Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(Ramintėlė 25 @ 2009 12 29, 00:34)
Merginos o misriai odai su blizgia T zona imti semmi matt ar matt?

Pas mane misri odyte, tai man Matt labiau islaiko matiskuma mirksiukas.gif kitos mergaites rase, kad nuo sios formules pudrytes veidelis atrodo kaip su miltais pateptas biggrin.gif bet kai as pasipurskiu ant sepetelio termini vandenuka, tai nieko panasaus irnesakyk.gif
Atsakyti
Nebesuprantu smile.gif as turiu intensiv formule-ne ji pati matiskiausia? gal galit pagal dengima surasyti nuo lengviausios iki labiausiai dengiancios? Aciu smile.gif
Atsakyti
intensive>matte>semi matte> original glow

cia pagal padengimo stipruma, tai gal ir pagal matiskuma
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 12 29, 10:41)
intensive>matte>semi matte> original glow

cia pagal padengimo stipruma, tai gal ir pagal matiskuma

Kad kitos nesusimaisytu, tai prirasysiu, kad jus parasete nuo labiausiai dengiancios iki maziausiai biggrin.gif biggrin.gif Pati biski susimakalavyus buvau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
O matiskuma man rodos Matte labiausiai islaiko, nes ji butent tam kontroliavimui man rodis ir yra. Mano oda nera riebi, tik T zona riebesne, bet ir tai nera labai riebi, tai intensive be baigiamosios pudrikes issilaiko gal apie 2h tik doh.gif Vat man EM del to ir nepatinka. Matte nebandziau nes ir taip uztepus sios pudros (kad ir paslapintos) kaikuriose vietose pleiskanojimai isleneda su Semi matte, tai su matte jauciu dar blogiau butu. Naudojau Artdeco, tai viskas gerai laikesi, bet va norejau naturalesnes pudrikes biggrin.gif
Atsakyti
mano oda T zonoje gan stipriai pasiriebaluoja, bet sita stengiuos reguliuot kitom priemonem, o siaip man ir original glow ir semi matte patinka, intensive jau per daug uztinkuoja
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 12 29, 10:41)
intensive>matte>semi matte> original glow

cia pagal padengimo stipruma, tai gal ir pagal matiskuma

ar tikrai? aš maniau kad pirma semi matt o paskui tik matt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puikiausioji: 29 gruodžio 2009 - 19:13
Merginos ar EM sudėtyje yra mineral oil?
Atsakyti
Nėra, tikrai.
Atsakyti
Ar rekomenduotumėt pirkt EM šepėtėlius akių makiažui? Jei taip, kuriuos? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2010 01 02, 13:45)
Ar rekomenduotumėt pirkt EM šepėtėlius akių makiažui? Jei taip, kuriuos?  ax.gif


akių šepetėliai man nelabai, na tik plokščias šepetėlis gerai priklijuoja mineralinius šešėlius prie voko, bet išskirstyti ir gražiai išretušuoti jie visai netinkami. Akims skirtą kabuki naudoju maskuokliui, iš pradžių naudodavau šešėlių išsklaidymui, paskum pamačiau, kad jis nušluoja dalį blizgučių
Atsakyti
kiek laiko keliauja siuntinukai?
Atsakyti
Apie tris savaites.
Atsakyti