Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(_Pandora_ @ 2010 03 17, 12:28)
Labai noriu presuotos pudrytes, bet negaliu apsisprest del spalvos doh.gif visos jos man arba i geltonuma, rausvuma arba per tamsios. o man reikia sviesios, naturaliu atspalviu. gal kuri ka patartu? ax.gif vis ziuriu i medium beige spalvytes, jos man naturaliausios is tu presuotu atrodo, bet vis bijau, kad per tamsios gali buti g.gif jau parsisiunciau karta per tamsia doh.gif


Pas mane buttered tan, tai nėra labai tamsi, vidutinė sakyčiau biggrin.gif
Atsakyti
gal kas naudojot kanors is anti-shine linijos? pvz finishing dust? idomu ar istikruju islaiko matini veida? g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2010 03 18, 03:26)
gal kas naudojot kanors is anti-shine linijos? pvz finishing dust? idomu ar istikruju islaiko matini veida?  g.gif  smile.gif


Aš turiu finishing dust. Kažkaip nelabai man jis. Kur kas labiau patiko kaolin powder soft bronzer. Gal spalva netiko finishing dust, net nežinau, bet jis man toks kažkoks miltuotas.
Atsakyti
kada panaikino galimybe atsiskaityti per PayPal sistema schmoll.gif nes buvau supratusi, kad kurios is jusu atsiskaitinejot butent PayPal g.gif
Atsakyti
QUOTE(milky @ 2010 03 17, 16:25)
paneles,o galit dar padet?pasiemiau nemokama rinkinuka ir ar realu,kad uz jo shipinima i lt mokesiu 31.60 doleriu? sad.gif


ten leidzia kelis siuntimo budus pasirinkti, tai gal brangiausia pasirinkot? nes as daugiau 5-6$ uz shippinga nesu mokejus

QUOTE(Neila+69 @ 2010 03 17, 16:53)
as turiu sias abi presuotas, tai man Medium Beige Neutral yra sviesesne, medium beiga tamsesne .


bigsmile.gif O Medium Beige Neutral pakankamai sviesi? na, dabar, po ziemos be jokios saules ir soliariumu oda gan sviesi, ar nebutu per tamsi si pudryte? ax.gif kokiai odytei jusu manymu ji butu ne per tamsi? blush2.gif

QUOTE(aistuliaa @ 2010 03 17, 19:51)
Pas mane buttered tan, tai nėra labai tamsi, vidutinė sakyčiau biggrin.gif


man ir vidutine dabar turbut per tamsi butu doh.gif

QUOTE(Mur mur @ 2010 03 18, 10:51)
kada  panaikino galimybe atsiskaityti per PayPal sistema  schmoll.gif  nes buvau supratusi, kad kurios is jusu atsiskaitinejot butent PayPal  g.gif


Visada atsiskaitinedavau tik per PayPal, negi rimtai panaikino sia galimybe? g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2010 03 18, 12:32)

Visada atsiskaitinedavau tik per PayPal, negi rimtai panaikino sia galimybe? g.gif


Na tiksliai negaliu pasakyti, bet šiandien pirkau iš EM ir buvo galimybė pasirinkti paypal, tik kadangi man labiau patinka atsiskaitinėti kreditine kortele, tai nesirinkau paypal. Bet tikrai mačiau.
Atsakyti
pati klausiau, pati ir atsakysiu iki galo biggrin.gif

nors jie tinklapyje savo raso, kad nepriima mokejimo per PayPal:
Methods of Accepted Payments
We accept Visa, Mastercard, American Express, and E-Checks.
We do not accept Paypal and personal checks.


bet kai realiai darai mokejima, leidzia pasirinkti PayPal. siandien apmokejau per PayPal.
kita vertus jei neleistu PayPal (nors per sia sistema labai patogu daryti mokejimus), galima pasinaudoti pacia Visa Virtuon kortele, kaip kreditine, ne per PayPal sistema. tik reikia susizinoti saugos koda, nes pvz. ant mano korteles nera nurodytas saugos kodas. skambinausi i banka. cia tuo atveju, jei kitokios kreditines neturi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mur mur: 18 kovo 2010 - 12:01
QUOTE(Mur mur @ 2010 03 18, 13:00)
bet kai realiai darai mokejima, leidzia pasirinkti PayPal. siandien apmokejau per PayPal.
kita vertus jei neleistu PayPal (nors per sia sistema labai patogu daryti mokejimus), galima pasinaudoti pacia Visa Virtuon kortele, kaip kreditine, ne per PayPal sistema. tik reikia susizinoti saugos koda, nes pvz. ant mano korteles nera nurodytas saugos kodas. skambinausi i banka. cia tuo atveju, jei kitokios kreditines neturi  ax.gif


Na va, reiskias galima, tada neklaidinkit kol neissiaiskinot biggrin.gif
O del Visa Virtuon-saugos kodo ant jos niekada nebuna, bet ji visada duoda atskirai uzrasyta kai atsiimineji padaryta kortele is banko mirksiukas.gif

Man dar toks klausimas-esu anksciau uzsisakinejusi meginuka birios pudrytes, spalvyte buvo Fairly Summer is Buff kategorijos, labai man patiko. Ziuriu, kad dabar jau tokios spalvos ten nebera, gal kuri naudojo ir zino, kuri is dabartiniu spalvu atitinka arba mazdaug atitinka buvusia Buff Fairly Summer? g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2010 03 18, 14:37)
Na va, reiskias galima, tada neklaidinkit kol neissiaiskinot biggrin.gif
O del Visa Virtuon-saugos kodo ant jos niekada nebuna, bet ji visada duoda atskirai uzrasyta kai atsiimineji padaryta kortele is banko mirksiukas.gif


atsiprasau, bet as nieko neklaidinu, kadangi niekas neatsake tiksliai, tai pati patikslinau info wink.gif

kadangi korta buvau pasidariusi pries kelis metus, tai apie uzrasytus saugos kodus pamirsus buvau doh.gif o niekada per tuos kelis metus ir neprireike.
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2010 03 18, 13:02)
bigsmile.gif O Medium Beige Neutral pakankamai sviesi? na, dabar, po ziemos be jokios saules ir soliariumu oda gan sviesi, ar nebutu per tamsi si pudryte? ax.gif kokiai odytei jusu manymu ji butu ne per tamsi? blush2.gif


na medium beige neutral db per ziema pati naudoju, pabande drauge jinai yra sviesi balta puke tai ir jai ant veido nebuvo tamsi,ji tokia neutrali,prisitaikanti,isigeria i veida ir toks lygus veidas atrodo ,man lb patinka,kad uzmaskuoja smulkius nelygumus poras,manau tikrai nebutu tamsi, nes as pati esu ne is baltaodzio,o drauge baltos odytes,sviesi pati,ir jei kaip sakiau nebuvo tamsi.sveikai gelsva i ruduma siek tiek,manau ir jum ji tiktu
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2010 03 18, 14:37)
Man dar toks klausimas-esu anksciau uzsisakinejusi meginuka birios pudrytes, spalvyte buvo Fairly Summer is Buff kategorijos, labai man patiko. Ziuriu, kad dabar jau tokios spalvos ten nebera, gal kuri naudojo ir zino, kuri is dabartiniu spalvu atitinka arba mazdaug atitinka buvusia Buff Fairly Summer? g.gif


Na koks atitikmuo nežinau, bet jie tikrai pamažino spalvų - mano mėgstama buvo Buff Perfect, bet irgi neliko. Parašiau jems, galvojau gal tik kur kitur nukišo, bet atsakė kad tikrai jos nebėra. Koks blogis sad.gif
Atsakyti
mergaites, o per kiek laiko jie (EM) atsako po apmokejimo? kai padariau apmokejima mane automatiskai "imete" i EM puslapi, kur buvo nurodytas uzsakymo numeris. taciau jokio patvirtinancio laisko is EM negavau g.gif
Atsakyti