Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(anira12 @ 2009 11 21, 23:05)
Virsuj paspaudziat "try me free" . Yra ten seseliu rinkinukai (po 3vnt) kuriuos siulo isbandyt nemokamai. Tik reikes moket uz siuntima apie 5$. Spalvos rinkinuku ne daznai, bet keiciasi.
Dar galima pasirinkti bet kokios spalvos "SAMPLE" Tai meginelis ir kainuos jis 2.5$

dėkui labai mirksiukas.gif belieka išmokt užsisakyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 11 22, 13:36)
Sakykit,kaip dazotes su EM ,,slapiuoju" budu? biggrin.gif  as bandziau taip: papurskiau veida term.vandenuku taip lengvai ir bandziau tepti,tai kas nutiko,kad vos priglaudziau kabuki,tai jis taip visai neslysta,tiesiog stringa ir pudra tada jau kur priglaudi toj vietoj,ji ten sustingsta,sunku issklaidyti. Ar todelkad nesuslapinau kabuki sepetelio?ar kas? unsure.gif

Na as visu pirma ant sepetelio pudra uzdedu ir tada ant jo purskiu vandenuku. Ant veido isvis nepurskiu, nebent kai jau uztepu mineraline ant veido. Graziai issilygina ji 4u.gif
Atsakyti
o kas cia per pudravimas slapiuoju budu? pirma karta girdziu... everydayminerals ir b.e naudoju jau apie 2 metus, bet nieko panasaus nesu girdejus apie slapuji varianta.
gal galit daugiau info papasakot?
Atsakyti
QUOTE(bbg23 @ 2009 11 22, 14:55)
o kas cia per pudravimas slapiuoju budu? pirma karta girdziu... everydayminerals ir b.e naudoju jau apie 2 metus, bet nieko panasaus nesu girdejus apie slapuji varianta.
gal galit daugiau info papasakot?

Paprasaciausiai as ant sepetelio su pudra uzpurskiu vandenuko. Man geriau pasidengias nes nesimato jokiu serpetojimu ax.gif Ir siaip graziau man atrodo smile.gif Va filmukas:
http://www.youtube.c...h?v=hhqUzx_WSL0
Atsakyti
Sveikos :-) gal galetumete man pagelbeti, noreciau uzsisakyti sia pudra http://www.everydaym...er-bronzer.html
Gal kas ketinate isigyti? Reiketu tarpininkes, kuri man galetu ja uzsakyti, gal galbut zinote ir galite mane nukreipti kas uzsakineja? Buciau labai dekinga!
Atsakyti
QUOTE(Ryuk @ 2009 11 22, 18:29)
Sveikos :-) gal galetumete man pagelbeti, noreciau uzsisakyti sia pudra http://www.everydaym...er-bronzer.html
Gal kas ketinate isigyti? Reiketu tarpininkes, kuri man galetu ja uzsakyti, gal galbut zinote ir galite mane nukreipti kas uzsakineja? Buciau labai dekinga!

Turejau, siaip spalvike grazi, ant mano veido ruda buvo, ne kokia orandzine. Dar plius uztepus ir pamaskuoja kazkiek 4u.gif
O tarpininkiu ieskokite Internetinese parduotuvese, ten ju daug. Tik issirinkir ir paklauskit ar jums uzsakytu ax.gif
Atsakyti
O gal numanote kiek mazdaug kainuos atsisiusti sia pudra per tarpininkes (su siuntimo islaidom)? :-)
Atsakyti
QUOTE(Ryuk @ 2009 11 23, 12:33)
O gal numanote kiek mazdaug kainuos atsisiusti sia pudra per tarpininkes (su siuntimo islaidom)? :-)

Jei tarpininke surinks 12 vnt, ir gaus 45% nuolaida, tai apie 20 lt + siuntinas JAV, neisivaizduoju kiek jis gali ten kainuot, bet manau ne daugiau kaip 1 $ prisides...
Paciai surinkti 12 vnt ir parsisiust biski pigiau su salyga kad pro muitine praslys. Jei apmuitins tai truputi brangiau gaunasi. Bet tas pigiau-brangiau, tai 2-4 lt skirtumas irnesakyk.gif
Atsakyti
Aciu labai uz pagalba, belieka susirasti tarpininke :-)
Atsakyti
Oi ir man labiau patinka EM teptis pries tai uzpurskus termini vandeneli ant sepetelio, dabar sausai ir nebetepu wub.gif o sakytis labiau apsimoka paciai, dar ir nemokama rinkinuka uzsisakyt galima tik reikia kreditine turet, tinka net ir Ego kortele, as ja issiemiau Swedbanke nemokamai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gudre755 @ 2009 11 24, 11:23)
Oi ir man labiau patinka EM teptis pries tai uzpurskus termini vandeneli ant sepetelio, dabar sausai ir nebetepu  wub.gif o sakytis labiau apsimoka paciai, dar ir nemokama rinkinuka uzsisakyt galima tik reikia kreditine turet, tinka net ir Ego kortele, as ja issiemiau Swedbanke nemokamai  mirksiukas.gif

O Jus "slapiai" tepat ir presuota pudam ar tik biria? blush2.gif
Atsakyti

 i 
Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše, tiek siunčiami dalyviams asmeninėmis žinutėmis).  
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 24 lapkričio 2009 - 21:51