Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(Mur mur @ 2010 03 19, 10:02)
mergaites, o per kiek laiko jie (EM) atsako po apmokejimo? kai padariau apmokejima mane automatiskai "imete" i EM puslapi, kur buvo nurodytas uzsakymo numeris. taciau jokio patvirtinancio laisko is EM negavau  g.gif


Siandien uzsisakiau, tai man po apmokejimo iskart atejo patvirtinimas is EM, o paskui dar vienas laiskas su siuntinio tracking number. turetu siaip iskart ateiti patvirtinantis laiskas, na, bent jau 10-15min begyje g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2010 03 19, 13:25)
Siandien uzsisakiau, tai man po apmokejimo iskart atejo patvirtinimas is EM, o paskui dar vienas laiskas su siuntinio tracking number. turetu siaip iskart ateiti patvirtinantis laiskas, na, bent jau 10-15min begyje g.gif


aciu 4u.gif parasiau jiems, manau, viskas bus tvarkoj smile.gif
Atsakyti
Merginos,

buvau kazkada parsisiuntus Try me free megineliu, bet vis neprisiruosdavau juos isbandyti. Iki siol naudojau BM, Artdeco ir Vichy mineralines pudrytes, tai vakar ivyko pirmoji pazintis su EM.

Kaip supratau, sios pudrytes yra skirstomos dar pagal padengimo stipruma. Kadangi turiu, ka pamaskuoti (nelygi odos spalva, yra likusios raudonos demeles nuo spogu), tai nusprendziau naudoti intensive base. Bet, idomu, ar labai skiriasi intensive/semi matte/matte forrmules? Glow pasirode visai permatoma. Ar nenaudojate, pvz., stipriau maskuojancia formule, o ant virsaus glow tam, kad priduoti veidui svytejimo?

Dar norejau pasiklausti del spalvyciu. Kokia butu artimiausia Light Tan spalvai? Si spalvyte man truputi per tamsi (vasarai bus kaip tik), bet pavasariui noretusi truputi sviesesnes.
Atsakyti
Merginos, jei kuri darytumėt užsakymą, būkit geros, priimkit ir mane blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katherina: 31 kovo 2010 - 22:28
O jums, taip bendrai paėmus, laikosi EM akių šešėliai? g.gif
Nusipirkau pabandymui mėginukų, spalvos, tekstūra - viskas man patiko, bet laikosi tai prasčiausiai iš visų mano kada nors naudotų šešėlių, labai greit į raukšlytę voko sulenda visi... blush2.gif
Tai galvoju, ar čia tokie jau jie yra, ar čia aš ką nors ne taip darau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TekilaSunrise: 31 kovo 2010 - 22:23
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 03 31, 23:22)
O jums, taip bendrai paėmus, laikosi EM akių šešėliai?  g.gif
Nusipirkau pabandymui mėginukų, spalvos, tekstūra - viskas man patiko, bet laikosi tai prasčiausiai iš visų mano kada nors naudotų šešėlių, labai greit į raukšlytę voko sulenda visi...  blush2.gif
Tai galvoju, ar čia tokie jau jie yra, ar čia aš ką nors ne taip darau  biggrin.gif


Man tai visai neblogai laikosi, nors mano vokas nėra didelis ir pakritęs šiek tiek. Kaip Jūs sakote, į raukšlę subėga, bet aš kadangi šešėlius naudoju tik tada, kai kažkur jau rimtai einu, tai nešuosi šepetėlį, šešėlius ir "pasitvarkau" laikas nuo laiko... Bet aišku, čia terlionė gaunasi tokia...
Atsakyti
QUOTE(Katherina @ 2010 03 31, 23:31)
Man tai visai neblogai laikosi, nors mano vokas nėra didelis ir pakritęs šiek tiek. Kaip Jūs sakote, į raukšlę subėga, bet aš kadangi šešėlius naudoju tik tada, kai kažkur jau rimtai einu, tai nešuosi šepetėlį, šešėlius ir "pasitvarkau" laikas nuo laiko... Bet aišku, čia terlionė gaunasi tokia...


Aišku smile.gif Matyt, tokie jau jie yra. Nes kažkaip mano kiti turimi per visą dieną beveik niekur nesubėga, tai pripratau prie gero... blush2.gif
Atsakyti
Gal kuri žinote tarpininkę, kuri užsakinėja EM? Tingiu knistis ir ieškoti, tai gal kuri žino iškart?
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 04 01, 11:34)
Gal kuri žinote tarpininkę, kuri užsakinėja EM? Tingiu knistis ir ieškoti, tai gal kuri žino iškart?

Tai kad neverta - į LT jie siunčia, siuntimas nebrangus...
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 03 31, 23:40)
Aišku smile.gif Matyt, tokie jau jie yra. Nes kažkaip mano kiti turimi per visą dieną beveik niekur nesubėga, tai pripratau prie gero...  blush2.gif

Gal kitom merginom kitaip, gal atsakys dar kas smile.gif nes man tai dauguma birių šešėlių subėga, presuoti- gerai laikosi...
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti