Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

sveikos, ka patartumet ziemaii imti, kad veiduka parusvintu, nes vaikstau labai isbalus ir kad neblizgetu? kaip ju bronzantai ar ne per tamsus?
Atsakyti
QUOTE(laurapde @ 2009 11 03, 12:04)
sveikos, ka patartumet ziemaii imti, kad veiduka parusvintu, nes vaikstau labai isbalus ir kad neblizgetu? kaip ju bronzantai ar ne per tamsus?


Butinai norit bronzanto?Man geriausiai tinka skaistalai,nes veidukas gali buti rusvas bet neatrodys gaivus ir sveikas,o gali buti sviesesne oda,bet jei tinkamus skaistalus pasirinksit tai pamatysit kaip veidas iskart atrodys gaiviau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

šiandien išbandžiau EM presuotą, tai super thumbup.gif Puikiai padengė, nė kiek nenusausino odos (nors ji pas mane ypač sausa), patogiau tepti nei birią, žodžiu, po pirmo karto labai patiko, žiūrėsiu kaip bus naudojant toliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 11 03, 15:31)
Butinai norit bronzanto?Man geriausiai tinka skaistalai,nes veidukas gali buti rusvas bet neatrodys gaivus ir sveikas,o gali buti sviesesne oda,bet jei tinkamus skaistalus pasirinksit tai pamatysit kaip veidas iskart atrodys gaiviau 4u.gif

o kokius skaistalus issirinkote? koks jusu tonas siltas ar saltas?
as kiek atsisiunciu man arba visai balti tie skaistalai arba per tamsus, tai per sviesius tepu kaip seselius, o per tamsius labai jau trupinuka reikia dozuoti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odora: 04 lapkričio 2009 - 09:47
Sveikutes, gal kuri galit palyginti Mac ir EM sepetelius na idomu ar tikrai Mac tokie jau jie stebuklingi kaip apie juos raso biggrin.gif nes man EM patinka wub.gif bet gal todel kad nebandziau kitu g.gif
Atsakyti
Sveikos, sakykit ar labai skiriasi presuotos ir birios pudros buttered tan spavos? kuri sviesesne? 4u.gif


 i 
draudžiamas tarpininkavimas, organizuojant masinius pirkimus. Išimtis: tokia veikla leidžiama tik skyrelyje "Internetinės parduotuvės", kai įvykdomos skyrelio taisyklėse numatytos sąlygos.
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2009 11 04, 04:16)
Sveikos,

šiandien išbandžiau EM presuotą, tai super  thumbup.gif Puikiai padengė, nė kiek nenusausino odos (nors ji pas mane ypač sausa), patogiau tepti nei birią, žodžiu, po pirmo karto labai patiko, žiūrėsiu kaip bus naudojant toliau smile.gif


Kokia spalvyte pirkot? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2009 11 09, 23:50)
Sveikos, sakykit ar labai skiriasi presuotos ir birios pudros buttered tan spavos? kuri sviesesne? 4u.gif

Nepastebėjau, kad skirtųsi smile.gif

QUOTE(_Pandora_ @ 2009 11 10, 20:48)
Kokia spalvyte pirkot? ax.gif

buttered tan smile.gif
Atsakyti
http://www.sephora.c...;categoryId=B70
gal kuri turi?ar galetumet pakomentuot? wub.gif
Atsakyti
Vakar buvo mėnuo, kai uzakymas padarytas iš EM. Siuntinio vis dar negavau verysad.gif . Kaip manot, dar laukt, ar jau pradet rasyt jiems laiškus? g.gif
Ar buvo kam nors, kad negautų siuntinio? Kuo tai baigėsi?
Atsakyti
Manau, kad reikia bandyti parašyti, gaila nemoku aš angliškai laiškų rašyti, bet manau jie tikrai turi galimybes pasidomėti kur yra siuntinukas. Jau tikrai labai ilgai laukiam g.gif
Atsakyti
QUOTE(anira12 @ 2009 11 16, 23:26)
Vakar buvo mėnuo, kai uzakymas padarytas iš EM. Siuntinio vis dar negavau  verysad.gif . Kaip manot, dar laukt, ar jau pradet rasyt jiems laiškus?  g.gif 
Ar buvo kam nors, kad negautų siuntinio? Kuo tai baigėsi?

vau ilgai doh.gif bet kazkas rase kad ilgai neatejo berods ir tiek pat, bet po to gavo, gal ir jums ant dienu atnes mirksiukas.gif jeigu nebus pasisavinusios musu pastininkes, nes man taip buvo, na siuntinys buvo vietinis, ir aciu dievui registruotas tai bent jau pinigelius atgavau cool.gif
Atsakyti