Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

gal kuri galit pasidalinti savo patirtimi del spalvu 4u.gif
jei lyginti nuo Linen spalvos. manau, si spalva tinka ziemai, vasarai reiketu siek tiek tamsiau. pgl interneta man pasirode labiausiai artimos sios spalvos:
Fair Neutral; Multi-Tasking Neutral; Olive Fair;
Fairly Light Neutral - praktiskai identiska - Linen.
gal kuri turit sias spalvas realiai ir galit palyginti? buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2010 02 03, 22:39)
gal kuri galit pasidalinti savo patirtimi del spalvu  4u.gif
jei lyginti nuo Linen spalvos. manau, si spalva tinka ziemai, vasarai reiketu siek tiek tamsiau. pgl interneta man pasirode labiausiai artimos sios spalvos:
Fair Neutral; Multi-Tasking Neutral; Olive Fair;
Fairly Light Neutral - praktiskai identiska - Linen.
gal kuri turit sias spalvas realiai ir galit palyginti? buciau labai dekinga  4u.gif

as atrodo turiu fair neutral, esu baltaode, bet net man ji per sviesi...balta beveik. Rytoj galesiu pasiziureti, jei nepamirsiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2010 02 04, 00:12)
as atrodo turiu fair neutral, esu baltaode, bet net man ji per sviesi...balta beveik. Rytoj galesiu pasiziureti, jei nepamirsiu  blush2.gif


raso, kad svieisiai odai, taciau pgl internetine spalva, tai man vos ne uz Linen tamsesne atrodo g.gif
ar tiesiog per baltai veida nutepa, ar suteikia koki nenorima atspalvi (nuryzina, per rausva)? man Linen jau taip gana balksvai ant veido atrodo.
Atsakyti
zalia maskuokli as irgi naudoju, tai jis man labiausiai tinka didesniem ploteliams lengvai padengti kad rausvuma uzmustu, o pavienems demelems geriau mazu teptuku ar pirstu uztepti tiesiog pudros storiau ar kokio maskuoklio ir tada pudruoti ant virsaus iprastai, nes jei zalia storiau patepi prasimusa tikrai tas zalumas
Atsakyti
Pasibandžiau gautus šešėlius, spalvos gražios, bet vis tiek nėra intensyvios, ryškesnės, gal reikia šlapiu šepetėliu dažyti? Kaip jūs, mergaitės, darot? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2010 02 03, 23:39)
gal kuri galit pasidalinti savo patirtimi del spalvu  4u.gif
jei lyginti nuo Linen spalvos. manau, si spalva tinka ziemai, vasarai reiketu siek tiek tamsiau. pgl interneta man pasirode labiausiai artimos sios spalvos:
Fair Neutral; Multi-Tasking Neutral; Olive Fair;
Fairly Light Neutral - praktiskai identiska - Linen.
gal kuri turit sias spalvas realiai ir galit palyginti? buciau labai dekinga  4u.gif

su olive spalvom atsargiau, as isiap esu sviesaus veido su pakankamai gelsvu atspalviu ir mano oda nerausta, bet su olive light olive as atrodziau pilkai nesveika. multitasking bus panasesnis i linen.
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2010 02 05, 13:34)
su olive spalvom atsargiau, as isiap esu sviesaus veido su pakankamai gelsvu atspalviu ir mano oda nerausta, bet su olive light olive as atrodziau pilkai nesveika. multitasking bus panasesnis i linen.


aciu uz ats.
man netinka nei i geltonuma, nei i rausvuma. tai gal vis tik verta rizikuoti su tuo Olive g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2010 02 03, 23:39)
gal kuri galit pasidalinti savo patirtimi del spalvu  4u.gif
jei lyginti nuo Linen spalvos. manau, si spalva tinka ziemai, vasarai reiketu siek tiek tamsiau. pgl interneta man pasirode labiausiai artimos sios spalvos:
Fair Neutral; Multi-Tasking Neutral; Olive Fair;
Fairly Light Neutral - praktiskai identiska - Linen.
gal kuri turit sias spalvas realiai ir galit palyginti? buciau labai dekinga  4u.gif

Turiu ir Linen ir Fairly Light Neutral ir Fair Neutral. Linen ir Fairly Light Neutral l. panašios, gal pastaroji vos tamsesnė buvo (bet gal dėl to, kad pusiau matinė g.gif ). Fair Neutral balčiausia is jų visų, vos ne popieriaus lapo baltumo biggrin.gif bet žiemai man sueina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2010 02 05, 15:35)
aciu uz ats.
man netinka nei i geltonuma, nei i rausvuma. tai gal vis tik verta rizikuoti su tuo Olive  g.gif

olive spalvos tiks jei veide is ties yra olive atspalvio ( lyg zalsvumo, tasumo, azietisko tokio atspalvio.. g.gif ), bet sunku ka nors patarineti, nes viska lygin pagal savo oda, o manosios labai specifinis atspalvis, ziema naudoju sunkised fair,rudeni tinka idealiai golden medium, o vasara em presuotas bronzantas man uz pudra eina. as pvz su linen kaip lavonas atrodau, light man tinka pavasari, o su baige neutral atrodo pilkas veidas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2010 02 05, 21:04)
olive spalvos tiks jei veide is ties yra olive atspalvio ( lyg zalsvumo, tasumo, azietisko tokio atspalvio.. g.gif ), bet sunku ka nors patarineti, nes viska lygin pagal savo oda, o manosios labai specifinis atspalvis, ziema naudoju sunkised fair,rudeni  tinka idealiai golden medium, o vasara em presuotas bronzantas man uz pudra eina. as pvz su linen kaip lavonas atrodau, light man tinka pavasari, o su baige neutral atrodo pilkas veidas doh.gif

jum su daugeliu pilkas veidas gaunasi, o man- geltonas. Buvo čia man, į paskaitas anksti ryte reikėjo, dar tamsu, tai paidažiau prieš blankią šviesą lyg ir nieko, grįžtu namo, o dieve, aš kaip gelta susirgus swoon.gif , ir aišku pasakyt niekas nedrįso. O dažiausi su neutral, dar turiu light presuotą- ta irgi geltona. Fairly light presuota labai balta. Buttered tan jau pamiršau, rodos gera, bet šiuo metu per tamsi man, ir beige neutral taip pat šiuo metu per tamsi, tai padėjus jas į šalį. Su kitų firmų mineralinėm niekada nebūna to geltono atspalvio. cool.gif
Atsakyti
labai noreciau vis tik ismeginti Multi-Tasking Neutral; Olive Fair (intensive formules, bent viena is ju, o spalvas abi) ax.gif
dar klausimelis, o uz kiek reikia uzsakyti ju tinklapy minimaliai? realiai noreciau kokiu 3-4 miniuku. tame tarpe zalio maskuoklio.
kaip manot raudoni gerai maskuoja?
jei ant virsaus bus sviesi pudryte, ar sugebes ta zaluma paslepti?
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2010 02 05, 22:11)
labai noreciau vis  tik ismeginti Multi-Tasking Neutral; Olive Fair (intensive formules, bent viena is ju, o spalvas abi)  ax.gif
dar klausimelis, o uz kiek reikia uzsakyti ju tinklapy minimaliai? realiai noreciau kokiu 3-4 miniuku. tame tarpe zalio maskuoklio.
kaip manot raudoni gerai maskuoja?
jei ant virsaus bus sviesi pudryte, ar sugebes ta zaluma paslepti?

Aš turiu žalią mėginėlį, man tai nemaskuoja jei koks raudonumas būna, ant viršaus kai pudruoji, tai tas žalumas nusivalo ir nieko nebelieka, na aš nemoku tikriausiai. Kaune galėčiau jį atiduoti pasibandymui.
Atsakyti