Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

zalia maskuokli galima per puse sumaisyti su pudra ir pasimaskuoti, o ant virsaus vien tik pudra deti

su spalvom tai ziuriu nebutinai ta pudra kuri labiausiai atitinka veido spalva - geriausiai tinka, man pvz pagal odos atspalvi idealiai atitinka sumaisytos dvi sviesiausios cool serijos spalvos, bet kai taip pasidazau atrodau rozinis parselis biggrin.gif uztat su buff ivory odos atspalvis gaunasi idealus, nors siaip ziurint i oda ir i pudros induka pastarasis atrodo gerokai per gelsvas, zodziu reik dar pamastyt kokia spalva kokia neutralizuoja
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2010 02 05, 12:51)
Pasibandžiau gautus šešėlius, spalvos gražios, bet vis tiek nėra intensyvios, ryškesnės, gal reikia šlapiu šepetėliu dažyti? Kaip jūs, mergaitės, darot? 4u.gif

TAIP PABANDYKIT SU SLAPIU SEPETELIU, MAN LABIAU PATINKA mirksiukas.gif TADA KIEK INTENSYVESNE SPALVYTE GAUNASI rolleyes.gif AS SEPETELI PASLAPINU SU TERMINIU VANDENUKU, AR SU LINZIU SKYSCIU biggrin.gif AKYTES IS PRADZIU PRAVEDU SU SAUSU PRAVEDEJU, NES TAIP LENGVIAU, O PO TO PASLAPINU SEPETELI IR KAIP GRAZIAI PASIRYSKINA PRAVEDIMAS wub.gif IR LAIKOSI PAKANKAMAI GERAI rolleyes.gif GAL KIEK TIK VAKAROP PRIE VIDINIO AKYTES KAMPO PASITRINA mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gudre755 @ 2010 02 07, 21:13)
TAIP PABANDYKIT SU SLAPIU SEPETELIU, MAN LABIAU PATINKA mirksiukas.gif

Reikės mėginti, pabandžiau presuotą pudrą su šlapiu šepetėliu naudoti - tikrai labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Mergaites, gal kuri pasakys, kuom skiriasi Medium Beige Neutral ir Beige Neutral spalvos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2010 02 11, 20:13)
Mergaites, gal kuri pasakys, kuom skiriasi Medium Beige Neutral ir Beige Neutral spalvos? 4u.gif


atsimenu, kad man netiko ir nepatiko medium beige (atrodo buvo per tamsi, ar dar kazkas man nepatiko), o vat beige neutral man vasarai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2010 02 11, 20:34)
atsimenu, kad man netiko ir nepatiko medium beige (atrodo buvo per tamsi, ar dar kazkas man nepatiko), o vat beige neutral man vasarai  thumbup.gif  wub.gif

O as dabar naudoju medium beige neutral, puikiai tinka smile.gif Tai taip iseitu, kad beige neutral yra sviesesne verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2010 02 12, 00:00)
O as dabar naudoju medium beige neutral, puikiai tinka smile.gif

drinks_cheers.gif ir man, kai uzsisakinejau bijojau kad bus tamsi bet idealiai tiko nors esu prie sviesiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 25 @ 2010 02 12, 00:18)
drinks_cheers.gif ir man, kai uzsisakinejau bijojau kad bus tamsi bet idealiai tiko nors esu prie sviesiu smile.gif

Grazi spalva smile.gif
Bet ziuriu EM puslapyje visai nerandu Beige Neutral spalvos g.gif Nejaugi iseme ja is prekybos...
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2010 02 12, 00:00)
O as dabar naudoju medium beige neutral, puikiai tinka smile.gif Tai taip iseitu, kad beige neutral yra sviesesne verysad.gif


tikrai taip dirol.gif

QUOTE(savita1 @ 2010 02 12, 13:54)
Bet ziuriu EM puslapyje visai nerandu Beige Neutral spalvos g.gif Nejaugi iseme ja is prekybos...


butu labai gaila, nes man beige netral - labai wub.gif spalvyte
Atsakyti
http://images38.fotk...DSC03139-vi.jpg

Kokie atsiliepimai apie šitą šepetuką? rolleyes.gif
Atsakyti
as prisidedu prie daugelio pagiru sitam sepeteliui, tiesiog puikus, jis tankus, todel puikiai pasiskristo pudra, o taip pat sereliai labai svelnus.
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 02 15, 23:04)
http://images38.fotk...DSC03139-vi.jpg

Kokie atsiliepimai apie šitą šepetuką?  rolleyes.gif

thumbup.gif puikus - tankūs šereliai, gerai paskirsto pudrą (maniškė presuota). Turiu ir long handled kabuki. Man jie abu labai patinka, abiejų švelnumas neišpasakytas wub.gif Nors galėčiau teigti, kad flat top brush gal stipresnį maskavimo efektą suteikia smile.gif
Atsakyti