Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(anira12 @ 2009 11 23, 12:52)
Jei tarpininke surinks 12 vnt, ir gaus 45% nuolaida, tai apie 20 lt + siuntinas JAV,



+15% tarpininkavimo mokestis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2009 11 24, 19:39)
+15% tarpininkavimo mokestis smile.gif

Pridejau procentus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2009 11 24, 14:06)
O Jus "slapiai" tepat ir presuota pudam ar tik biria? blush2.gif

as presuotos atsisakiau, nes man per daug su ja blizga veidas. Bet labai geras efektas kai presuota uzsitepat ant veiduko papurksti terminiu vandenuku, man superinis efektas, odele skaistesne atrodo, gaivesne wub.gif kai dar naudojau ja taip dariau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gudre755 @ 2009 11 25, 15:57)
as presuotos atsisakiau, nes man per daug su ja blizga veidas. Bet labai geras efektas kai presuota uzsitepat ant veiduko papurksti terminiu vandenuku, man superinis efektas, odele skaistesne atrodo, gaivesne wub.gif kai dar naudojau ja taip dariau 4u.gif

O pudra taip "apipurksta" nesubega? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2009 11 25, 14:58)
O pudra taip "apipurksta" nesubega? rolleyes.gif

nesubėga, nes lašiukai labai smulkūs. Man tikrai labai patinka.
Beje, atradau pagaliau sau tinkamą spalvą žiemai iš presuotų- Fairly light. Aišku dar būtinai reikia skruostams skaistalų. Vis tik geriau manau šviesesnė nei tamsesnė. smile.gif Užsisakiau ir light, bet man per tamsi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puikiausioji: 25 lapkričio 2009 - 15:09
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 11 25, 16:09)
nesubėga, nes lašiukai labai smulkūs. Man tikrai labai patinka.
Beje, atradau pagaliau sau tinkamą spalvą žiemai iš presuotų- Fairly light. Aišku dar būtinai reikia skruostams skaistalų. Vis tik geriau manau šviesesnė nei tamsesnė. smile.gif Užsisakiau ir light, bet man per tamsi.

Reikes isbandyti bigsmile.gif As tai visdar buttered tan naudoju, galvojau bus per tamsi, bet ziuriu kad ne velnio... biggrin.gif
Tik va nzn ka su kremu daryti, ziauriai sausa oda paskutiniu metu, net serpetoja kai kur doh.gif Tepu stipriai maitinanciu Vichy Nutrilogie 2, bet kad ant jo neimanoma normaliai uztepti presuotos pudros, toks jausmas kad ji nesitepa visiskai, atrodo lieka net kur uzdejau sepeteli g.gif
Atsakyti
pagaliau gavau savo issvajota pudryte ir dar daug ko wub.gif ax.gif mergytes kokius seselius pasiulytumet padumavusiu akiu makiazui? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Merginos sakykite prasau koks esminis skirtumas tarp Flat Top Brush ir Long Handled Kabuki sepeteliu? db kaip tik renkuosi tarp ju ir negaliu issirinkti blush2.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 11 27, 13:28)
Merginos sakykite prasau koks esminis skirtumas tarp Flat Top Brush ir Long Handled Kabuki sepeteliu? db kaip tik renkuosi tarp ju ir negaliu issirinkti blush2.gif aciu 4u.gif

Man asmeniskai flat top geriau padengia pudra, jis toks standesnis, graziau isskirsto. Long daudoju bronzinei, meteoritams... Abu myliu begalo wub.gif Ziurint kokia paskirciai reikia sepetelio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2009 11 27, 13:30)
Man asmeniskai flat top geriau padengia pudra, jis toks standesnis, graziau isskirsto. Long daudoju bronzinei, meteoritams... Abu myliu begalo wub.gif  Ziurint kokia paskirciai reikia sepetelio ax.gif

sepetelio noriu biriai pudrytei, dar norejau to kirsto kur skaistalams bet ziuriu jo nera db.... ax.gif o sakyk su flat topu bronzinei netiktu?
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 11 27, 13:59)
sepetelio noriu biriai pudrytei, dar norejau to kirsto kur skaistalams bet ziuriu jo nera db.... ax.gif o sakyk su flat topu bronzinei netiktu?

nezinau, nesu bandziusi bronzines tepti g.gif Jei biriai, tai tikrai flat imkit 4u.gif graziau padengia.
Atsakyti
o as turiu flat topa ir baby kabuki, kuris kaip suprantu yra sumazintas tas long handle kabuki, tai pastarojo noreciau, man turbut nuo odos kaprizu priklauso, bet kartais mano beibis graziau dengia toki mazesni sluoksni padaro, o su flat topu jei sonu daugiau pudros netycia uzkabinai ir lieka kur ant nosies storas ruozas- sunku isskirstyti paskui
Atsakyti