Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(Via @@@ @ 2009 08 20, 15:29)
O gal kas turit spalva is Buff -Perfect? Ar tamsi, koks atspalvis?  Gal kas turit pabandymui meginuka parduot?

Turiu Perfect ir Fairly light neutral. Pirmoji šiek tiek į ryžumą, rausvumą; antroji į rusvumą. Perfect vos vos tamsesnis.
Atsakyti
na zinot nusivyliau naujuoju EM puslapiu ir tvarka- kam man reikia 5 skaistalu? arba 5 atspalviu is olive doh.gif nesamone kazkokia, o beto ir rinkinukas nemokamai tik kai kazka uzsakineji, nebeliko funkcijos kad uzsakai tik free rinkinuka unsure.gif ? zodziu nepaliko jokio dziaugsmo rinktis ir komplektuot. o ir spalvas pudru kazkaip labai jau sunku suvokt, kai taip isbarstytos per kelis lapus doh.gif pries tai tikrai viskas aiskiau buvo. gerai nors kad greitu laiku tikrai nieko neuzsakinesiu, nes dar visko kruva turiu is uzsakymo pries metus daryto(full kit buvo), tuo labiau kad kitoj temoj paskaiciau kad ir pakuotes sumazejusios doh.gif bent jau pries metus pilna dezute buvo 8g, o dabar tik 5,5g ?
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2009 08 21, 00:11)
na zinot nusivyliau naujuoju EM puslapiu ir tvarka- kam man reikia 5 skaistalu? arba 5 atspalviu is olive doh.gif  nesamone kazkokia, o beto ir rinkinukas nemokamai tik kai kazka uzsakineji, nebeliko funkcijos kad uzsakai tik free rinkinuka unsure.gif  ? zodziu nepaliko jokio dziaugsmo rinktis ir komplektuot. o ir spalvas pudru  kazkaip labai jau sunku suvokt, kai taip isbarstytos per kelis lapus doh.gif  pries tai tikrai viskas aiskiau buvo. gerai nors kad greitu laiku tikrai nieko neuzsakinesiu, nes dar visko kruva turiu is uzsakymo pries metus daryto(full kit buvo), tuo labiau kad kitoj temoj paskaiciau kad ir pakuotes sumazejusios doh.gif  bent jau pries metus pilna dezute buvo 8g, o dabar tik 5,5g ?

Taip, 5,5g. Mane irgi labai nervuoja tas naujas puslapis doh.gif Nesamone kazkokia, sudetos spalvos pagal juos doh.gif
Atsakyti
Cia kazkas ieskojo maskuoklio sepetelio,ka tik grizau is Drogo,parsinesiau Boudoir firmos labai pigu (akcija,6 su kapeikom biggrin.gif ) sepeteli,kaip parasyta "seseliu suliejimui",bet zinokit analogiskas EM maskavimo spetukui,forma,sereliai,tik rankena trumpesne....Turiu EM maskuokliui,tai palyginau. Ir atrodo gana kokybiskas,kaip nebutu keista. Pirkau tos pacios firmos ir skaistalu biggrin.gif 14 litu ,bet tikrai labai fainas.... Kol gausiu EM,issiversiu pukiai,nors girdejau,kad Em skaistalu daug kam nepatinka,per tankus..... Sitas pigena pasirode kaip tik smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Via @@@: 21 rugpjūčio 2009 - 13:56
As tai labai patenkinta EM Flat sepeteliu. Pirma diena buvo kazkaip nelabai schmoll.gif juo naudotis, bet paskui-super thumbup.gif .
O maskavimui kol kas gero sepetuko neradau-turiu Erdesos ir BM maskavimo sepetukus, bet jie irgi tokie schmoll.gif BM per didelis, Erdesos puse bedos.
Kokius jus naudojat? Ka galetumete patarti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 08 21, 15:53)
Geras  4u.gif  As vakar toki pat sepeteli is Drogo irgi nusipirkau  biggrin.gif  Boudoir firma, 6lt su centais  biggrin.gif
Papildyta:
Be to si sepeteli ir pirkau butent EM maskuokliui  bigsmile.gif

Tai zinokit jums EM maskuokliui tikrai nereikia,analogiskas biggrin.gif Grizau namo ir sudejau kartu ,tai EM vos vos ilgesni sereliai,bet tas papigiaiskas man labiau patiko kaip dengia thumbup.gif
Papildyta:
Dar mano sios dienos atradimas- skaistalu naudojimas lupoms biggrin.gif sumaisiau riebesni krema su skaistalu keliais trupineliais ir gavau superini blizgi lupoms thumbup.gif galima rinktis labai tirsta krema,geriaui iseina (pvz tas senoviskas tikras Nivea). I kita induka dar primaisiau pearl maskuoklio,gavosi svelnus perlamutras. Svarbu nepadaugint.Kremas susigeria ir lieka svelni spalva ant lupu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Via @@@: 21 rugpjūčio 2009 - 16:10
Tai gerai thumbup.gif wub.gif


O ziurekit ka daro ta Natural Reflections Light pudra? blush2.gif g.gif
Atsakyti
Galiu pasidalinti ispudziais apie EM Golden medium spalvyte. Galvojau, kad bus tamsoka, bet klydau. Spalvyte yra i gelsvuma ir svarbu jos nepadauginti. Labai super uzmaskuoja paraudimus ir demeles thumbup.gif . Tikrai tinka vidutinio sviesumo odai, o ypac odai su trukumais.
Bet vat maskuoklis Pick me up Ivory, tai tikrai nelabai schmoll.gif Turi toki rausva atspalvi. Na, nezinau, jei dar po foundation dar syki pamaskuoti su pacia foundation spalvyte-tai tada nieko. Bet siaip man nepatiko. verysad.gif
Skaistaliukai Snooze Bar fainuoliai. Svelni spalvyte. Labai graziai dera ant Golden Medium.
Gal kam nors sie pastebejimai pades 4u.gif .
Atsakyti
Gal kas is bandziusiu daugiau pudru galetu pasakyti kokia spalva is everyday minerals pudru atitiktu tokia spalva: g.gif

user posted image

Pasiskolinau is kosmetikos isparduotuves, gal pardaveja nesupyks blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tulpelyte: 25 rugpjūčio 2009 - 08:55
Keista.. pries kelias savaites buvau suvedus tas pacia prekes tai padare 25 proc. nuolaida.. snd vel suvedziau jau nebedaro nors kiek maciau ta akcija vyksta dar.. kame bedos?...
Atsakyti
smile.gif Sveikos
Susiduriau su nesklandumais.. ar galima pirkti is EM puslapio su visa virtuon kortele?
Jei taip tai ka rasyti "card vertification"?
Atsakyti
Ispakavau savo prekytes,tai meginukai tokie mazyciai bigsmile.gif isivaizdavau kiek kitokius,bet nesvarbu,nes isbandzius juos nusprendziau,kad tikrai pirksiu didelius,na normalius dydzius. Ir su spalvom galima sakyt neprasoviau thumbup.gif
Atsakyti