Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

gal siuncates per tarpininke? prisijungciau
Atsakyti
tarpininkių ieškokite čia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 11 16, 23:01)
Manau, kad reikia bandyti parašyti, gaila nemoku aš angliškai laiškų rašyti, bet manau jie tikrai turi galimybes pasidomėti kur yra siuntinukas. Jau tikrai labai ilgai laukiam g.gif

Ir aš nemoku anglų blush2.gif Nu bet yra online vertejai lotuliukas.gif
Atsake, kad dar palaukčiau iki kitos savaites...
Dar pašte ir pas muitininkus paieškot liepe ir paskuj vel pa juos kreiptis unsure.gif

Papildyta:
QUOTE(gudre755 @ 2009 11 16, 23:01)
vau ilgai  doh.gif bet kazkas rase kad ilgai neatejo berods ir tiek pat, bet po to gavo, gal ir jums ant dienu atnes  mirksiukas.gif

Šokinečiau iš laimės, jei atneštų biggrin.gif
Atsakyti
Gavau siandien siuntinuka savo clap.gif
Sepeteliai labai patiko wub.gif
Balzamas lupoms siaip visai geras butu, bet tas kvapas doh.gif swoon.gif Emiau metini, o apie lavandas visai nepagalvojau... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(anira12 @ 2009 11 18, 17:37)
Gavau siandien siuntinuka savo  clap.gif
Sepeteliai labai patiko  wub.gif
Balzamas lupoms siaip visai geras butu, bet tas kvapas  doh.gif  swoon.gif Emiau metini, o apie lavandas visai nepagalvojau...  lotuliukas.gif

valiooooooooooo sokiai.gif man ir ju sepeteliai labai patiko, net neisivaizduoju kaip be ju gyvenau wub.gif
Atsakyti
Gal kas turit tuscia indeli nuo pilnos pakuotes? Reik labai pamaisymui doh.gif

Grazus nauji rzoiniai matiniai skaistalai atsirade wub.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Mane domina akių šešėliai. Kas įeina į mėginukų rinkinį? Kiek kainuoja akių šešėlių mėginys? nerandu niekaip jų kainyčių... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bryyla: 21 lapkričio 2009 - 20:53
as irgi uzsisakiau sau presuota pudra, labai laukiu:) o idom, kokios jin sudeties? nes is biriu man patinka original glow.. o presuota pudra nemanau, kad tokia bus..
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 11 21, 21:50)
Sveikos  smile.gif Mane domina akių šešėliai. Kas įeina į mėginukų rinkinį? Kiek kainuoja akių šešėlių mėginys?  nerandu niekaip jų kainyčių...  g.gif

Virsuj paspaudziat "try me free" . Yra ten seseliu rinkinukai (po 3vnt) kuriuos siulo isbandyt nemokamai. Tik reikes moket uz siuntima apie 5$. Spalvos rinkinuku ne daznai, bet keiciasi.
Dar galima pasirinkti bet kokios spalvos "SAMPLE" Tai meginelis ir kainuos jis 2.5$
Papildyta:
QUOTE(charisma2121 @ 2009 11 21, 16:38)

aciu anira12 uz siuntinuka ir darbeli 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Nera uz ka irnesakyk.gif Ir padet malonu, ir paciai naudinga smile.gif
Noooriu dar ko nors... doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bbg23 @ 2009 11 21, 21:36)
as irgi uzsisakiau sau presuota pudra, labai laukiu:) o idom, kokios jin sudeties? nes is biriu man patinka original glow.. o presuota pudra nemanau, kad tokia bus..

Kiek skaiciau, uz oglow tikrai labiau maskuos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2009 11 22, 00:38)
Kiek skaiciau, uz oglow tikrai labiau maskuos  4u.gif


tikrai maskuoja geriau. Man tarpinis variantas tarp O-glo ir intensive. Tikrai veidas švyti ir gerai maskuoja.
Atsakyti
Sakykit,kaip dazotes su EM ,,slapiuoju" budu? biggrin.gif as bandziau taip: papurskiau veida term.vandenuku taip lengvai ir bandziau tepti,tai kas nutiko,kad vos priglaudziau kabuki,tai jis taip visai neslysta,tiesiog stringa ir pudra tada jau kur priglaudi toj vietoj,ji ten sustingsta,sunku issklaidyti. Ar todelkad nesuslapinau kabuki sepetelio?ar kas? unsure.gif
Atsakyti