Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(Mascara @ 2009 08 19, 15:54)
Spalvų, kaip suprantu, rinktis nebegalima; taip, siuntimas virš 3 $
Buvau susidėjus 10 nemokamų rinkinukų, tai siuntimas buvo apie 13$  ax.gif


Bandysiu aš užsisakyti, bet kaip suprantu, tai tik vieną nemokama rinkinį galima užsisakyti vienu kartu?

Ir matėte, All orders over $18.00 (minus shipping and taxes) receive 1 FREE Lemon Spice Murumuru Lip Balm Idomu, ar vertas dėmesio? gal kuri turėjote?
Atsakyti
Sveikos, Mamytes 4u.gif
Prasysiu dideles pagalbos blush2.gif Gal galite padet issirinkti tinkama mano odai atspalvi?
Dekui thumbup.gif

Cia mano nuotraukos ax.gif : http://picasaweb.goo...lizyte/Desktop#
Atsakyti
QUOTE(Mascara @ 2009 08 19, 15:54)
Spalvų, kaip suprantu, rinktis nebegalima; taip, siuntimas virš 3 $
Buvau susidėjus 10 nemokamų rinkinukų, tai siuntimas buvo apie 13$  ax.gif

Tai dabar vienu siuntimu bus galima daugiau rinkinuku nemokamu tik tai kad spalvu rinktis negales? bigsmile.gif 4u.gif Man geriau senoji tvarka biggrin.gif
Atsakyti
As kaip supratau, tai su kiekvienu uzsakymu galima gauti tik viena nemokama rinkinuka pasirinkta. Nes raso taip: "And you can add ONE to your cart absolutely FREE with every order, anytime!". Galima uzsisakyt tu rinkinuku ir daugiau vienam uzsakyme, bet uz kitus jau tada reikes moket po 5 $ lyg (neatsimenu kiek jie ten ivertinti) g.gif Sitas turetu galiot ir siuncian tik viena pasirinkta rinkinuka, tada jis gaunasi nemokamas, o mokama tik uz siuntima apie 4 $.
Atsakyti
S Mamytes,
Padekite issirinkti kuris atspalvis man tiktu labiausiai is:
Buff Light Neutral
Buff Beige Netral
Warm Medium Beige
Golden Light
Beige Medium Beige Neutral
Beige Light Medium

Nuotraukas galima rasti cia: blush2.gif http://picasaweb.goo...lizyte/Desktop#

Dekui! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MaZeIRMazius @ 2009 08 19, 19:14)
S Mamytes,
Padekite issirinkti kuris atspalvis man tiktu labiausiai is:

Dekui! 4u.gif


Tai pabandykit kokį nors iš Try me-free rinkinukų pvz. Light smile.gif ten būtų tokie:
Buff-Light Neutral
Cool-Fair Medium
Golden-Light
Golden-Winged Butter
Atsakyti
Dar vienas klausimelis: Kai nori gauti dovanele reikia suvest pvz zodi LIPS, tik beda nesuprantu kur ji reikia suvesti?
Atsakyti
QUOTE(j-urgit-a @ 2009 08 19, 17:49)
As kaip supratau, tai su kiekvienu uzsakymu galima gauti tik viena nemokama rinkinuka pasirinkta. Nes raso taip: "And you can add ONE to your cart absolutely FREE with every order, anytime!". Galima uzsisakyt tu rinkinuku ir daugiau vienam uzsakyme, bet uz kitus jau tada reikes moket po 5 $ lyg (neatsimenu kiek jie ten ivertinti)  g.gif Sitas turetu galiot ir siuncian tik viena pasirinkta rinkinuka, tada jis gaunasi nemokamas, o mokama tik uz siuntima apie 4 $.


aaa bigsmile.gif tai reiskia viena tik galima vienu kartu siustis.

QUOTE(braskel @ 2009 08 19, 18:27)
Jaučiu kaip išsidūriau  doh.gif  verysad.gif Ten nėra galimybės juk sumokėti paypal sistema  doh.gif o jau kaip ir išsirinkus buvau  g.gif

anksciau buvo galimybe paypal moketi unsure.gif dabar nebegalima? unsure.gif Ir man pvz. nesigauna prisijungti normaliai. Turiu eiti per community ir ten vesti duomenis, per pradini langa neleidzia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(MaZeIRMazius @ 2009 08 19, 20:41)
Dar vienas klausimelis: Kai nori gauti dovanele reikia suvest pvz zodi LIPS, tik beda nesuprantu kur ji reikia suvesti?


Kai viską susidedi į krepšelį, eini į checkout ir ten žemiau išmeta, kur galima suvesti arba tą dovanos kodą LIPS, arba kitus, jei tokių turi...

Arba gal tiksliau reikia eiti į My Cart ir ten apačioje tuos kodukus gali surašyti, na ir toliau pagal instrukcija... tongue.gif

QUOTE(begike @ 2009 08 19, 20:46)
aaa  bigsmile.gif tai reiskia viena tik galima vienu kartu siustis.
anksciau buvo galimybe paypal moketi  unsure.gif  dabar nebegalima?  unsure.gif  Ir man pvz. nesigauna prisijungti normaliai. Turiu eiti per community ir ten vesti duomenis, per pradini langa neleidzia  unsure.gif


Aš ir supratau, kad vienu kartu - vieną.

Kas liečia dėl apmokėjimo, gal aš ko nepastebėjau... Nežinia, gal jūs rasite... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo braskel: 19 rugpjūčio 2009 - 19:56
Pasiskaiciau internete, kad daug kam nepatinka naujoji tvarka Everyday Minerals biggrin.gif Ka domina, tai kaip supratau Paypal atsiskaitineti nebegales unsure.gif

https://www.everyday.../...6&start=414
Atsakyti
O gal kas turit spalva is Buff -Perfect? Ar tamsi, koks atspalvis? Gal kas turit pabandymui meginuka parduot?
Atsakyti
QUOTE(Via @@@ @ 2009 08 20, 15:29)
O gal kas turit spalva is Buff -Perfect? Ar tamsi, koks atspalvis?  Gal kas turit pabandymui meginuka parduot?


Aš turiu, spalva šviesi, labai man patinka, todėl deja negaliu parduoti - pati naudoju. thumbup.gif
Atsakyti