Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

Stai ikeliu savo siuntinuko nuotraukas http://picasaweb.goo.../EM?feat=email# 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MaZeIRMazius @ 2009 12 09, 18:41)

Nuvyle:
- gavau sulauzyta sepeteli eyeliner (kurio taip troskau ir kurio taip ilgai nebuvo pardavime) neaisku kas ten buvo ar paste kas sutripe ar brokuota idejo..



Sveika. Siulyciau jiems parasyti apie tai ir prideti nuotrauka. Man irgi taip karta buvo, naujo neatsiunte, nes nebuvo, bet grazino pinigus. O tas sepetelis tikrai geras, todel jei dar yra, prasykit, kad siustu kita.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zukauskaite: 11 gruodžio 2009 - 14:49
QUOTE(Porcelianinė @ 2009 12 11, 06:08)
PATARKIT PRASAU  4u.gif  esu labai sviesios odos, tamsiu plauku, bet noreciau lengvo odos idengio, na kaip su egipto zeme, kuri try me free rinktis? FAIR, LIGHT, MDIUM, OLIVE, aciu nepatingejusioms atsakyti  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Jei norite efekto kaip egipto zemes jums reiktu manau rinktis bronazanta o ne pudras 4u.gif Na o jei norite is siu pudru tai gal medium bandykite g.gif
Papildyta:
QUOTE(MaZeIRMazius @ 2009 12 11, 12:34)
Stai ikeliu savo siuntinuko nuotraukas http://picasaweb.goo.../EM?feat=email#  4u.gif

Faina thumbup.gif Ar soft bronzer labai blizgus? 4u.gif
Atsakyti
Soft bronzer nera blizgus,toks vos vos svytejimo priduoda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 25 @ 2009 12 10, 00:10)
o kaip sia spalvyte apibudintumete g.gif tikiuos ji nera geltona doh.gif

na man ji tokia i svelniai rusva, tikrai ne geltona smile.gif imeciau pora nuotraukyciu palyginimui, aisku ten labai "riebiai" patepliojau ir is keliu juosteliu turbut sunku bendra vaizda susidaryti, bet gal truputi pades palyginti:4u:

http://public.fotki....jolanciux82/em/

Atsakyti
QUOTE(jolanciux @ 2009 12 12, 00:04)
na man ji tokia i svelniai rusva, tikrai ne geltona  smile.gif  imeciau pora nuotraukyciu palyginimui, aisku ten labai "riebiai" patepliojau ir is keliu juosteliu turbut sunku bendra vaizda susidaryti, bet gal truputi pades palyginti:4u:
http://public.fotki....jolanciux82/em/

aciu labai, paskutine ten medium beige neutral vistiek ji man i geltona nesa doh.gif nzn ka daryt jauciu rizikuosiu nes pudra pasibaige o kol atsius doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 25 @ 2009 12 09, 16:25)
Merginos mastau pirkti biria semmi mat medium beige neutral... bet bijodama kad nebutu per tamsi mastau dar uzgriebti kokia sviesia jei ka pamaisymui.... tik vat neisirenku kokia, kad nebutu nei per geltona nei riuzava... mastau apie sia Cool  Multi-Tasking Neutral g.gif  sakykite gal kuri tokia turite ar nera daugiau i ruzavuma? o gal ka kt galetumete patarti, aciu 4u.gif


turiu ir pirmos ir antros meginukus smile.gif tai medium beige neutral man labai patinka ir tinku, nors atrodo tamsi, o as tikrai nesu tamsaus veido..sviesute tokia smile.gif o cool multi tasking neutral sviesi, nei i ruzavuma nei i geltonuma smile.gif neitrali tokia smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramintėlė 25 @ 2009 12 12, 12:48)
aciu labai, paskutine ten medium beige neutral vistiek ji man i geltona nesa doh.gif nzn ka daryt jauciu rizikuosiu nes pudra pasibaige o kol atsius doh.gif


man tai grynai smeline spalva smile.gif nzn, turbut as nesigaudau spalvose lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 25 @ 2009 12 12, 12:48)
aciu labai, paskutine ten medium beige neutral vistiek ji man i geltona nesa nzn ka daryt jauciu rizikuosiu nes pudra pasibaige o kol atsius

man tai grynai smeline spalva smile.gif nzn, turbut as nesigaudau spalvose lotuliukas.gif
[/quote]

biggrin.gif jums smeline spalva atrodo ne todel, kad spalvose nesigaudot, o turbut del to, kad ant kiekvienos odos gaunasi skirtingas atspalvis smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramintėlė 25 @ 2009 12 12, 14:48)
aciu labai, paskutine ten medium beige neutral vistiek ji man i geltona nesa doh.gif nzn ka daryt jauciu rizikuosiu nes pudra pasibaige o kol atsius doh.gif


jei ka, galeciau atsiusti vienam kartui pabandymui meginuka, pabandysit ir zinosit ar tinka spalva 4u.gif
Atsakyti
jau gavau siuntinuka!!! clap.gif kai isbandysiu parasysiu ispudzius bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 25 @ 2009 12 09, 18:25)
Merginos mastau pirkti biria semmi mat medium beige neutral... bet bijodama kad nebutu per tamsi mastau dar uzgriebti kokia sviesia jei ka pamaisymui.... tik vat neisirenku kokia, kad nebutu nei per geltona nei riuzava... mastau apie sia Cool  Multi-Tasking Neutral g.gif  sakykite gal kuri tokia turite ar nera daugiau i ruzavuma? o gal ka kt galetumete patarti, aciu 4u.gif


Maisymui siulau imti intensive fair maskuokli. Jis tikrai labai sviesus,bet gerai susimaiso su pudra ir pasviesina ja kazkiek(nors atrodo,kad turetu labiau sviesinti ,nes yra zymiai sviesesnis pvz.uz light neutral).tai as supylus jo mazdaug 1/4 esu jau i sia pudra smile.gif
Atsakyti

 i 
Forume "draudžiamas tarpininkavimas, organizuojant masinius pirkimus. Išimtis: tokia veikla leidžiama tik skyrelyje "Internetinės parduotuvės", kai įvykdomos skyrelio taisyklėse numatytos sąlygos."
Atsakyti
Merginos o misriai odai su blizgia T zona imti semmi matt ar matt?
Atsakyti