Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(aistuliaa @ 2010 02 16, 00:04)
Kokie atsiliepimai apie šitą šepetuką?  rolleyes.gif


aistuliaa, tikrai rekomenduoju, man jis geriausias is visu bandyti biriai min. pudrai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2010 02 16, 10:41)
thumbup.gif puikus - tankūs šereliai, gerai paskirsto pudrą (maniškė presuota). Turiu ir long handled kabuki. Man jie abu labai patinka, abiejų švelnumas neišpasakytas wub.gif Nors galėčiau teigti, kad flat top brush gal stipresnį maskavimo efektą suteikia  smile.gif

Visiskai pritariu, Flat man idealus mineralinei pudrai, nors turiu ir TBS kabuki, bet kazkaip sirdis liksta labaiu prie EM. O va Long Handled Kabuki man puikiausiai tinka bronzantui, meteoritams. Mineralinei man jis kazkaip nelabai g.gif
Atsakyti
Niekada neturėjau mineralinės pudros, gal galite paskyti, koks skirtumas tarp presuotos ir birios? Beje, domėjausi kitoje temoje, ar tai natūralus produktas, tai man pasakė, kad ne, nes joje yra Titanium Dioxide.
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 02 16, 00:04)
http://images38.fotk...DSC03139-vi.jpg

Kokie atsiliepimai apie šitą šepetuką?  rolleyes.gif


Turiu toki:) man super, svelnus kaip nzn kas, isplovus nepakito, db reiktu kabuki tokio smile.gif
Atsakyti
Na va išbandžiau šiandien presuotą mineralinę pudrytę, tiesa, tepiau biški skystos, o tada mineralinę, tai labai patiko smile.gif tik neturėjau šepetuko, tepiau mažu kabuki, tai pabijojau kažkaip be skystos biggrin.gif nu aišku man ir psichologinis įpratimas skystai pudrai doh.gif
bet va šiandien šepetuką EM gavau, tai ryt bandysiu be jokios skystos teptis jau ax.gif
Atsakyti
kazkas jau rase apie si, bet gal placiau galetumete kas pakomentuoti? Ar jis cia toks kaip shimmeris skaitosi, tapti jau ant padazyto veido? Ar galima naudoti kaip skaistalus lengvai spalvyteti? 4u.gif
Pearl Pick Me Up
http://www.everydaym...pick-me-up.html
Atsakyti
QUOTE(Mo(ni)ka @ 2010 02 16, 19:48)
Niekada neturėjau mineralinės pudros, gal galite paskyti, koks skirtumas tarp presuotos ir birios? Beje, domėjausi kitoje temoje, ar tai natūralus produktas, tai man pasakė, kad ne, nes joje yra Titanium Dioxide.

Butent man tai presuota nepatiko, nes negalima pasirinkti formules (na pagal odos tipa), man nuo jos ziauriai blizgedavo T zona, bet jeigu tokios problemos neturite, tai ji fainute, ir naudoti patogiau, nei biria 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gudre755 @ 2010 02 21, 19:56)
Butent man tai presuota nepatiko, nes negalima pasirinkti formules (na pagal odos tipa), man nuo jos ziauriai blizgedavo T zona, bet jeigu tokios problemos neturite, tai ji fainute, ir naudoti patogiau, nei biria 4u.gif

drinks_cheers.gif
Ir dar as pridurciau kad labiau matosi ant veido, nei biri. Is pradziu buvau patenkinta presuota, bet perejau prie birios smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo savita1: 21 vasario 2010 - 20:38
QUOTE(savita1 @ 2010 02 21, 21:37)
drinks_cheers.gif
Ir dar as pridurciau kad labiau matosi ant veido, nei biri. Is pradziu buvau patenkinta presuota, bet perejau prie birios smile.gif


O man netrukdo, kad matosi, na gal kas netur maskuoti, tai ir gali pasidažyti, kad nesimatytų pudros..
O kaip skaičiau, kad matosi milteliai nuo presuotos, tai irgi man nieko nesimato, puikiai viskas pasitepa smile.gif
išvis džiaugiuosi mineralinę atradus, kažkaip gražiau su ja, veidas lyg spindi, o nuo kreminės daugiau kaukė gaunasi lotuliukas.gif žodžiu nemoku išsireikšti biggrin.gif
Atsakyti
Gal kuri zinote kuri presuota pudryte sviesesne - Medium Beige Neutral ar Medium Beige? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2010 02 23, 22:16)
Gal kuri zinote kuri presuota pudryte sviesesne - Medium Beige Neutral ar Medium Beige? ax.gif

As turiu sias abi, tik birias, tai Medium Beige sviesesne.
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2010 02 16, 11:48)
Visiskai pritariu, Flat man idealus mineralinei pudrai, nors turiu ir TBS kabuki, bet kazkaip sirdis liksta labaiu prie EM. O va Long Handled Kabuki man puikiausiai tinka bronzantui, meteoritams. Mineralinei man jis kazkaip nelabai g.gif


Ir aš jau laukiu atkeliaujant tokio šepetėlio visų išgirto thumbup.gif Labai smagu, kad daug teigiamų atsiliepimų apie jį perskaičiau - padėjo apsispręsti. Ir dar free skaistaliukų rinkinuko laukiu va tokio wub.gif

user posted image
Atsakyti