ir paakius neblogai pasviesino.Butinai sakysiuos dideli. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(neris @ 2009 08 27, 09:59)
Gal jau kas nors uzsisakinejote 4 maskavimo priemones su sepeteliu uz 10$? Kaip ten spalvytes? As su dviem maskuokliu meginukais tai nepataikiau-Pick me up ivory turi toki rozini atspalvi islendanti is po foundation, Ausie perk me up-suteikia toki spindejima tai dar labiau matosi. Reiketu maskuoklio spuogeliams pamaskuoti. Gal, sakau, reiketu to zalio? Na, net nzn g.gif
Patarkite. 4u.gif


rekomenduociau multi tasking concealer smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*bella* @ 2009 08 27, 10:38)
as vakar gavau ABBOTT'S PERK ME UP,tai man visai neblogai uzmaskavo spuogelius,as ir pries ir po mineralines dar uzdejau.Ir paakius neblogai pasviesino.Butinai sakysiuos dideli. smile.gif


Aaa... Abbott's Perk me up-gali buti, kad neblogas. Mano tai Ausie Perk me up-tai su tokiu svytejimu.
O Abbot's tai jis toks i gelsvuma g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(neris @ 2009 08 27, 11:08)
Aaa... Abbott's Perk me up-gali buti, kad neblogas. Mano tai Ausie Perk me up-tai su tokiu svytejimu.
O Abbot's tai jis toks i gelsvuma g.gif ?


Na kaip cia pasakius,nera jis visai geltonas,nei baltas g.gif zodziu ant spuogeliu uztepus neislenda geltonumas,man ypac patiko,kaip jis pasviesina paakius.Svarbiausia,kad nera jokio svytejimo. As ji rekomenduociau,nors bandau tik antra diena.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *bella*: 27 rugpjūčio 2009 - 12:16
Na ka smile.gif ka tik ir as po dideliu vargu uzsisakiau savo pirmaja preke thumbup.gif clap.gif
Laukiu nesulaukiu smile.gif 2.gif
Per kiek laiko kazi atsius?
Atsakyti
QUOTE(MaZeIRMazius @ 2009 08 27, 15:40)
Per kiek laiko kazi atsius?


Man nepilnai 3savaites.
Atsakyti
QUOTE(*bella* @ 2009 08 27, 15:48)
Man nepilnai 3savaites.


Man per 12 dienu atsiunte! thumbup.gif
Atsakyti
Aš šiandien atsiėmiau siuntinuką, tai laukiau daugiau nei 3 savaites doh.gif
Nors anksčiau ateidavo per 2 ar 2,5, bet pagaliau turiu Retractable Flat top'ą clap.gif
Atsakyti
QUOTE(misttika @ 2009 08 27, 17:15)
Aš šiandien atsiėmiau siuntinuką, tai laukiau daugiau nei 3 savaites doh.gif
Nors anksčiau ateidavo per 2 ar 2,5, bet pagaliau turiu Retractable Flat top'ą  clap.gif

Na kaip? Dydis sereliu toks pat kaip ir to Flat top uz 10dol? O tokio susukamo kabukio gaila nebera doh.gif
http://media.photobu...pictures091.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tulpelyte: 27 rugpjūčio 2009 - 16:39
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 08 27, 17:38)
Na kaip? Dydis sereliu toks pat kaip ir to Flat top uz 10dol? O tokio susukamo kabukio gaila nebera  doh.gif


Šereliai truputį ilgesni ir pats jis toks minkštesnis, bet ten ta metalinė dalis stumdosi, tai reguliuojasi minkštumas smile.gif
Atsakyti
Na, nezinau... Galeciau pabandyti uzsakyti.
Bet ar as blogai supratau, ar tikrai kompaktine nepriskiriama full size. Tai tada ji netinka norit gauti 45% nuolaida? Ir meginukai uzsisakinejant ja nemokami nepriklauso?
As imciau Multi-tasking concealer(+free 3 meginukai), 4sp. seseliu rinkinuka (free 3 meginukai nepriklauso), mini skaistaliukus ir mini seseliukus. Tai imant sias prekias siuntimas kainuoja apie 7,5 $.
Taigi, bandom aiskintis kaip ten su ta nuolaida tada.
Atsakyti