Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(Odora @ 2009 11 27, 14:36)
o as turiu flat topa ir baby kabuki, kuris kaip suprantu yra sumazintas tas long handle kabuki, tai pastarojo noreciau, man turbut nuo odos kaprizu priklauso, bet kartais mano beibis graziau dengia toki mazesni sluoksni padaro, o su flat topu jei sonu daugiau pudros netycia uzkabinai ir lieka kur ant nosies storas ruozas- sunku isskirstyti paskui

As turiu juos visus 3 4u.gif
Maziuka naudoju tik skaistalams, nes pudra dengti man nepatogu su juo, per mazas, tingiu terliotis blush2.gif
Mylimiausiais ir svelniausias aisku yra long kabuki, superinis bronzantui, meteoritams man...o va pudrai (naudoju tik presuota dabar) vistik tinkamiausias falt topas, tie sereliai tokie tankus, suspausti, gerai dengia ir issklaido. Aisku aisku iki kampuciu jau neprieina g.gif
Atsakyti
Man geriau pasidengia pudra suslapinus sepetuka ir juo ,,kabinant" pudra,masazuojant viska i oda:) nei kad issitepant pudra sausu sepetuku(veidas t.p. sausas) ir apipurskiant vandeniu.
Atsakyti
jei veida tepu kremu tai tepu sausu sepeteliu, jei geliu tada irgi sausu tik paskui baigus pudruotis apipurskiu ir jei ka izdziuvus dar papudruoju, man tai graziau "iseda" pudra, o su slapiu sepeteliu kazkodel ruozais gaunasi
Atsakyti
SIan gavau medium beige presuota. Dar nesu itin susizavejus, ryte tai sunkiai uzsitepe:) ta rpasme, plemais. Gal dra nepratus ir nemoku naudotis ja..
Siaip spalva siek tiek tamsoka. Bet kadangi visad dedavau egipto zeme ant virsaus, tai dabar nereikia.
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 11 29, 02:50)
Man geriau pasidengia pudra suslapinus sepetuka ir juo ,,kabinant" pudra,masazuojant viska i oda:) nei kad issitepant pudra sausu sepetuku(veidas t.p. sausas) ir apipurskiant vandeniu.

Man ir daug graziau atrodo tepant slapiu sepetuku thumbup.gif Ruozais man nesigauna schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florena: 04 gruodžio 2009 - 20:32
QUOTE(Florena @ 2009 12 04, 21:32)
Man ir daug graziau atrodo tepant slapiu sepetuku thumbup.gif Ruozais man nesigauna schmoll.gif


Kazkaip idomiai man gavosi: isploviau sepetuka kabuki,jis pradziuvo kokias 2 val(bet buvo gerokai dregnas dar) ir teko pasidazyti,tai pamaniau,kad nieko blogo nenutiks,tai va tada gavosi labai graziai,pudra puikiai sugule,o kai ant paties sauso sepetuko kita karta purskiau vandens lengvai ir bandziau dazytis tai taip graziai nesigavo,sunkiai slydo,pudra prikibdavo tarsi vienoj vietoj. Ar daugaiu suslapinti sepeteli?
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 12 04, 22:15)
Kazkaip idomiai man gavosi: isploviau sepetuka kabuki,jis pradziuvo kokias 2 val(bet buvo gerokai dregnas dar) ir teko pasidazyti,tai pamaniau,kad nieko blogo nenutiks,tai va tada gavosi labai graziai,pudra puikiai sugule,o kai ant paties sauso sepetuko kita karta purskiau vandens lengvai ir bandziau dazytis tai taip graziai nesigavo,sunkiai slydo,pudra prikibdavo tarsi vienoj vietoj. Ar daugaiu suslapinti sepeteli?

As daug neslapinu,apipurskiu saltinio vandeliu ir dazausi,ir taip pries kiekviena karta kabindama pudra vis apipurskiu sepeteli 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Florena @ 2009 12 05, 12:21)
As daug neslapinu,apipurskiu saltinio vandeliu ir dazausi,ir taip pries kiekviena karta kabindama pudra vis apipurskiu sepeteli 4u.gif


Taip ir dariau,bet nesigavo taip graziai kaip kad sepetelis buvo dregnas dziudamas doh.gif
Atsakyti
Pabandyk užpurkšti gausiau, ir iškart pabraukyk į ranką šepetuką, tada nebeliks lašiukų, ir šepetukas bus tolygiai drėgnas. O kai lašiukai neišsisklaidę, tai taip ir gaunasi, kad pudra sulimpa.
Atsakyti
O sitas bronzantas blizgus? 4u.gif

http://www.everydaym...ay-bronzer.html
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 12 05, 21:32)


Taip, parasyta juk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tainka @ 2009 12 05, 23:11)
Taip, parasyta juk smile.gif


tai kad turiu..nieko jis neblizga smile.gif gal taip minimaliai, kad net nepastebejau mirksiukas.gif
Atsakyti