Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

Gal kas gali nurodyti kokią tarpininkę, per kurią galėčiau užsisakyti/nusipirkti EM? Nes man reikia tik vienos kokios pudrytės, o pati per internetą nieko niekuomet nesisiunčiau 4u.gif
Atsakyti
O niekas nebandėte siųstis iš ES šalių e-parduotuvių? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TekilaSunrise: 04 kovo 2010 - 14:29
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 03 04, 15:29)
O niekas nebandėte siųstis iš ES šalių e-parduotuvių?  g.gif


o kokioje EU internetineje pardeje uzmaciusi esi? tada butu be jokiu baimiu ir tikriausia, pigiau.
Atsakyti
nebepamenu kiek jungtinio uzsakymo gavesi yra bet kaip uzsakinejom tai siuntima emiau paprasta ir buvo ok, na gal nevirsijom 60usd, su tuo fedexu butu cia bereikalingos bedos
Atsakyti
mongolija, o tai tikri kryziaus keliai blink.gif doh.gif as ir pasimokiau su muitines mokesciai, kai virsijau 75lt., bet man tik reikejo paste susimokete berods 31lt. tai jau tada buvau baisiai pikta bash.gif, bet dar kad sitiek daug permoketi swoon.gif tikrai uzjauciu jus ir pritariu, kad geriau siustis po maziau, nes labiau apsimoka 4u.gif
Atsakyti
gal kuri sviesios odos savininke turi atsiliepimu apie soft bronzer
mastau ar man jo reikia, kokio jis atspalvio ar nelabai geltonas?
Atsakyti
As turiu smile.gif jis man abai saunus. Jis nera geltonas, jo splava lapiau i rudai rozine smile.gif labai graziai atrodo, ji naudoju kaip ir kontura ir kaip blush'a. Man patiko, nes labai naturaliai atrodo smile.gif ant tamsesnes odos kazi ar matytusi jis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MaZeIRMazius @ 2010 03 09, 11:26)
As turiu smile.gif jis man abai saunus. Jis nera geltonas, jo splava lapiau i rudai rozine smile.gif labai graziai atrodo, ji naudoju kaip ir kontura ir kaip blush'a. Man patiko, nes labai naturaliai atrodo smile.gif ant tamsesnes odos kazi ar matytusi jis smile.gif

nu sakes jei tikrai tokia spalva kaip sakote tai turetu buti idealus bigsmile.gif
o kaip naudojate ant veido jau padengto pudra? O jei viena ji naudojant koks efektas, ar jis maskuoja kazkiek ar duoda "idegio", blizgus ar matinis? as visai balta bet turiu ka ir pamaskuoti, sori uz tiek klausimu, bet niekada bronzerio neturejau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odora: 09 kovo 2010 - 11:12
QUOTE(MaZeIRMazius @ 2010 03 09, 10:26)
As turiu smile.gif jis man abai saunus. Jis nera geltonas, jo splava lapiau i rudai rozine smile.gif labai graziai atrodo, ji naudoju kaip ir kontura ir kaip blush'a. Man patiko, nes labai naturaliai atrodo smile.gif ant tamsesnes odos kazi ar matytusi jis smile.gif



O gal galite kartais ir su Everyday Bronzer palyginti?
Aš pastarąjį ir užsisakiau ir džiaugiuosi,kad neėmiau to Soft Bronzer,paskaičiusi,kad jis rudai rožinis.
Nes būtent ir norėjau bronzato be jokių rožinių atspalvių,nes ant manęs negražiai tokie atrodo (turėjau iš YSL).
O Everyday Bronzer be jokių "rūžavumų"? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mitsouko: 10 kovo 2010 - 10:19
Merginos, visai man galva susisuko, noriu uzsisakyt pudrytes ta nemokama paketeli, bet nesuprantu ar turiu rinktis is cia ar is cia blush2.gif ir koks skirtumas tarp ju?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Extraordinary: 10 kovo 2010 - 12:35
QUOTE(Extraordinary @ 2010 03 10, 12:35)
Merginos, visai man galva susisuko, noriu uzsisakyt pudrytes ta nemokama paketeli, bet nesuprantu ar turiu rinktis is cia ar is cia  blush2.gif ir koks skirtumas tarp ju?

aš tai sakiausi iš čia, bet kuo skiriasi, tai nežinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Extraordinary @ 2010 03 10, 12:35)
Merginos, visai man galva susisuko, noriu uzsisakyt pudrytes ta nemokama paketeli, bet nesuprantu ar turiu rinktis is cia ar is cia  blush2.gif ir koks skirtumas tarp ju?

Ten kur yra BASE tai ten yra pudra, ta kuri maskuoja ir pan. O ten kur yra FACE tai baigiamoji pudra, pvz. kad neislystu blizgesys odos, ilgiau laikytusi makiazas . Ji yra permatoma, nieko nemaskuoja mirksiukas.gif
Atsakyti