Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

Kad parasyta, tai matau, bet daznai tie aprasymai neatitinka realybes biggrin.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 12 06, 12:31)
Kad parasyta, tai matau, bet daznai tie aprasymai neatitinka realybes  biggrin.gif

Aciu  4u.gif


Aisku, pagalvojau, gal nesuprantat biggrin.gif
Atsakyti

QUOTE(julija.s @ 2009 12 06, 12:00)
tai kad turiu..nieko jis neblizga smile.gif gal taip minimaliai, kad net nepastebejau  mirksiukas.gif


man jis taip pat nepasirode blizgus smile.gif
Atsakyti
Merginos mastau pirkti biria semmi mat medium beige neutral... bet bijodama kad nebutu per tamsi mastau dar uzgriebti kokia sviesia jei ka pamaisymui.... tik vat neisirenku kokia, kad nebutu nei per geltona nei riuzava... mastau apie sia Cool Multi-Tasking Neutral g.gif sakykite gal kuri tokia turite ar nera daugiau i ruzavuma? o gal ka kt galetumete patarti, aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Siandien gavau savo siuntinuka 3-aji bigsmile.gif
Deja...kai kas nuvyle.. verysad.gif
O kai kas pradziugino thumbup.gif

Nuvyle:
- gavau sulauzyta sepeteli eyeliner (kurio taip troskau ir kurio taip ilgai nebuvo pardavime) neaisku kas ten buvo ar paste kas sutripe ar brokuota idejo..

- Taip pat uzsisakiau everyday bronzer - deja jis manes nesuzavejo kazkaip nelabai ziurisi man ta spalva, vat soft bronzer 100 kart grazesnis ir naturalesnis.

Nustebino:
- eyeliner seseliai "smokey eye" labai grazus smile.gif labai graziai akyte paryskina thumbup.gif ir kaip su sulauzytu sepeteliu labai graziai pasidenge rolleyes.gif

- is try me free paemiau seselius "Winter wonderland" tik kad nelabai dazausi jais bet paemiau bus mamai ar sesei, juk nemokama. Spalvytes tikrai grazios, tiesiog as nemegstu seseliu tongue.gif

Ko tikejausi:
- tai antroji biri pudra uzsisakiau atsargai light neutral - tai mano spalvyte wub.gif

Jei kam idomu bus galiu ideti nuotraukytes kas kaip atrodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MaZeIRMazius @ 2009 12 09, 17:41)
Sveikos smile.gif
Siandien gavau savo siuntinuka 3-aji  bigsmile.gif
Deja...kai kas nuvyle.. verysad.gif
O kai kas pradziugino  thumbup.gif

Nuvyle:
- gavau sulauzyta sepeteli eyeliner (kurio taip troskau ir kurio taip ilgai nebuvo pardavime) neaisku kas ten buvo ar paste kas sutripe ar brokuota idejo..

- Taip pat uzsisakiau everyday bronzer - deja jis manes nesuzavejo kazkaip nelabai ziurisi man ta spalva, vat soft bronzer 100 kart grazesnis ir naturalesnis.

Nustebino:
- eyeliner seseliai "smokey eye" labai grazus smile.gif labai graziai akyte paryskina thumbup.gif  ir kaip su sulauzytu sepeteliu labai graziai pasidenge  rolleyes.gif

- is try me free paemiau seselius "Winter wonderland" tik kad nelabai dazausi jais bet paemiau bus mamai ar sesei, juk nemokama. Spalvytes tikrai grazios, tiesiog as nemegstu seseliu tongue.gif

Ko tikejausi:
- tai antroji biri pudra uzsisakiau atsargai light neutral - tai mano spalvyte  wub.gif

Jei kam idomu bus galiu ideti nuotraukytes kas kaip atrodo 4u.gif

Zinoma idekite thumbup.gif Labai idomu biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MaZeIRMazius @ 2009 12 09, 18:41)
Sveikos smile.gif
- tai antroji biri pudra uzsisakiau atsargai light neutral - tai mano spalvyte  wub.gif
Jei kam idomu bus galiu ideti nuotraukytes kas kaip atrodo 4u.gif

idekit db kaip tik renkuosi spalvyte, gal net nereiks imt keliu maisymui o si patiks.... bigsmile.gif sakykite kokia jusu odele? ar nera si spalvyte geltona ar i riuzavuma? ieskau tokios neutralios smelio spalvytes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 12 09, 18:25)
Merginos mastau pirkti biria semmi mat medium beige neutral... bet bijodama kad nebutu per tamsi mastau dar uzgriebti kokia sviesia jei ka pamaisymui.... tik vat neisirenku kokia, kad nebutu nei per geltona nei riuzava... mastau apie sia Cool  Multi-Tasking Neutral g.gif  sakykite gal kuri tokia turite ar nera daugiau i ruzavuma? o gal ka kt galetumete patarti, aciu 4u.gif


As turiu semmi mat medium beige neutral... nors esu tokia baltaode, bet man si pudryte nera per tamsi smile.gif o kai noriu idegus atrodyt dar ir everyday bronzer pateplioju (aisku labai labai nedaug, nes jis gan tamsus). Na bet nepasakyciau, kad si spalva smeline, nors cia turbut ant kiekvienos odos ta pati pudra gali skirtingai atrodyt smile.gif
Atsakyti
O klausykite ar niekas negaleu man padeti? Gal galetu forumiete kuri sakytusi prekyciu man priglausti viena meginuka skaistaliuku, nieko jis ten nesvers jei pridesite prie savo prekyciu blush2.gif Labai reikia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanciux @ 2009 12 09, 20:56)
As turiu semmi mat medium beige neutral... nors esu tokia baltaode, bet man si pudryte nera per tamsi  smile.gif o kai noriu idegus atrodyt dar ir everyday bronzer pateplioju (aisku labai labai nedaug, nes jis gan tamsus). Na bet nepasakyciau, kad si spalva smeline, nors cia turbut ant kiekvienos odos ta pati pudra gali skirtingai atrodyt  smile.gif

o kaip sia spalvyte apibudintumete g.gif tikiuos ji nera geltona doh.gif
Atsakyti
vakar trecia uzsakyma padariau doh.gif doh.gif ,jau cia liga pasmane. bet kaip man patinka ta kosmetika! biggrin.gif kai gausiu uzsakyma nufotografuosiu su jau priestai gautom prekem ir papasakosiu jums ka manau ax.gif
Atsakyti
PATARKIT PRASAU 4u.gif esu labai sviesios odos, tamsiu plauku, bet noreciau lengvo odos idengio, na kaip su egipto zeme, kuri try me free rinktis? FAIR, LIGHT, MDIUM, OLIVE, aciu nepatingejusioms atsakyti 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti