Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(begike @ 2010 01 26, 22:26)
As turiu silver grey (atrodo taip vadinasi) seselius antakius. Tik pagiriamieji zodziai  thumbup.gif  Naturaliai atrodo, gerai laikosi. As paslapinu sepeteli su vandeniu ir tada i seselius...

Gal gali įdėti nuorodą kaip jie atrodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 01 26, 22:35)
Gal gali įdėti nuorodą kaip jie atrodo 4u.gif

stai sie http://www.everydaym...brow-color.html

Realiai tamsesni nei nuotraukoj mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2010 01 26, 14:53)
emiliuxas,o kazin kas toj nuotraukoj pats pirmas is kaires? bigsmile.gif

user posted image Swatches of all the blushes on my arm!
Starts from the right:sunday brunch,light pink,corner office,snuggle,walkee talkee,summer stroll(my fav!),soft touch,pink ribbon,theme park,flannel pj's,opening day,girl's day,salon fun,weekend gateway,best friends,all smiles,new car smell and fresh air!!
Papildyta:
as pati turiu, pink ribon, walkie talkie, salon fun, B&B, theme park, light pink, champagne, game show, new shoes ir morghning cup
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emiliuxas: 27 sausio 2010 - 14:34
bandau jungtis i naudojancias EM gretas 4u.gif isbandziau pudrytes (base): semi mate: fairly light neutral ir matte: linen. spalvos sakyciau visai neblogai tinka. skystos krempudros spalva prisiderinti sunkiau. tik del maskavimo, siek tiek noretusi stipresnio efekto, nes per kuri laika veido raudonis isryskeja. bet lb patiko kaip padenge veida, toki tolygu padare. poros mano gana dideles ir tik pasipudravus atrode ne kaip, bet per kuri laika padenge ir pacias poras, man patiko thumbup.gif


 i 
Skelbimams skirta "Skelbimų lenta"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 01 vasario 2010 - 15:43
Priminkik, kiek kainuoja siuntimas i Lt g.gif Uzsakinejau, bet pamirsau doh.gif O dabar bandau radyti uzsakyma, bet man leidzia pasirinkti tik tokius budus:
United States Postal Service:
-First-Class Mail International Package $3.53
Federal Express (FedEx):
-International Economy $31.32
Nieko nesuprantu g.gif
Ir dar, kokia spalva butu panasi i Medium Beige Neutral. Turejau sita, lyg ir tiko, bet galvoju gal dar kokia panasia spalva pasiimti pabandyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2010 02 01, 16:39)
bandau jungtis i naudojancias EM gretas  4u.gif isbandziau pudrytes (base): semi mate: fairly light neutral ir matte: linen. spalvos sakyciau visai neblogai tinka. skystos krempudros spalva prisiderinti sunkiau. tik del maskavimo, siek tiek noretusi stipresnio efekto, nes per kuri laika veido raudonis isryskeja. bet lb patiko kaip padenge veida, toki tolygu padare. poros mano gana dideles ir tik pasipudravus atrode ne kaip, bet per kuri laika padenge ir pacias poras, man patiko  thumbup.gif

Skelbimams skirta "Skelbimų lenta"


kadangi buvo istrinta mano dalis teksto, nors nuosirdziai manau, kad perlenke moderatore lazda, bet tiek to...

gal galit parasyti, kuri gal realiai turit ar matet, kokia spalva butu sviesi (i pilkuma)?
Atsakyti
-First-Class Mail International Package as tai sita visada imdavau, nes pigiausias
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 02 01, 20:14)
-First-Class Mail International Package as tai sita visada imdavau, nes pigiausias

Tai jeigu siuo, tai siuntimas tik 3.53$ kainuoja bigsmile.gif Kazkaip anksciau atrode kad jis brangesnis, apie 6$ g.gif
Atsakyti
Merginos, naudojančios presuotas pudras: ar įmanomas variantas su šlapiu šepetėliu, kaip ir su biriom pudrom? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif Aš čia jau anąsyk klausiau, bet nesulaukiau atsakymo, gal dabar kas galėtų padėti man šiuo klausimu. Ar tepant tarkim žalią maskuoklį ant viršaus galiu iškart tepti pudrą ar prieš tai ant to žalio dar reiktų užtepti "clear" maskuoklį spalvai paslėpti, o tik tada pudrą? doh.gif Nes aš kai pamaskavau tai, ką reikia žalia spalva ir užtepiau pudrą man ta spalva kažkaip "prasimušė".
Atsakyti
QUOTE(Katherina @ 2010 02 03, 21:47)
Ar tepant tarkim žalią maskuoklį ant viršaus galiu iškart tepti pudrą ar prieš tai ant to žalio dar reiktų užtepti "clear" maskuoklį spalvai paslėpti, o tik tada pudrą?  doh.gif  Nes aš kai pamaskavau tai, ką reikia žalia spalva ir užtepiau pudrą man ta spalva kažkaip "prasimušė".

Aš irgi turiu žalią maskuoklį (mint corrector), tai pirma juo patapšnoji nepatinkančias vietas, gražiai paskirstau, o tada pudra. Man žalia spalva neprasimuša tikrai, gal per daug maskuoklio naudoji? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2010 02 03, 22:50)
Aš irgi turiu žalią maskuoklį (mint corrector), tai pirma juo patapšnoji nepatinkančias vietas, gražiai paskirstau, o tada pudra. Man žalia spalva neprasimuša tikrai, gal per daug maskuoklio naudoji?  4u.gif

Lyg ir ne biggrin.gif Vos vos tepu, bet kai pudrą užtepu tai taip kaip guzas išryškėja biggrin.gif Gali būti, kad sausesnės vietos pasidaro labiau matomos...
Atsakyti